Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

* 10 KART DRAGOMANIA - MR SNAKI * DLA KOTÓW *Koty w potrzebie...   Koty w potrzebie...

KOLEKCJA KART
DRAGOMANIA - MR SNAKI

dziesięć kart o wymiarach 4 cm x 5 cm
używane, w idealnym stanie

Smok Biały
Pegaz
Smok Czarny
Elf
Smok Miedziany
Gladiator
Druid
Merlin
Syrena
Bohater

kartydragomania00.jpg

(kliknij, aby powiększyć)

Karty na aukcję charytatywną podarowała
wickham.gif
Wspaniała, wrażliwa osoba, której nie jest obojętny los skrzywdzonych istot.
Wielkie dzięki za fantastyczny, bezinteresowny gest!

spacja.gif

Bezdomnym zwierzętom los podarował jedynie smutek, cierpienie i tęsknotę.
Czasem są głodne, często jest im zimno, a czasami chorują.
Z braku leków, szczepionek niektóre umierają.

LICYTUJĄC W TEJ AUKCJI MOŻESZ TO ZMIENIĆ

Koty-sos to zorganizowana pod patronatem Fundacji Viva! akcja na rzecz kotów bezdomnych i wolnożyjących. Jesteśmy grupą osób, którym nie jest obojętny los zwierząt. Staramy się pomagać kotom poprzez sterylizacje, dokarmianie, leczenie oraz szukanie nowych domów. Nie prowadzimy schroniska: koty do adopcji przebywają w domach tymczasowych (prywatnych mieszkaniach opiekunek), a wolnożyjące bytują w swoim naturalnym środowisku pod opieką karmicielek. Zarówno karmicielki, jak i tymczasowe opiekunki na ogół z własnych środków finansują opiekę nad wszystkimi ‘swoimi’ zwierzętami. Niestety z upływem czasu zwykle przybywa podopiecznych, a zaczyna brakować pieniędzy: odpowiednia opieka weterynaryjna oraz utrzymanie kilkunastu czy kilkudziesięciu zwierząt to znaczne koszty. Nasze działania możliwe są wyłącznie dzięki pomocy ludzi wielkiego serca.

19.jpg 08.jpg

Pani Ela opiekuje się stadkiem wolnożyjących kotów. Zaadoptowała na ich potrzeby swój ogródek działkowy, stawiając styropianowe budki, zadaszenia i wiaty chroniące koty przed mrozem. Oczywiście regularnie dokarmia też swoich podopiecznych. Niestety w pewnym momencie koszty utrzymania gromadki przerosły możliwości karmicielki i w trosce o zapewnienie kotom godnej egzystencji pani Ela próbowała znaleźć dla nich miejsce w schronisku. Na szczęście z pomocą przyszli forumowicze z miau.pl i koty pozostały na dotychczasowym terenie:)

Pani Ela tak pisze o sobie i swoich kotach:
Od dwóch lat zajmuje się bezdomnymi kotami, koty te mieszkają na działkach (rodzinne ogródki działkowe). Rok temu otrzymałam zezwolenie na darmową kastrację wszystkich kotów w sumie czternastu, od tej pory nie urodził się już żaden mały kotek. Przez cały rok wszystkie te koty sama dożywiałam, bardzo je oswoiłam i pokochałam, ale niestety koszt dożywiania jest duży na co mnie nie stać. Większość ludzi na działkach traktuje koty bardzo źle: przeganiają je kaleczą. Włożyłam również dużo pracy w to, aby uświadomić im ze kot to inteligentne, sympatyczne i pożyteczne zwierze. Ostatnio widzę korzystna poprawę w traktowaniu kotów, ale niestety nikt nie chce mnie wesprzeć finansowo w ich dokarmianiu, uważając, że kot powinien wyżywić się sam. Jestem innego zdania, ponieważ większość tych kotów jest stara i okaleczona i nie jest w stanie nic upolować. Jeżeli ktoś chciałby pomoc aby nie były głodne i miały nieco lepsze życie, a ja nie musiałabym ich oddać do schroniska to będę bardzo wdzięczna. Wtedy zarówno ja jak i koty działkowe będziemy szczęśliwi.

POMÓŻMY NAKARMIĆ KOCIĄ GROMADKĘ
więcej informacji na www.koty.sos.pl

13.jpg

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
00-367 Warszawa, ul. Kopernika 6/8
KRS 0000135274

49 1370 1109 0000 1706 4838 7303
bank DnB Nord

Fundacja Viva! jest zarejestrowaną organizacją pożytku publicznego działającą w sferze ochrony praw zwierząt i uprawnioną do otrzymywania 1% podatku. Gorąco prosimy: wypełniając formularze PIT pamiętajcie Państwo o naszych podopiecznych, jeden procent to tak niewiele, a dla potrzebujących pomocy kotów może oznaczać szansę na życie. Przekazanie 1% nie ma wpływu na wysokość obliczonego podatku i nie wiąże się z koniecznością jakichkolwiek dopłat, aby wesprzeć nasze działania wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki formularza (cel szczegółowy: koty sos). Będziemy niezmiernie wdzięczne za przekazanie nawet najdrobniejszych kwot!

www.jedenprocent.koty.sos.pl

spacja.gif

Przedmiotem aukcji jest:
Kolekcja kart, 10 szt.
Wymiary: 4 cm x 5 cm
Stan: idealny
Kupując na kilku moich aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz.
Oczywiście jeżeli chcesz przekazać kupiony przedmiot do dalszej licytacji nie ponosisz kosztów przesyłki :-)

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ OFERTĘStrona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.