O Archiwum

Allearchiwum jest serwisem istnijącym od 2006 roku archiwizującym publiczne dane dostępne na najwiekszej platformie aukcyjnej w Polsce - serwisie Allegro.pl. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy dane ponad 4 miliardów aukcji.

W naszej bazie gromadzimy pełne treści aukcji, informacje o srzedawcy, cenie przedmiotu, datach wystawienia oraz zakończenia aukcji, kategorii w jakiej zostałą wystawiona aukcja oraz zdjęcia wystawianych przedmiotów. Gromadzimy również wszelkie informacje odnośnie komentarzy do transakcji, które zostały zrealizowane w ramach aukcji.

Poszukujesz opisu przedmiotu, który jest już niedostępny w serwisie Allegro? Chcesz wiedzieć co i w jakich cenach sprzedawał określony użytkownik? Poszukujesz przedmiotów, które obecnie nie są wystawiane i chciałbyś wiedzieć czy ktoś w przeszłości sprzedawał interesujący Cię produkt? Te informacje udostępni Ci nasz serwis.

Nasza wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie aukcji po takich parametrach jak tytuł aukcji, nazwa sprzedawcy, kategoria w jakiej został wystawiony przedmiot oraz data wystawienia.

Nie gwarantujemy, że każda aukcja jaka pojawiła się na Allegro od czerwca 2006 roku, od kiedy to zbierane są dane, znajduje się w naszej bazie. Jednak procent danych, które nie zostały zarchiwizowane jest bardzo nieznaczny.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.