Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

AKUMULATOR Wurth GSR 10,8 V /1,3AH li-Ion do BOSCH

Strona O MnieKomentarzeNasze Aukcje
AKUMULATOR Würth 10,8V /1,3AH litowo-jonowyTechnologia litowo-jonowa Würth i Boscha: jeszcze większa wydajność, jeszcze niższy ciężar

Technologia litowo-jonowa – znana z telefonów komórkowych, laptopów i aparatów fotograficznych – opanowuje już także segment elektronarzędzi bezprzewodowych. Jednak nie wszystkie technologie litowo-jonowe są ze sobą porównywalne: Würth i Bosch stosuje nową technologię w wyjątkowo efektywny sposób.

Nowe urządzenia Bosch 10,8 V oraz 36 V reprezentują dwie, całkiem nowe klasy napięcia w segmencie elektronarzędzi:36 V Li-Ion: wydajność urządzenia sieciowego.10,8 V Li-Ion: pełna moc, , mały format.

Urządzenia w obydwu klasach napięcia optymalnie wykorzystują zalety technologii litowo-jonowej, oferując użytkownikowi więcej korzyści.

Ponadto, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu Bosch i Würth rozwinął tę technologię tak dalece, że akumulatory litowo-jonowe Bosch odznaczają się do 4x dłuższą żywotnością w porównaniu do akumulatorów litowo-jonowych innych producentów.

Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej w akumulatorze 10,8 V Akku nie występuje efekt pamięci ani samorozładowania, co sprawia, że jest on gotowy do użycia w każdej chwili.

Nowy, nieużywany, oryginalny Würth Akumulator 10,8V /1,3Ah litowo-jonowyFaktura Vat lub paragon

Na innych naszych aukcjach znajdą Państwo więcej elektronarzędzi.
Zapraszamy do zakupu na naszych aukcjach. Towar jest w 100% oryginalny!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.