Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Alli 84 kaps 2op=168 kaps!!! najtaniej! wys. 0 PLN

witamy na aukcji firmy

logodkvi.jpg

najtaniej na allegro!!!na terenie Krakowa możliwy odbiór osobisty (patrz strona "O mnie") po wcześniejszym powiadomieniu
Alli 84 kaps - 2 opakowania w niewiarygodnie niskiej cenie!!! Promocja ściśle limitowana!!!
alli84kaps.jpg

alli to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które rozumieją znaczenie rozsądnego odżywiania podczas odchudzania się, ale których wysiłki nie zawsze przynoszą oczekiwane wyniki. Jeśli dotychczasowe wysiłki kończyły się rozczarowaniem, polecamy bardziej skuteczny sposób zmniejszenia masy ciała.

alli nie jest cudownym środkiem odchudzającym. Jest to kapsułka wspomagająca odchudzanie, której towarzyszy program wsparcia. Badania kliniczne potwierdziły, że kuracja alli pomaga zwiększyć skuteczność odchudzania o 50% w porównaniu ze stosowaniem samej diety.Jej działanie polega na niedopuszczaniu do wchłaniania przez organizm pewnej ilości spożywanych tłuszczów, dzięki czemu na każde 2 kilogramy zrzucone w wyniku stosowania diety, alli pomaga schudnąć kolejny kilogram.alli jest pierwszym i jedynym lekiem odchudzającym dopuszczonym do sprzedaży bez recepty w krajach Unii Europejskiej.

Z uwagi na sposób działania kapsułek alli przestrzeganie zasad niskokalorycznej diety o obniżonej zawartości tłuszczu ma bardzo duże znaczenie. W przypadku osób, które już stosują tego typu dietę, najprawdopodobniej wystarczy wprowadzenie kilku drobnych zmian. Zachęcamy do zapoznania się z dozwolonymi ilościami kalorii i tłuszczów.

zdrowe podejście

Kapsułka alli nie jest cudownym środkiem odchudzającym ani drastyczną dietą. Kapsułka wraz z programem alli pomaga stopniowo zmniejszać masę ciała i uczy, jak realizować założone cele i utrzymywać masę ciała na zmniejszonym poziomie. Warunkiem powodzenia kuracji jest wprowadzenie pozytywnych zmian trybu życia. Odchudzanie i utrzymywanie zmniejszonej masy ciała może pomóc w poprawie ogólnego stanu zdrowia i obniżyć ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych.

Kapsułki alli są dostępne jedynie w aptekach. Już dziś warto o nie zapytać swojego farmaceutę.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.