Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: BLAB - CZYTAJĄCE PIÓRO (08373-2) (numer 2058008271)
 • Cena: 187,60 zł
 • Data zakończenia: 2012-02-14 11:05:17
  Data wystawienia: 2012-01-19 11:05:17
 • Dane kontaktowe:
  Numer użytkownika (1)
  ,
  Adres e-mail (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

BLAB - CZYTAJĄCE PIÓRO (08373-2)

Treść aukcji:

zabawki kacperka
zabawki kacperka o nas nasze aukcje komentarze kontakt zabawki kacperka
baner
zabawki kacperka
 

BLAB - CZYTAJĄCE PIÓRO

 Blab to obdarzone głosem i wieloma funkcjami niezwykłe pióro potrafiące czytać, śpiewać piosenki i ożywiać historie poznawane przez dziecko w specjalnych materiałach. By się o tym przekonać wystarczy zbliżyć je do tekstu bądź ilustracji.Czytające pióro Blab to nie tylko świetna zabawa, ale także wspaniałe i skuteczne narzędzie do nauki. Wszyscy wiemy, że dziecko najszybciej uczy się tego co usłyszy. Blab daje możliwość łączenia obrazu z dźwiękiem. Gdy można usłyszeć, jak w oglądanej książce szumią drzewa, słychać burzę a zwierzęta wydają głos, nauka staje się ciekawsza i jest łatwiej przyswajana, w naturalny sposób.W pierwszych, podstawowych materiałach do Blaba możecie przekonać się o nieocenionych walorach czytającego pióra w nauce języków. Cztery strony prostych ćwiczeń z języka angielskiego to tylko wstęp do całej serii książek do nauki tego języka.

 

 


 
 
 
Pióro jest wyposażone w mikro kamerę, która czyta niewidzialny dla oka kod "Blabo-kropki" znajdujące się pod tekstem lub obrazkiem i zamienia je na głos lektora, piosenkę lub inny dźwięk. Obsługa Blaba jest przy tym tak prosta, że już 3 letnie dziecko może swobodnie z niego korzystać.Blab to wiele godzin świetnej zabawy, która nigdy się nie znudzi.Dzięki wejściu mini jack można podłączyć Blaba do swoich ulubionych słuchawek lub czegoś większego - głośników, wieży lub kina domowego.W zestawie startowym znajdują się dwie dźwiękowe książki: "Zwierzęta Świata" (Za pomocą Blaba dzieci znajdą tutaj wiele interesujących informacji o kontynentach i żyjących na nich zwierzętach, całe mnóstwo zagadek, które zadają same zwierzęta.
 
 
  
 
 
 
Są również piosenki i lekcje języka angielskiego. Dzięki ukrytym w różnych miejscach książki informacjom dziecko nigdy się nie znudzi) oraz "Wielka Trema" (to historia, która opowiada o tym dziwnym uczuciu, z którym każdy się spotyka oraz o tym jak sobie z nim radzić. Głosów udzielili aktorzy teatru w Częstochowie)Blabo-kropki mogą znajdować się na książkach, naklejkach, mapach, plakatach, puzzlach i wielu innych materiałach co daje nieograniczone możliwości zabawy.Dzięki wymiennej karcie pamięci Micro SD, raz zakupiony Blab współpracuje ze wszystkimi, wprowadzanymi na rynek materiałami i towarzyszy dziecku przez wiele lat.
 
 

 
 
 
 
 
 
Każda nowa książka, puzzle czy naklejki zaopatrzone są w płytę CD, której zawartość wgrywamy na kartę pamięci Blaba i już możemy korzystać z nowych materiałów.W skład zestawu wchodzą: pióro BLAB, karta micro SD 2GB, dwie dźwiękowe książeczki, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna. Baterie AAA oraz kabel USB nie są załączone w zestawie.
 
 
 
 


 

Marka: BLAB
Producent / importer: KFK TRADE
Wymiary opakowania w cm: 22/4.5/30
Dla dzieci w wieku: od 3 lat
Kod towaru: E08373-2

baner
zabawki kacperka
"O mnie" | Pozostałe aukcje | © UltraPanel
 
 
zabawki kacperka
zabawki kacperka
o nas
zabawki kacperka
 

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item2058008271.html