Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

BRYKIECIARKA DO SŁOMY TROCIN MAKULATURY BRYKIET

blank.gif


 

Brykieciarka ślimakowa uniwersalna.Przedstawiamy Państwu NOWOŚĆ !!! ofertę dotyczącą brykieciarki ślimakowej do produkcji brykietu opałowego w kształcie walca o średnicy 90mm, bez otworu, ze słomy,mieszanki trocin ze słomą lub makulatury.

Brykieciarka posiada najnowsze rozwiązania nie te powszechnie stosowane przy produkcji brykietu. Brykieciarka ślimakowa jest bez grzałek. Sam fakt iż nie posiada grzałek powoduje, iż do produkcji brykietu zużywa się mniej prądu elektrycznego czyli niższy koszt produkcji.

Brykiet ma zwartą strukturę w całym swoim przekroju i nie posiada otworu (tzw. polano) brykiet kominkowy.

Znakomicie nadaje się do palenia w kotłach C.O., piecach jak i kominkach!

Galeria zdjęć
darmowe zdjęcia na aukcje Allegro
Kliknij aby powiększyć
darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro

Brykiet ze słomy zbożowej, trociny wyprodukowany za pomocą tego urządzenia jest w 100% ekologiczny !!!

Przy jego wytwarzaniu nie dodaje się żadnych substancji klejących.

Jedynym surowcem użytym do jego produkcji jest rozdrobniona słoma (sieczka 1-3cm), mieszanka trocin ze słomą lub makulatura.

Brykiet można przechowywać w odpowiednich warunkach nawet przez kilka lat! Nie zmienia przez czas przechowywania swojego kształtu ani wartości opałowej.

Brykieciarka aby wytworzyć odpowiednią temperaturę podczas brykietowania nie potrzebuje grzałek co powoduje, że brykiet ma jednakową gęstość zarówno w warstwach zewnętrznych jak i w środku. Brak otworu w brykiecie powoduje, iż czas jego spalania jest porównywalny z czasem spalania węgla. Ciepło spalania brykietu ze słomy wynosi 16622 kJ/kg.

Wydajność brykieciarki waha się w granicach ok.100-200 kg/h w zależności od użytego materiału i jego wilgotności.Czym niższa wilgotność tym większa wydajność i kaloryczność brykietu (słoma ok.100-180kg/h,mieszanka trocin ze słomą ok.150-200kg/h, makulatura ok.150-200kg/h).

Dużą zaletą urządzenia są małe wymiary:170x120x140 i krótki tor stabilizujący (nie wymaga dużych pomieszczeń czy też hal aby uruchomić produkcję). Waga ok.500kg.

Brykieciarka jest wyposażona w silnik główny o mocy 11 kW, oraz silnik podajnika surowca 0,75kW wyposażonego w przekładnię z regulacją obrotów (szybkość podawania surowca).

NA ŻYCZENIE KLIENTA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA URZĄDZENIA WE WROCŁAWIU PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.

Urządzenie jest nowe i posiada roczną gwarancję.

Cena jest ceną brutto i zawiera 23% podatku VAT.

Możliwość sprzedaży ratalnej do kwoty 20.000zł (reszta kwoty to wkład własny) i dopłat unijnych.

Dysponujemy rębakami,rozdrabniaczami do słomy i makulatury które doskonale współpracują z tymi brykieciarkami.

KONTAKT TEL. 607-67-67-47

 

ZAPRASZAM DO INNYCH NASZYCH LICYTACJI SPRAWDŹ TO NIC NIE KOSZTUJE.


KLIKNIJ TUTAJ ABY JE ZOBACZYĆ !

DOSTĘPNA OD RĘKI !!!


Wystawiamy faktury VAT.Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.