Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Centralka komputer instalacji LPG gazu Landi Renzo

Komputer - Centralka
Instalacji gazowej LPG
LIS (Landi Injection System)
marki Landi Renzo
model TIPO C101


Komputer instalacji gazowej marki Landi Renzo. 100% sprawny - stan bardzo dobry. Aukcja BCM od złotówki - Serdecznie polecam.

!!! WAŻNE !!!

Pochodzenie i stan części.

Nie jestem handlarzem jakich tu wielu. Minionej zimy w wyniku poślizgu na lodzie rozbiłem swoją własną Vectrę B 2,5 V6 (CDX rocznik '96), która przez lata była moim oczkiem w głowie. Wypadek nie był poważny jednak uszkodził wiele elementów blacharskich dlatego nie zdecydowałem się na długotrwałe i kosztowne naprawy, zresztą jestem perfekcjonistą i wiem, że naprawione to już nie to samo. Nie mogłem pozwolić by moje auto choć rozbite, trafiło do samochodowych "łowców skór" postanowiłem sam sprzedać wszystko co było w nim sprawne tym bardziej, że pojazd w tym wieku, a zadbany, przechodził właśnie swoją drugą młodość bo przez ostatnie 2 lata eksploatacji wymieniłem w nim w zasadzie wszystko co podlega zużyciu.
Zawsze kontrolowałem poziomy płynów eksploatacyjnych i wlewałem tylko najlepsze marki takie jak Mobil 1. Autko ponadto było serwisowane w autoryzowanej stacji Opla zawsze przez tego samego mechanika z najbliższej rodziny (Brat Tomek), który przeprowadzał naprawy tak jakby to robił dla siebie... a może nawet lepiej bo jestem bardzo wybrednym bratem-klientem :)

(Dzięki Brachu !!!).

Fachowy demontaż części połączony z rzetelną oceną ich stanu przeprowadzony przez mechanika z ponad 15 letnim stażem. Części wymontowane z najwyższa starannością. Drobne uszkodzenia, jeśli takie występują, pochodzą z momentu wspomnianej kolizji a nie z pospiesznej i niechlujnej - zarobkowej rozbiórki jaka ma miejsce na szrotach. Ponieważ mam doświadczenie w sprzedaży allegro a sam jestem inzynierem mechanikiem (automatyka przemysłowa, robotyka, technologia CNC) w moich aukcjach znajdują sie jedynie rzetelne i fachowe opisy. Zachęcam do lektury komentarzy.
Moim pierwszym celem jest nie zysk a ocalenie wszystkiego tego co poszło by prosto do utylizacji a jest w dobrym stanie. Dlatego na moich aukcjach są elementy, na których z pewnością nie zarobię, których inni wcale nie wystawiają (osłony, elementy wnętrza itp.). Proszę również zauważyć, że wszystkie częsci są czyste i dobrze opakowane - żaden "łowca skór" by się w to nie bawił. Mało tego, wraz z częściami często sprzedaję również to czego nie mają inni - a wiec śruby, zapinki montażowe, łączniki, styropianowe usztywnienia i wiele innych rzeczy, które normalnie na szrotach idą na śmietnik. To ukłon w stronę moich klientów by byli zadowoleni z zakupów - zawsze staram się dokonywać transakcji w jakich sam chciałbym brać udział jako klient.


Zapraszam na inne moje aukcje - znajdą tam Państwo więcej części do vectry B

Nie ma czego szukasz ? Zapytaj ! - wiele części wciąż czeka na wystawienie.

Jeśli zależy Państwu na czasie - proszę o kontakt.

>>> Serdecznie pozdrawiam życząc Państwu udanej licytacji <<<


>>> HiTecExpert <<<

Uwaga: Proszę się dobrze zastanowić przed złożeniem ofert, ponieważ nie mam zwyczaju ich odwoływania.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Oto kilka moich zasad...

Nie sprzedaję poza Allegro!!! Staram się rzetelnie opisywać towar jednak zawsze coś może mi umknąć szczególnie, że coś istotne dla mnie nie zawsze jest istotne dla kupującego i na odwrót. Zachęcam do pytań - by potem nie było np. zarzutów typu: "trzeba było o tym wspomnieć w opisie". Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do towaru lub mojej osoby - proszę nie licytować. Jeśli nie odpowiadają Państwu warunki lub cena dostawy - proszę nie licytować.
Towar wysyłam zawsze wieczorem zwykle tak szybko jak tylko dotrze przelew. Skrajnie rzadko, z konieczności, zawiadamiam o późniejszym czasie wysyłki (sytuacje losowe). Proszę nie potwierdzać chęci kupna i nie pisać zbędnych e-maili np. z potwierdzeniem zlicytowania - zaoszczędzimy sobie wiele czasu. Proszę pisać tylko w uzasadnionych przypadkach - np. kiedy adres wysyłki jest inny niż ten zamieszczony na Allegro. Proszę nie przysyłać adresów jeśli są tożsame z tymi zamieszczonymi w serwisie aukcyjnym. Staram się potwierdzać dotarcie przelewu, równoznacznego z wysyłką.Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.