Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Chorwacja - piękna willia 10 metrów od morza


Apartamenty "Nikola"znajdują się w Slatine, tylko 10 m od morza i żwirowo-kamienistejplaży, która w kierunku południowym przechodzi w małe, urocze zatoczki.Slatine to mała, spokojna miejscowość na północnym wybrzeżu wyspyCiovo, która to wyspa jest połączona z lądem mostem zwodzonym wTrogirze.
Właściciel willi dla swoich gości urządza wyprawy swoją łodzią po okolicznych wyspach połączone z fishpicknikiem.


 I. Apartament dla 3-4 osób
składającysię z sypialni (podwójne łoże)i pokoju dziennego z rozkładaną kanapą,aneksem kuchennym całkowicie wyposażonym i oczywiście łazienką z wc .Ma taras z widokiem na zielone wzgórza porośnięte drzewami owocowymi ioliwnymi. Cena za ten apartament 45 euro.

II. Apartament na piętrze dla 4-6 osób
,składający się z dwóch sypialni, dużej kuchni z jadalnią, łazienki, maduży taras z pięknym widokiem na Adriatyk, Riwierę Siedmiu Kaszteli iSplit.
 cena: lipiec i sierpień: 50 euro gdy cztery osoby, 60 gdy pięć osób i 65 gdy 6 osób za cały apartament/dobę

 III Apartament dla ośmiu osóbskładający sie się z czterech sypialni tj. dwóch mających po 1podwójnymduzym łożu, jednej sypialni 1-osobowej i jednej posiadającej podwójnełoże + 1-osobową kanapę dla dziecka tj. mającej 3 miejsca do spania. Wapartamencie znajduje się również kuchnia z jadalnią, duży piękny tarasz widokiem na morze,wc, łazienka,
Cena za ten apartament 85 euro za dobę
Lokalizacjawilli umożliwia połączenie plażowania ze zwiedzaniem tego, conajpiękniejsze w środkowej Dalmacji. W najbliższym sąsiedztwie pięknyTrogir, założony w III w.p.n.e. przez greckich kolonistów - jedno znajbardziej malowniczych miast Dalmacji (pod patronatem UNESCO). Staremiasto leży na małej wysepce, która z jednej strony połączona jest zestałym lądem kamiennym mostem, z drugiej zaś z wyspą Ciovo. Tostarogreckie miasto oferuje przyjezdnym niezliczoną ilość krętychuliczek, bogactwo muzeów, galerii, starych kafejek i restauracjiserwujących owoce morza, cała starówka pełna krętych uliczek przyciągaturystów z całej Europy. Warto udać się do Splitu, zaliczając po drodzeRiwierę Siedmiu Kaszteli i oglądając też ruiny starożytnego miastaSalona. Split oddalony o ok.30 km to wspaniała atrakcja turystyczna zeswym głównym zabytkiem - pałacem Dioklecjana - jedną z najlepiejzachowanych budowli rzymskich na świecie. Warto udać się do pobliskiegonarodowego Parku Krka, gdzie rzeka Krk na długości 400m tworzy 17kaskad szerokości 100m.
Więcej informacji i rezerwacje: Marcin Nowicki tel: 609109873
Na życzenie wysyłam więcej zdjęć willi i okolicy

Przed wysłaniem maila proszę o wcześniejszy telefon, będzie to dla mnie duże ułatwienie

Zaapraszam również do odwiedzenia innych moich aukcji!!!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.