Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

CZUJNIK NA NĘCISKO - powiadomienie na TELEFON

 

Czujnik ruchu z telefonicznym powiadamianiem

 

Mam zaszczyt zaoferować kolegom myśliwym urządzenie do telefonicznego powiadamiania o obecności zwierzyny w wybranym miejscu w łowisku (uprawy rolne, nęciska itp). Służyć może także jako cichy system alarmowy, bez konieczności podłączania do sieci.


 

Przy projektowaniu dążyłem do tego, aby był jak najprostrzy i niezawodny. Dlatego też wygląd nie jest zbyt zachwycający, ale nie o to tu chodziło. Egzemplarze które używam w łowisku i tak są pomalowane w kolory maskujące i wiszą niewidoczne na drzewach.


Zasada działania:

W urządzeniu (wodoszczelnej tubie) zamontowany jest specjalnie do tego celu przystosowany przeze mnie telefon komórkowy. Telefon ten przy każdym naruszeniu czujnika automatycznie wybiera wcześniej wpisany numer telefonu. Lub druga mozliwość- wysyła wpisanego przez nas sms pod wskazany nr.


Jeśli chodzi o czujniki, to jednym z nich jest przełącznik (również szczelnie zapakowany) który przywiązuje się (przylepia taśmą izolacyjną) do wbitego w ziemię kołka, po czym rozciąga się od niego żyłkę, lub cienki drucik (nie polecam nici lub sznurka bo namaka i robi się elastyczny). Wybranie numeru telefony następuje poprzez pociągnięcie (choćby na ułamek sekundy) lub poluzowanie (zerwanie) żyłki.

Drugi z czujników to czujnik ruchu zasilany baterią 9V (brak w zestawie). Po zadziałaniu czujnika następuje wybranie wskazanego numeru. Jeśli miał by być używany w łowisku, należy go wcześniej zabezpieczyć przed wilgocią.


Do przesyłki dołączam opis praktycznego montażu wraz ze zdjęciami

Urządzenie to może być wykorzystywane również jako cichy system alarmowy w ogródkach działkowych, ambonie, garażu itp. Można do niego podłączyć kilka czujników. Po naruszeniu któregokolwiek z nich zostanie wybrany nasz numer telefonu.


Po wcześniejszym uzgodnieniu mogę je przystosowywać do indywidualnych potrzeb.

 

Zestaw zawiera:


- Specjalnie do tego celu przystosowany telefon, (bez karty SIM)+ wodoszczelna tuba.

- Czujnik ruchu zasilany baterią 9 V.

- Czujnik mechaniczny (zerwanie lub naciągnięcie żyłki- drutu)

- 10 m. przewodu.

 

Zestawy mogą się różnić modelem zamontowanego telefonu, lub kolorem tuby.

 

Dodatkowe informacje pod 888 692 618

 

Zapraszam do licytacji.

 


Prawa autorskie zastrzeżone, kopiowanie, rozpiwszechnianie i czerpanie korzyści majątkowych z powyższego projektu ZABRONIONE!


Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.