Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

-=DOM OSIEDLE POD MODRZEWIEM ZAMOŚĆ/KALINOWICE=-

Osiedle "Pod modrzewiem" Zamość/Kalinowice

Dom, który buduje się najczęściej tylko raz w życiu, to marzenie większości z nas.
Ten wymarzony, powinien spełniać nasze oczekiwania pod względem architektonicznym, funkcjonalnym a jednocześnie odpowiadać potrzebom całej rodziny.

Osiedle "Pod Modrzewiem" to eleganckie i gustownie zaprojektowane osiedle domów jednorodzinnych w szeregowej zabudowie. Usytuowane w bliskiej odległości od granic miasta. Przeznaczone dla osób ceniących ciszę oraz relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Informacje ogólne:

Dogodna lokalizacja: w pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej, centrum handlowe LWOWSKA/CARREFOUR - ok. 1,5 km, centrum miasta - 4 kmIlość segmentów: 20; realizacja w dwóch etapach (po 10 domów)Działki o pow. od 309m² do 774m² (największe skrajne działki)Wszystkie media (w tym kanalizacja z przyłączeniem do planowanej sieci kanalizacji gminnej- 2009r), ujęcie wodne odrębne dla każdego domu; każdy dom opomiarowany indywidualnieDojazd z drogi asfaltowej, powiatowej Nr 3247L; droga osiedlowa o szer. 7,5 m z chodnikiemDomy bezczynszoweDomy zostały tak zaprojektowane, że kwalifikują się do rządowego programu "Kredyt mieszkaniowy z dopłatą w ramach programu Rodzina na swoim" (na podst. Ustawy z dn. 8 września 2006r. o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania). Z takim kredytem kredytobiorca zapłaci do 50% mniejsze odsetki przez pierwsze 8 lat.

BUDYNEK

Opis:
Budynek szeregowy, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Każdy dom - segment usytuowany na odrębnie wydzielonej, ogrodzonej działce z bramą oraz furtką wejściową, zadaszonym śmietnikiem z furtką. Budynek zostanie wykonany z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących uzyskanie odpowiednich parametrów technicznych pod względem energooszczędności.
Każdy dom - segment realizowany na podstawie osobnego pozwolenia na budowę.

Dane techniczne:

Pow.użytkowa: 125,7m² + 19,4 m² garaż = 145,1 m²Dach: dwuspadowy (nachylenie 40°)Wysokość budynku: 8,6m
WIĘCEJ INFO:
BUDZAM SP. Z O.O.
UL. KRESOWA 4
22-400 ZAMOŚĆ
606360222
WWW.BUDZAM.PL
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.