Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

DUŻY KARMNIK-KARMNIKI DLA PTAKÓW-PRODUCENT

t4.jpg
ts.jpgZAMIAST POŚCIELI  ZAMIAST RĘCZNIKA KUP NA ŚWIĘTA W PREZENCIE KARMNIKA

Pełna oferta zawiera kilkadziesiąt wzorów karmników dla ptaków, budek lęgowych niektóre z nich w bajkowych niepowtarzalnych kształtach. Wykonane w bardzo wysokiej jakości, zaimpregnowane, zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Modele wiszące, stojące na stojakach, z możliwością zawieszenia przy murze. Oprócz tego, że ozdobią ponure jesienno-zimowe ogrody to pozwolą dokarmiać ptaki w zimie .

Z myślą o ptakach 


Nasze karmniki są zaprojektowane tak , aby chroniły ptaki przed deszczem, śniegiem, i wiatrem. Posiadają dużo wolnej przestrzeni i umożliwiają swobodny wlot i wylot z karmnika, oraz pozwolą utrzymać karmniki w czystości.

Opis karmnika

 
W dachu karmnika znajduje się wsyp na ziarno.

WYMIARY KARMNIKA:

K5B: wys.domku  0,40 m, szer. 0,45m

STOJAK DO KARMNIKA NIE JEST W KOMPLECIE, MOŻNA GO ZAKUPIĆ OSOBNO
( CENA STOJAKA 45 ZŁ.)
( W CENĘ STOJAKA WLICZONY JEST KOSZT DOSTAWY)
TABELA DOSTĘPNYCH KOLORÓW DACHU KARMNIKA  PODANYCH W SYMBOLACHKupując karmnik podaj w e-mailu dostępny kolor(symbol) dachu karmnika  


Dostępne kolory to:


1. Symbol
K
2 Symbol o

3. - symbol NB


 ramkakolorb.jpg
WAŻNE: Do każdego towaru wystawiam fakturę VAT po wylicytowaniu prosimy podać w e-mailu: login z Allegro, rodzaj wysyłki, symbol (kolor dachówki) ewentualną zmianę adresu wysyłki,  dane do faktury!


ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI PANUJĄCYMI NA NASZYCH AUKCJACH- STRONA O MNIE

Wszelkie materiały, zdjęcia, opisy i szablony są chronione prawami autorskimi oraz stanowią wyłączną własność firmy "BLIŹNIAKI" -kopiowanie, modyfikowanie całości lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej! USTAWA z dnia 4 lutego 1994 rok prawie autorskim i prawach pokrewnych DZIENNIK USTAW Nr 24, poz. 83

www.blizniaki-producent.pl

d3.jpg
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.