Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

ELEKTROSEX konkretna elektrostymulacja PENISAtop2.jpgm0.jpg m1.jpg m2.jpg m3.jpg m4.jpg m5.jpg kontakt.jpg e-mail:
feromonki_pl@interia.pl 

telefon:
604-949-283 wysylka.jpg

 

Nasza firma stawia na jakość, niskie ceny i pełną dyskrecję. Dla nas klient jest najważniejszy, każdego traktujemy wyjątkowo, służymy radą.


GWARANTUJEMY:

DYSKRECJA:
Przesyłki nie zawierają żadnych oznaczeń sugerujących zawartość. 100% dyskrecji. Na etykietach adresowych nie znajduje się adres sklepu internetowego. Nikt niedomyśli się co jest w środku.

NAJNIŻSZE CENY:
Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższej jakości produkty.

SZYBKĄ DOSTAWĘ:
Przesyłki wysyłamy codziennie, każdy dostanie paczkę na czas.


NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ:
Gwarantujemy że będziecie Państwo zadowoleni z zakupionego produktu. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam zaoferować produkty najwyższej jakości.


ZWROT PIENIĘDZY:
Jeżeli nie jesteście w pełni zadowoleni  z zakupionego produktu, możecie go zwrócić w ciągu 7 dni, a pieniążki dostaniecie spowrotem.numer konta: mBank 03 11402004 00003202 36313648

wysylka2.jpg tresc.jpg   Nakładka na penisa z 16 punktami podającymi impulsy elektryczne w zestawie z zasilaczem typu abgymnic. Fantazyjne wzornictwo, solidne wykonanie, atrakcyjna cena, produkty firmy Leder najlepsze w tej kategorii. Wyroby spełniają rygorystyczne, europejskie normy.   Wszystkie artykuły firmy Leder wykonane są z najwyższej jakości skór bydlęcych, łączonych nitami z dodatkiem łańcuchów i innych metalowych ozdób.
 
 Zapraszamy do działu: Akcesoria BDSM    
s_7001.jpg    UWAGA GRATISY !!!   Kliknij ..... obejżyj prezenty !!!   prezent.jpg

Dyskretna przesyłka   Towar pakujemy w kartonowe pudełka lub koperty bąbelkowe. Towar dodatkowo owiniętyjest w folię bąbelkową - stosujemy więc podwójne zabezpieczenia. Nikt więc nie może sprawdzić co jest w środku. Przesyłki nie zawierają żadnych oznaczeń sugerujących zawartość!  100% dyskrecji, na etykietach adresowych nie znajduje się adres sklepu internetowego. Nikt nie domyśli się co jest w środku     Poste Restante

Teraz możesz wybrać opcję "Poste restante" .   W tym wypadku nikt z domowników nie wie nawet, że cokolwiek zamówiłeś(aś). Na przesyłce nie ma adresu zamieszkania adresata - jedynie jego imię i nazwisko oraz adres Urzędu Pocztowego, na którym nastąpi odebranie przesyłki. Poczta nie powiadamia o nadejściu przesyłki, więc należy się dowiadywać samemu, czy dotarła (koniecznie należy wtedy dodać, iż chodzi o paczke na poste restante).  Uwaga: aby przesyłka została nadana jako "poste restante" należy w emailu przesłać do nas numer oraz adres urzędu pocztowego w którym będzie odbierana przesyłka oraz napisać "Poste restante" 

Kupując więcej niż jeden przedmiot z naszych aukcji płacisz tylko raz za przesyłkę. Pamiętaj jeżeli chcesz zapłacic przy odbiorze paczki poinformuj nas o tym. Kupując u nas kupujesz u zarejestrowanej firmy, masz możliwość reklamacji i zwrotu produktu. Sprzedajemy najwyższej jakości produkty.

tresc2.jpg bottom.jpggbrs.gif GALERIA Swiety_Minsk  -  W Y B R A N E    O F E R T Y © 2003-2006
 Net_Studio
? 2371912.php?ai=1 2371912.php?ai=2 2371912.php?ai=3 2371912.php?ai=4 gbrs.gifgbrs.gif Swiety_Minsk  -  G A L E R I A    S P S © 2003-2006
 Net_Studio
? zobacz przedmioty
GALERIA ZAWSZE OTWIERA SIĘ W NOWYM OKNIE
gbrs.gif
Dodano 2008-01-12 16:19
Teraz możesz zamówić expresową wysyłkę kurierem !!
- wysyłka kurierem po wpłacie na konto - 20zł
- wysyłka kurierem za pobraniem - 25zł

Jeśli zdecydowałeś się na kuriera poinformuj nas o tym emailem.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.