Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Etykiety na butelki. 22 wzory. 25 szt. Ślub

top.jpg
Jesteśmy firmą dekoracyjną działającą na rynku od 5 lat, dekorujemy sale weselne, kościoły, przyjęcia urodzinowe oraz inne imprezy okolicznościowe. Na naszych aukcjach dostaniesz produkty potrzebne do samodzielnego wykonania dekoracji. W związku z otwarciem się na większą liczbę klientów podstanowiliśmy rozpocząć sprzedaż również na allegro.
Jeżeli nie mamy jakiegoś przedmiotu wystawionego na aukcji, napewno posiadamy go w naszej ofercie - napisz do nas a wystawimy go na allegro specjalnie dla Ciebie.
 

Etykiety na butelki

 

Wymiary: 12,5 cm x 9,5 cm

Na tej aukcji dostępne są 22 wzory do wyboru.

Etykiety samoprzylepne bardzo wysokiej jakości.
Każda etykieta zawiera wiele elementów drukowanych "złotą" mieniącą się farbą.
Serdecznie POLECAM

 

Po zakupie w e-mail'u potwierdzającym proszę o podanie wybranego wzoru(symbol) i wybór formy płatności.

 

Opakowanie zawiera 25 szt. jednego wzoru.

Na innych naszych aukcjach dostępne większe opakowania oraz inne wzory etykiet.

danekontaktowe.jpg
PerfectDekoracje
e-mail: sklep@perfectdekoracje.pl
gg: 456789 od godz. 1900
tel. 604 55 77 75 lub 606651425

platonosci.jpg

PerfectDekoracje - Konrad Wiśniewski
05 1140 2004 0000 3002 3008 5437

regulamin.jpg

I. Właściwą kwotę ( cena wylicytowanego przedmiotu + koszt przesyłki podany w aukcji ) należy wpłacić w ciągu 10 dni na nasze konto.
   a. Przelew musi zawierać w tytule nick (login na allegro) oraz numer aukcji. Uwaga ! Brak tych informacji może spowodować  opóźnienie wysyłki. Po przesłaniu pieniędzy prosimy o wysłanie e-mail'a potwierdzającego dokonanie wpłaty.
II. Jeśli preferowana jest "płatność za pobraniem" po wylicytowaniu prosimy o przesłanie e-maila z tą informacją. Nie wysyłamy za Pobraniem użytkownikom poniżej 15 komentarzy pozytywnych.
     a. Towar wysyłamy za pośrednictwem poczty (paczka priorytetowa, list polecony) bądź firmy kurierskiej.
III. Nie bierzemy odpowiedzialności za termin dostarczenia przesyłki do adresata. Wszelkie reklamacje z tego tytułu prosimy składać pod adresem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
IV. Istnieje także możliwość odbioru osobistego. Należy to jednak dzień wcześniej z nami uzgodnić.
     a. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad zakupionych artykułów prosimy o kontakt.
     b. Jeśli nastąpi konieczność wymiany towaru klient powinien odesłać go do nas na swój koszt, a my wyślemy nowy na nasz koszt.
Zgodnie z art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r. Nr 22 poz. 271 ze zmianami) artykuły zakupione na naszych aukcjach możecie Państwo zwrócić w przeciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar musi być zwrócony w oryginalnym, nie naruszonym opakowaniu. Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt. Po otrzymaniu zwrotnej przesyłki dokonujemy zwrotu kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
V. Czekamy na opinie klientów, na temat zakupionych u nas towarów. Stanowią one dla nas cenną informację i motywują do zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych produktów. Jako sprzedający wystawiamy komentarz jako drudzy.
VI. Zdjęcia przedmiotów zamieszczone na aukcji są autentyczne i przedstawiają oferowany towar, ale wybarwienia, kolorystyka mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych.
Bardzo prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, gdyż licytacja w opcji "KUP TERAZ" oznacza podpisanie umowy zakupu.

ZA NIEUZASADNIONE REZYGNACJE Z ZAKUPU I BRAKI KONTAKTU PO UPŁYWIE 3 DNI PO ZAKUPIE ORAZ BRAKU WPŁATY PO 10 DNIACH ZAWSZE INFORMUJEMY O TYM ALLEGRO.

inne.jpg
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.