Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

FELGI ALUMINIOWE ALUFELGI 14 4X100 LESZNO RONAL !!

LOKALIZACJA
LIPNO
Lipno k. Leszna
(Wielkoposkie)

kom. 601-145-375
kom. 693-902-040

pon.-pt.: 14.00 - 19.00
sob.: 8.00 - 14.00
WYSYŁKA
Wysyłamy towar za pobraniem, a także jest możliwość wpłaty na konto za zakupiony towar (koszty przesyłki są wtedy niższe). Wszystkich klientów traktujemy bardzo poważnie, przesyłki wysyłamy maksymalnie szybko po zakupie, towar jest wielkorotnie sprawdzany przed zapakowaniem, pakowany jest w przeźroczystą folię - klient widzi co odbiera!!!

!!!Ważne!!!
Paczki małe tzn. Klocki hamulcowe, dętki, smary do łańcuchów wysyłamy pocztą. Wszystkie opony oleje oraz felgi wysyłamy kurierem dhl - wówczas możemy gwarantować dostarczenie towaru w ciągu 2 dni od kupna.
ODBIÓR OSOBISTY
Możliwość odebrania zakupionego na allegro towaru osobiście w siedzibie firmy oraz jego zamontowanie w naszym serwisie.
REKLAMACJE
Po wcześniejszym poinformowaniu nas klient może w ciagu 10 dni odesłać towar bez podania przyczyny, jednak zawsze pokrywa koszty przesyłki powrotnej. Towar musi dotrzeć do nas paczką bez pobrania w stanie w jakim wysłaliśmy wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura), gdy stwierdzimy stan towaru jako nienaruszony wtedy dokonujemy zwrotu kwoty za towar na podane przez klienta konto. Nie przyjmujemy paczek zwrotnych pobraniowych.
ZWROTY
Jeśli wynikną jakieś nieprzewidziane problemy, z naszej winy, z zakupionym przez naszego klienta towarem zwracamy wówczas koszty naprawy lub wymieniamy towar na inny. Zawsze staramy się doradzić i pomóc w podjęciu trafnej decyzji, aby klient był z zakupów w naszej firmie maksymalnie zadowolony. Opony sprzedawane nie posiadają uszkodzeń, rozwarstwień oraz pęknięć, na opony uzywane zakupione w naszej firmie dajemy gwarancję montażową. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
O PRODUKTACH
Opony fabrycznie nowe posiadają gwarancję producnta. WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE, KOPIOWANIE ZABRONIONE.
OPIS PRODUKTU
Aukcja dotyczy sprzedaży NAZWA PRODUKTU .

AUKCJA DOTYCZY ALUFELG 14" MARKI RONAL. FELGI PRZYWIEZIONE Z NIEMIEC, ZERO km NA POLSKICH DROGACH. PROSTE, SPRAWDZONE, NIE BYŁY MALOWANE, NIE BYŁY PROSTOWANE ITP. 100% ORYGINAŁ. STAN OCENIAMY NA BDB, ŚLADY NORMALNEGO UŻYTKOWANIA. DANE FELG: 6JX14 H2 ET38. SPRZEDAJEMY TYLKO 4 SZTUKI, CENA ZA KOMPLET=4SZTUKI. WYSYŁKA ZA POBRANEM TYLKO ALLEGROWICZOM Z MIN. 10 KOMENTARZAMI POZYTYWNYMI. add_my_shop.gif add_me.gif DIV>
ZDJĘCIA PRODUKTU
graphic-arts.gif
jaro3121.gif
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.