Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Filmy DVD PORNO - NIEMIECKIE nr 062

   
ZACZYNAMY OD PROMOCJI!!!

promocja
 
ZAPRASZAMY NA INNE AUKCJE!!!
kliknij TU aby zobaczyć wszystkie

 
 

 
Cena: 19 zł
kod produktu:DVD - NIEMIECKIE


STAN TOWARU

Przedmioty zakupione na naszych aukcjach są nowe, w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi dodatkami które oferuje producent.


CO IMPORTUJEMY

Importujemy nieomal wszystkie artykuły z branży erotycznej. Nasz centralny magazyn znajduje się w Niemczech, ale sprowadzamy towary również z Holandii, Francji. Najbardziej znani producenci których produkty posiadamy w sprzedaży to: EROTIC COLLECTION, LAVETRA, FUN FACTORY, JOYDIVISION, TOY JOY.

PROCEDURA

Po kliknięciu "Kup Teraz" prosimy o wysłanie maila z potwierdzeniem chęci zakupu, formę płatności (przelew na nasze konto czy pobranie pocztowe), formę rozliczenia zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz formę preferowanej wysyłki np. Poste Restante lub pod wskazany adres. Po otrzymaniu od Państwa wszelkich informacji będziemy oczekiwali na uiszczenie płatności i rozpoczniemy realizację zamówienia. W przypadku braku danego towaru w magazynie lokalnym ściągamy towar z naszego magazynu centralnego który znajduje się w Niemczech - co trwa zazwyczaj od 5 do 10 dni roboczych. W związku z tym prosimy w takich wypadkach o cierpliwość.

NUMER KONTA

Wszystkie dane które będą Państwu potrzebne do zapłacenia za zakupiony przedmiot dostaniecie w mailu po dokonanym zakupie. Ponieważ jednak jest na Allegro wiele przypadków podszywania się oszustów pod sprzedającego (po zakończonej aukcji oszust wysyła dane swojego konta na które klient dokonuje wpłaty i zamiast na konto sprzedawcy pieniądze trafiają do oszusta) prosimy o sprawdzenie poprawności konta z podanym poniżej.

87 1140 2004 0000 3802 5051 5940 (mBank)

ZAPRASZAMY NA INNE AUKCJE!!!
kliknij TU aby zobaczyć wszystkie


  kontakt

 

  info

 

  platnosci
     
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.