Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Firmowa NOWA POMPKA DO WODY NA BUTLĘ 18,9 i 11L

0.jpg

Firma "MAAR-Źródełko" - jest liderem w sprzedaży produktów oraz wody galonowanej. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam zapewnić klienta że towar który kupuje został przez nas sprawdzony, a potwierdzone to jest zadowoleniem naszych dotychczasowych klientów.

__________________________________________________

 

Pompka do wody 

 

 

pompka.jpg

 

Pompka nakładana na butelki 11L i 19L czyli tzw GALONY.

butle mineralpola.jpg

Mocowanie uniwersalne - pasuje do wszystkich rodzajów butli systemu galonowego (11L i 19L) które możesz kupić u nas jak również w innych punktach sprzedaży. Ten typ pompki jest nasuwany na szyjkę butlli bez konieczności przykręcania co ułatwia montaż, a szczelność zapewnia uszczelka umieszczona w pompce.

Na tej aukcji oferowana jest pompka mocowana do butli za pomocą skręcanego zacisku, dzięki któremu bardzo mocno trzyma się  butli, sprawdza sie to bardziej w przypadku gdy butla jest często przemieszczana. Pompka ta nie posiada rączki do przenoszenia.

Nie jest to produkt Chiński!!!!

Towar który sprzedawany jest na tej aukcji prezentują poniższe zdjęcia

turk1.jpg

turk2.jpg

turk3.jpg

turk4.jpg

oto przykładowe zdjęcie pompki po złożeniu w calość

pompka6.jpg

 

Poniżej przedstawiamy kilka możliwości zastosowania.

 pompka3.jpg

 stsredni.jpg

Można dokupić u nas również stojak np taki jak pokazany powyżej, oraz pustą butlę.

 

Towar jest oryginalnie zapakowany w folię i pudełko. Do każdego zakupu klient otrzymuje dowód zakupu (paragon) oraz na życzenie fakturę, Na terenie oraz w okolicach Bielska-Białej dostarczamy towar do klienta gratis a także wodę galonowaną lub w butelkach PET. Montaż jest bardzo prosty a w przypadku gdyby potrzebna była nasza pomoc, prosimy o kontakt z naszą infolinią 0801 360 850 lub 602 415 443 gdzie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

 Do wyboru 4 rodzaje wody:

- 2 rodzaje górskiej wody żywieckiej

- woda  jurajska

- oraz woda jodowana

 

Zastosowanie:

w domu,

w firmie,

 na działce,

w samochodzie,

na budowie,

w fabrykach i zakładach pracy,

w szpitalach lub aptekach.

 

Urządzenie jest łatwe w montażu oraz przenoszeniu butli, posiadając naszą pompkę w prosty sposób dostarczysz wodę pitną dla siebie,  swoich dzieci lub pracowników zachowując czystość i higienę.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową maar-zrodelko . pl  aby zapoznać się z całą gamą oferowanych przez nas wód i produktów, lub wejdź i zobacz nasze pozostałe aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14033205

Posiadamy w ciągłej sprzedaży również inne dystrybutory do podawania wody oraz dodatkowe urządzenie  to przechowywania i transportu butli  19L i wody, 

18,9 L 18,9L Woda źródlana źródełko w domu, saturator saturatory dystrybutor hemet kobo żywiec zdrój ostaniec mineralpol źródło beskidów stojak na butle stojak na wodę dystrybutor używany  mały dystrybutor podajnik misa ceramiczna, pompka do wody pompa podajnik upały  mineralna  gorąco eden dar natury do picia

pokaz.jpg

Kontakt:

Infolinia klienta: 0801 360 850

tel: 602 415 443

e-mail: maar@zrodelko.pl

 

 

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.