Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

FLAVON KIDS- ORYGINAŁ NAJTANIEJ !!!

ant-cor-left.gif ant-middle.gif ant-cor-right.gif JEŚLI CHCESZ, ABY TWOJE DZIECKO BYŁO ZDROWE I MOGŁO CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM PODAWAJ MU FLAVON KIDS!

Dzieci jedzące flavon nie mają alergii, ich organizm rozwija się prawidłowo, układ nerwowy jest ustabilizowany, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, inne nabierają energii, której im widocznie brakuje, przysłowiowe „Tadki niejadki” przestają grymasić i zaczynają jeść wszystko.

Jest to preparat, którego można używać do wyregulowania całego organizmu a w fazie wzrostu jest wręcz nieoceniony.
Zmniejsza niemalże do zera ryzyko chorób układu krążenia, układu oddechowego, rozwoju komórek nowotworowych oraz budowania się blaszek miażdżycowych, co jak udowadniają lekarze dzieje się już u noworodków.

Na opakowaniu widnieje napis podawać od 4 roku życia. Jest to spowodowane tym, iż takie są przyjęte w Polsce normy żywieniowe dotyczące suplementów dla dzieci. Na Węgrzech nie ma tego ograniczenia.

„Kidsa” biorą już kobiety w ciąży, (ponieważ oprócz flavonoidów zawiera naturalny kwas foliowy) matki karmiące, aby wszelkie dobrodziejstwa podawać dzieciom przez swój pokarm, a kiedy tylko dziecko zaczyna jeść „papki” natychmiast można podawać flavon kids.

Produkt posiada najwyższy certyfikat jakości ISO 22000, jeśli chodzi o suplementy diety w Polsce, nie ma konkurencji !!!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.