Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

FOTEL BUJANY WIKLINOWY,WIKLINA .PRODUCENT.OKAZJA.

WIKLINOWY FOTEL BUJANY WYKONANY Z POLSKIEJ, WYSELEKCJONOWANEJ WIKLINY. IDEALNY DO DOMU, OGRODU LUB NA TARAS. SOLIDNIE i ESTETYCZNIE WYKONANY. WYSYŁAMY PRODUKT W CAŁOŚCI BEZ KONIECZNOŚCI SKŁADANIA. GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRODUKTU I ZADOWOLENIE KLIENTA Z ZAKUPÓW. ZAPRASZAMY SERDECZNIE !


FOTEL MA BARDZO WYGODNE, WYPROFILOWANE SIEDLISKO.
STABILNA I MOCNA KONSTRUKCJA
BUJANKA TA, DZIĘKI ORGINALNEJ KONSTRUKCJI I WYKOŃCZENIU BĘDZIE NIE TYLKO PIĘKNĄ OZDOBĄ ,ALE PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYCZNYM I BARDZO WYGODNYM MEBLEM UŻYTKOWYM.

!!! Dokładne Wymiary zewnętrzne całkowite: szerokość 60 cm głębokość 130 cm wysokość 50-117 cm !!! Dokładne Wymiary siedziska: szerokość 55 cm głębokość 50 cm wysokość 45 cm !!! Dokładne Wymiary oparcia: szerokość 62 cm wysokość oparcia od siedziska 83 cm Fotel używany, jednak sporadycznie (średnio 20 razy- ze względu na brak miejsca usunięty był do kąta. W oresie wakacyjnym fotel postawiony był na balkonie i lekko wypłowiał. MOżna go jednak odświeżyć)- http://wiklina.wordpress.com/2010/04/23/meble-z-wikliny/: Cyt.:"Tutaj zalecam stosowanie specjalistycznych lakierów takich jak np. Wiklinex (lakier do wikliny) lub farb kryjących, które zabezpieczą wiklinę przed zapleśnieniem. Farby do wikliny powinny charakteryzować się dużą elastycznością, aby nie pękały w trakcie używania mebli. Zalecam malowanie metodą natrysku, aby farba dokładnie pokryła powierzchnie wyplotu. Malowanie farbami kryjącymi jest również ratunkiem dla mebli, które zaniedbaliśmy i dopuściliśmy do powstania na ich powierzchni czarnych plam (procesy pleśniowe) i których nie można usunąć ." Super jakość. POLECAM JEST NAPRAWDĘ CUDOWNA !! Cena nowego około 160 zł, u mnie od 80 zł.. http://allegro.pl/fotel-bujany-wiklina-i1236946248.html Koszt wysyłki uzależniony od cennika na poczcie (w przyszłym tygodniu dowiem się jaki jest koszt)


Serdecznie zapraszam do zakupów!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.