Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Fototapeta, tapeta, tapety, 3D - fluorescencyjna!

Cena na aukcji dotyczy 1 metra bieżącego fototapety - wzór 0401 - prezentowanego na dolnym zdjęciu  - 3D o wysokości 1,35m.

Wzór ten można kupować na metry - stąd podaję cenę za metr bieżący i robiąc zakup na aukcji należy wpisać liczbę metrów.

np. gdy chcemy zakupić 3 metry wpisujemy w iokienko "kup teraz" 3szt.

Koszt będzie następujący:  3m x 147 = 441,- ( w przypadku przekroczenia 400zł - transport gratis)

Prezentowana fototapeta 0401 ma wzór powtarzający się co 348cm - można kupić dowolną liczbę metrów (dlatego cana na aukcji jest za metr bieżący - i proszę obsługę Allegro za zrozumienie, że cena jest za metr a nie za sztukę - bo sztuka w tym przypadku to 50 metrowa belka fototapety)

W razie niejasności prosze pytać.

FOTOtapety 3D to propozycja na oryginalne ozdobienie wnętrz, którą warto polecić do dekoracji miejsc publicznych, funkcjonujących raczej w ciemnym otoczeniu, żyjących nocą, gdzie w pełni można docenić fluorescencyjne efekty 3D.

Jest wykonana z materiałów całkowicie niegroźnych dla ludzkiego ciała, łączących wysokiej jakości pigmenty z pyłem fluorescencyjnym, pochodzącym z naturalnych skał, na bazie sztywnej, nietkanej, poliestrowej tkaniny.

Aby uzyskać 3D fluorescencyjny efekt, należy zamocować fluorescencyjną lampę BLB, która jest tych samych rozmiarów co normalna fluorescencyjna lampa lecz pokryta jest warstwą U/V czarnego koloru. Jest ona czarna lecz zamienia kolor na błękitny po włączeniu. Dlatego nazwano ją Black-Light-Blue (BLB). BLB instaluje się na sufitach, w stosunku 1 lampa na 3m2 powierzchni podłogi. Zwykle oprawa do świetlówek o długości 120cm i mocy 36W wystarcza na jeden moduł tapety o długości do 360cm.
 
 
 
Fototapety 3D dają dokładnie taki efekt (świecą jak ekran ciekłokrystaliczny) jak na zdjęciu.
 
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.