Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

FREDRO - PAWEŁ i GAWEŁ - 1944 - ilustracje

"Aleksander Fredro - Paweł i Gaweł i inne bajki Pana Jowialskiego" , wybór i słowo wstępne Stanisława Witolda Balickiego, ilustracje i okładka Gwidona Miklaszewskiego. Ksiązka wydana nakładem Księgarni S.A. Krzyżanowskiego w Krakowie w roku 1944. Opracowanie zawiera 47 bogato ilustrowanych stron. Stan - Okładka miękka, kartonowa z widocznymi na zdjęciu uszkodzeniami. Blok sam w sobie zwięzły, bez stron luzem, jednak wyrwany z oprawy. Papier naturalnie pożółkły, bez szkody dla druku. Na okładce część ilustracji podkolorowana kredką. Środek bez pokreśleń.

Balicki Stanisław Witold (1909–1978) polski publicysta, dyrektor i kierownik literacki teatrów. W latach 1928–1932 pracował jako recenzent teatralny w „Ilustrowanym Kurierze Codziennym”, „Tempie Dnia”. Podczas II wojny światowej zajmował się tajnym nauczaniem.
Gwidon Adam Miklaszewski (ur. 24 sierpnia 1912 w Berlinie, zm. 20 listopada 1999 w Warszawie) - polski rysownik-humorysta, autor ilustracji książkowych, filmów animowanych, reklam.

Poniższe ZDJĘCIA przedstawiają sprzedawany przedmiot.

BARDZO PROSZĘ o głębokie zastanowienie się przez przystąpieniem do licytacji. PROSZĘ pytać w razie jakichkolwiek wątpliwości, niejasności lub braku istotnych informacji z punktu widzenia kupującego !!! Preferuję kontakt drogą mailową.
PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI UWAŻAM SPRAWĘ ZA DEFINITYWNIE ZAMKNIĘTĄ. NIE odwołuję złożonych ofert.

I DON'T SEND ITEMS ABROAD. YOU MUST HAVE ADDRESS IN POLAND !!! Kein Versand ins Ausland. Nie wysyłam na granicę. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski. PROSZĘ o wpłatę do 7 dni od zakończenia aukcji na moje konto - jego numer znajduje się w powiadomieniu Allegro, które zwycięzca otrzyma po zakończeniu licytacji.
NIE wysyłam za pobraniem !!!
Przedmiot wysyłam WYŁĄCZNIE po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie Bankowym !!!

Galeria zdjęć
darmowe zdjęcia na aukcje Allegro
Kliknij aby powiększyć
darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro darmowe galerie na Allegro
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.