Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

GARDENA PLAY - KOSIARKA dla dzieci na baterie

Kosiarka dla dzieci renomowanej firmy "Gardena" Wierna kopia prawdziwej kosiarki Model Gardena 34E Easy Move   Przednie koła są "skrętne" a po włożeniu baterii i włączeniu kosiarki słychać pracę silnika.   Rączka kosiarki jest "skrętna" jak w prawdziwej "gardenie" co pomaga pokonywać zakręty. Jej długość jest regulowana co ułatwia dostosowanie do wzrostu dziecka. Można ją także całkowicie złożyć.   Pojemnik na trawę jest odczepiany a w nim "sztuczna trawa", która w trakcie "koszenia" wiruje w koszu(steropianowe kuleczki).    Rączkę można także całkowicie złożyć, co ułatwia przechowywanieProdukt bardzo wysokiej jakości.

Baterie w zestawie.

W tej zabawce brakuj przednich kółek.

Towar typu C, może posiadać zarysowania, oraz zabrudzenia wynikające z magzynowania.

Zapraszam do licytacji, oraz na inne aukcje.

&

* Do każdej przesyłki jest dołączony paragon , lub na życzenie faktura vat.

* wysyłka tylko i wyłącznie kurierem

* paczki są wysyłane na następny dzień , po zaksięgowaniu należności na koncie

* paczki zbiorowe - powyżej 3 przedmiotów wysyłam tylko raz w tygodniu

* nie wysyłam paczek pobraniowych

* po zakupie większej ilości przedmiotów proszę o kontakt w sprawie ustalenia kosztów wysyłki

* nie wycofuje ofert ( w ogóle)

* każdą transakcję uważam za wiążącą

* proszę o otwieranie paczek przy kurierze,nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w transporcie, reklamacja zostanie uznana jeśli zostanie od razu spisany protokół uszkodzeń

Koszt paczki to koszt przesyłki i pakowania.

PACZKA DPD

0-3 kg * 15.00zł

3 – 10 kg * 16.50zł

Kupując na naszych aukcjach za paczkę płacisz tylko raz.

Zabawki i przedmioty, które oferuje Państwu na moich aukcjach są powystawowe,tzw. towar typu C,często są rozpakowywane do celów prezentacyjnych, mogą z tego tytułu posiadać delikatne zarysowania, uszkodzenia wynikłe w transporcie, defekty fabryczne, uszkodzone opakowania.Towar typu C – obejmuje gwarancja rozruchowa, umowne 3 dni na zgłoszenie wszelkich niezgodności z opisem przedmiotu.Jeżeli takie istnieją , do każdej aukcji zostanie dopisana notatka adekwatna do stanu zabawki.Często dostaje maile z pytaniem czy zabawka jest nowa , czy używana....?Zatem zabawki rozpakowywane, mogą przez klienta zostać uznane za używane, lub nowe, decyzja należy do kupującego.
Ważna informacja :

po zakupie przedmiotu w opcji "kup teraz" na wpłatę czekam do 7 dni, następnie przedmiot zostanie wystawiony ponownie, a aukcję uważam za nieaktualną.
Przy zakupie przedmiotu poprzez "licytację" na wpłatę czekam do 3 dni, następnie przedmiot zostanie wystawiony ponownie na licytację, a aukcję uważam za nieaktualną

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.