Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Garnki AMC , Uniwersalny zestaw w DOBRYM STANIE

Zestaw wysokiej jakości garnków firmy AMC. W skład zestawu wchodzą:

- 2 garnki o poj. 3.1L (średnica wewnętrzna 20cm, wysokość 11.5cm)

- garnek o poj. 5.2L (średnica wewnętrzna 24cm, wysokość 13.5cm)

- patelnia o poj. 2.6L (średnica wewnętrzna 24cm, wysokość 7cm)

- pokrywa szybkowarowa Secuqick Softline przystosowana do garnków 3.1L (średnica 20cm)

- instrukcja obsługi pokrywy szybkowarowej Secuquick Softline

- opracowanie z propozycjami potraw przygotowanych z wykorzystaniem pokrywy szybkowarowej Secuquick Softline


Garnki używane 2 lata. Sprawowały się świetnie i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Do sprzedaży zmusza nas prosty fakt: po przeprowadzce do nowego mieszkania i zamontowaniu kuchni indukcyjnej stały się bezużyteczne - nie działają na kuchni indukcyjnej. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż, gdyż szkoda aby tak dobre garnki marnowały się i kurzyły w pawlaczu. Zatem czekają na nowego właściciela.

Zestaw nosi normalne ślady użytkowania, czyli drobne ryski powstające w czasie mycia. Nie posiadają żadnych śladów przypalenia, obicia, czy obtłuczenia - nic takiego im się nie przytrafiło. Doskonałej jakości stal powoduje, że bardzo łatwo się je czyści.

W proponowanym zestawie do każdego garnka jest pokrywa. Uchwyt każdej pokrywy ma wbudowany termometr. Pokrywa szybkowarowa Secuquick Softline ma dodatkowo przycisk redukcji ciśnienia. Uchwyty pokryw, podobnie jak uchwyty garnków wykonane są z bardzo trwałego tworzywa, na którym nie widać zęba czasu. Każdy garnek jest oznakowany dwoma gwiazdkami (najwyższa grupa produktów AMC), co znaczy ze są wykonane z wysokiej jakości stali, charakteryzującej się niezwykłą czystością i wytrzymałością. Grubość stalowego dna wynosi 13mm. Gwarancja światowa AMC na garnki oraz na pokrywę szybkowarową Secuquick Softline obowiązuje przez 30 lat.

Proponowany zestaw jest częścią przemyślanego systemu firmy AMC. Dokopując kolejne elementy tego systemu mamy gwarancję, że wszystko będzie idealnie do siebie pasować. Przykładem rozszerzania funkcjonalności zestawu jest pokrywa szybkowarowa Secuquick Softline pozwalająca ze zwykłych garnków zrobić szybkowar. Daje to możliwość gotowania potraw szybko, przy podwyższonym ciśnieniu i temperaturze. Działanie pokrywy sprawdziliśmy przygotowując zupy - działa wyśmienicie!

System garnków AMC jest jedynym na świecie systemem, za pomocą którego można bez dodatku wody i tłuszczu gotować, smażyć, piec, zapiekać, łączyć elementy i podawać na stół. W tym systemie wszystko jest ze sobą zgrane, ma wielostronne zastosowanie i daje się ze sobą łączyć. Tajemnicą jest zamknięty obieg. Naturalna zawartość wody gotowanego produktu paruje, unosi się, ochładza przy pokrywce, skrapla i opada z powrotem, po czym zostaje ponownie ogrzana. Cykl się wielokrotnie powtarza. Wydaje się, że nie ma w tym nadzwyczajnego lecz, by gotowanie bez wody i tłuszczu było możliwe i, przede wszystkim, zdrowe, potrzebna jest stal spełniająca najwyższe normy - taka z jakiej wykonane są garnki AMC.

Od niedawna AMC sprzedaje identyczne zestawy, z tym że przystosowane do pracy z kuchniami indukcyjnymi. Ich cena wynosi ok. 4000 zł (razem z pokrywą szybkowarową). Jeśli nie używasz kuchni indukcyjnej i chciałbyś/chciałabyś mieć garnki najwyższej jakości ale nie stać Cię na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, to nasza propozycja jest warta rozważenia.

Istnieje możliwość zakupu garnków pojedynczo (cena producenta na każdy garnek waha się w granicach 1000 - 1500 zl, w zależności od garnka):

- garnek o poj. 3.1L 500 zł

- garnek o poj. 5.2L 600 zł

- patelnia o poj. 2.6L 400 zł

- pokrywa szybkowarowa Secuquick Softline 400 zl

Preferujemy odbiór osobisty. Możliwość obejrzenia zestawu w Warszawie, do czego namawiamy. Płatność z góry (gotówka przy odbiorze osobistym lub przelew na konto). Innych form płatności nie akceptujemy. W razie pytań proszę kontaktować się na GG 9770318 lub tel. 600 264 789.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.