Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: Gizo Podjazdy Najazdy Aluminiowe Certyfikat 28 Ton (numer 1938552082)
 • Cena: 5300,00 zł
 • Data zakończenia: 2011-11-29 18:37:00
  Data wystawienia: 2011-11-16 18:37:00
 • Dane kontaktowe:
  Numer stacjonarny (1)
  ,
  Numer komórkowy (2)
  ,
  Numer użytkownika (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

Gizo Podjazdy Najazdy Aluminiowe Certyfikat 28 Ton

Treść aukcji:Rampy najazdowe oferowane przez firmę GIZO zmieniły podejście do załadunku i transportu maszyn budowlanych i pojazdów kołowych. Najazdy wykonane są z wysokiej jakości stopów duraluminium cechujących się wyjątkowo niską masą własną i nadzwyczajną wytrzymałością. Profile aluminiowe użyte do wykonania ramp posiadają powierzchnię antypoślizgową oraz rant zabezpieczający przed zsunięciem się kół maszyny. Różne profile końcowe ramp aluminiowych pozwalają użytkownikowi na ich szybki montaż w każdym pojeździe. W rampach przeznaczonych do maszyn gąsienicowych zastosowano specjalne stalowe suwaki zamocowane na górnej powierzchni ramp. Rozwiązanie to zabezpiecza przed ścieraniem się powierzchni aluminium oraz tworzy wyjątkową powierzchnię antypoślizgową. Różne długości ramp . od 2 do 5 metrów. pozwalają na uzyskanie odpowiednio niskiego kąta najazdu. W celu wyliczenia potrzebnej długości ramp skorzystać należy z zamieszczonego wzoru:


Wyjątkowo niska masa własna 20-60 kg i nośność 1-30 ton sprawia, że najazdy aluminiowe stanowią alternatywę dla drogich i mało uniwersalnych najazdów stalowych hydraulicznych. Koszt instalacji hydraulicznej, wysoka masa własna, ograniczenie powierzchni załadowczej i brak możliwości użycia w innych pojazdach sprawiają, że najazdy stalowe należy do minionej epoki. Niska cena w porównaniu z innymi rozwiązaniami to jeszcze jedna zaleta przemawiająca za zdecydowaniem się na użytkowanie najazdów z firmy GIZO. Wysoka jakość produktu potwierdzona została certyfikatem bezpieczeństwa CE oraz TUV. O jakości najazdów przekonuje też stale poszerzające się grono zadowolonych ich użytkowników, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Z pełną ofertą firmy GIZO wszyscy zainteresowani zapoznać się mogą w internecie odwiedzając stronę: www.gizo.pl
Rodzaje mocowań najazdów:

Rampy Najazdowe dla stalowych gąsienic:

Rampy najazdowe aluminiowe dla pojazdów z gąsienicami stalowymi
(Rampa zabezpieczona przed ścieraniem stalowymi suwakami)

Rampy najazdowe dla pojazdów kołowych lub z gumowymi gąsienicami


Załaduj swoją maszynę, pojazd: szybko, bezpiecznie. tanio!!
Cena 5300zł netto dotyczy rampy 170,30 z wyżej wymienionej tabelki. Nośność od 7300 kg do 8400kg, długość 3m, szerokość wewnętrzna 45 cm, szerokość zewnętrzna 51 cm, waga jednej rampy 41 kg.Wysyłka już od 100 zł netto !!Posiadamy także rampy bez rantu ,idealnie nadające się do załadunku wózków widłowych.U nas nie musisz czekać towar dostępny od ręki. Cena za parę.
Kontakt: ### ### ###, ### ### ### lub
## ### ## ##

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item1938552082.html