Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Gizo Podjazdy Najazdy Aluminiowe Certyfikat 28 Ton

nowy1r1c1.jpgRampy najazdowe oferowane przez firmę GIZO zmieniły podejście do załadunku i transportu maszyn budowlanych i pojazdów kołowych. Najazdy wykonane są z wysokiej jakości stopów duraluminium cechujących się wyjątkowo niską masą własną i nadzwyczajną wytrzymałością. Profile aluminiowe użyte do wykonania ramp posiadają powierzchnię antypoślizgową oraz rant zabezpieczający przed zsunięciem się kół maszyny. Różne profile końcowe ramp aluminiowych pozwalają użytkownikowi na ich szybki montaż w każdym pojeździe. W rampach przeznaczonych do maszyn gąsienicowych zastosowano specjalne stalowe suwaki zamocowane na górnej powierzchni ramp. Rozwiązanie to zabezpiecza przed ścieraniem się powierzchni aluminium oraz tworzy wyjątkową powierzchnię antypoślizgową. Różne długości ramp . od 2 do 5 metrów. pozwalają na uzyskanie odpowiednio niskiego kąta najazdu. W celu wyliczenia potrzebnej długości ramp skorzystać należy z zamieszczonego wzoru:

nowy1r2c2.jpg


Wyjątkowo niska masa własna 20-60 kg i nośność 1-30 ton sprawia, że najazdy aluminiowe stanowią alternatywę dla drogich i mało uniwersalnych najazdów stalowych hydraulicznych. Koszt instalacji hydraulicznej, wysoka masa własna, ograniczenie powierzchni załadowczej i brak możliwości użycia w innych pojazdach sprawiają, że najazdy stalowe należy do minionej epoki. Niska cena w porównaniu z innymi rozwiązaniami to jeszcze jedna zaleta przemawiająca za zdecydowaniem się na użytkowanie najazdów z firmy GIZO. Wysoka jakość produktu potwierdzona została certyfikatem bezpieczeństwa CE oraz TUV. O jakości najazdów przekonuje też stale poszerzające się grono zadowolonych ich użytkowników, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Z pełną ofertą firmy GIZO wszyscy zainteresowani zapoznać się mogą w internecie odwiedzając stronę: www.gizo.pl
Rodzaje mocowań najazdów:

nowy1r4c1.jpg Rampy Najazdowe dla stalowych gąsienic:

Rampy najazdowe aluminiowe dla pojazdów z gąsienicami stalowymi
(Rampa zabezpieczona przed ścieraniem stalowymi suwakami)

dlastalowych.jpg

dlastalowychtabelka.jpg

Rampy najazdowe dla pojazdów kołowych lub z gumowymi gąsienicami

dlakolowych.jpgdlakolowychlubzgumowymi.jpg
Załaduj swoją maszynę, pojazd: szybko, bezpiecznie. tanio!!
Cena 5300zł netto dotyczy rampy 170,30 z wyżej wymienionej tabelki. Nośność od 7300 kg do 8400kg, długość 3m, szerokość wewnętrzna 45 cm, szerokość zewnętrzna 51 cm, waga jednej rampy 41 kg.Wysyłka już od 100 zł netto !!Posiadamy także rampy bez rantu ,idealnie nadające się do załadunku wózków widłowych.U nas nie musisz czekać towar dostępny od ręki. Cena za parę.
Kontakt: 602 555 657, 602 555 518 lub
85 719 34 30
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.