Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

GLD Dedykacje II SE - Audax HD3P + KOLCE JTL AUDIO

Przedmiotem licytacji są:

Kolumny hi-end GLD DEDYKACJE II SE

wraz z kolcami JTL Audio

Wolnostojące kolumny podłogowe pracujące w układzie dwudrożnym, zaopatrzone w przetworniki Audaxa:

- najwyższy model 17 centymetrowego głośnika z membraną z papieru powlekanego (nisko-średniotonowy)

- wyjątkowy hi endowy głośnik wysokotonowy HD-3P (nazywany "złote jajko", ze względu na kształt i fakt, że membrana pokryta jest czystym złotem).

Oferowane kolumny to sprzęt dla wymagających słuchaczy i jednocześnie jedna z najbardziej udanych konstrukcji firmy GLD. Szczególnie dobrze wypadają grając muzykę instrumentalną – akustyczną: jazz, smooth jazz, soul, pop itp.
Dźwięk przekazywany jest błyskawicznie. Bardzo dobrze słyszalne są przez to wszystkie detale. Bardzo dobre jest rozmieszczenie planów i barwa: w muzyce instrumentalnej poszczególne instrumenty są dobrze separowane, a jednocześnie doskonale oddana jest scena, wyczuwa się, które instrumenty są bliżej, a które są tłem. W słuchanej muzyce wyczuwa się dużą przestrzeń, powietrze. Dźwięki odrywają się od kolumn, wypełniając pomieszczenie, w którym grają.

Bas - bardzo naturalny, dynamiczny. Średnica - bardzo dobrze oddaje wokale, które są dobrze wyeksponowane na tle muzyki: prawdziwe, bez zniekształceń. Wysokie - cechują się dużą szybkością i detalicznością dźwięku (ma na to zapewne wpływ budowa głośnika HD3P: dzięki bardzo małej masie membrany wynoszącej zaledwie 0,007g – nie ma mowy o zamgleniu czy syczeniu dźwięków) wysokie tony charakteryzują się piękną, soczystą a jednocześnie nie natarczywą barwą.

Kolumny dzięki wysokiej skuteczności, doskonale nadają się do współpracy ze wzmacniaczami lampowymi. 

Ogólnie kolumny są w stanie bardzo dobrym. Jedynie przy jednym z głośników nisko-średniotonowych uszkodzona jest osłonka przeciwpyłowa (uszkodzenie widać na zdjęciu, pęknięcie zostało naprawione za pomocą kleju). Oczywiście nie wpływa to w żaden sposób na brzmienie kolumn.

Sprzedaję ponieważ zamierzam kupić mniejsze monitory (zmiana pomieszczenia odsłuchowego). Biorąc pod uwagę uszkodzenie osłonki proponuje bardzo przystępną cenę (nowe kolumny kosztowały 6000 zł). Dodatkowo do kolumn dołączam kolce firmy JTL Audio (wartość samych kolców około 200 zł).

Odbiór ze względu na gabaryty kolumn tylko osobisty. Oczywiście istnieje możliwość przesłuchania kolumn na miejscu.
Zdjęcia przedstawiają licytowaną parę kolumn.
W razie pytań i propozycji proszę pisać, chętnie odpowiem. 

Wymiary:
wysokość: 105 cm
szerokość: 20,5 cm
głębokość: 26 do 32 cm (ścięty tył)
Głośnik wysokotonowy cofnięty do tyłu w stosunku do głośnika nisko-średniotonowego, co mechanicznie koryguje fazy głośników.

Dane techniczne (wg producenta):
impedancja: 8 Ohm
Skuteczność: 91 dB
moc znam: 120 W
moc muzyczna: 220 W
zalecana moc wzmacniacza: 25-220 W (lampa od 10 W)
pasmo przenoszenia: 31-35000 Hz (+/-5 dB)

ZAPRASZAM DO LICYTACJI.

!!! OKAZJA !!!

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.