Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

HiT KISZENIE MARYNOWANIE ! WIADRO JUMBO TUPPERWARE

   
GG status.asp?id=4259604&styl=14259604
telefon: 792 155 723
email: przemekdsxx@wp.pl
   
Towar wysyłam po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie lub za pobraniem pocztowym. Do wylicytowanej kwoty proszę doliczyć koszty wysyłki. Chcesz kupić kilka przedmiotów? skontaktuj się ze mną!
   
Wszystkie wystawione przedmioty są dostępne od ręki.Tworzywa z jakich są wykonane produkty Tupperware nie pochłaniają zapachów i nie zawierają toksycznych związków polichlorków (vinylu i kadmu).Dla wszystkich kupujących dodaję(wersję elektroniczną): Instrukcję użytkowania i przepisy, które pozwolą w pełni wykorzystać możliwości zakupionych przedmiotów. Notka dla Urzędu Skarbowego:) Wyprzedaję przedmioty kupione przeszło 6 miesięcy temu, w zbyt dużej ilości, na prezentacji domowej.
   
- Ziołowy trójkąt- Miska Allegra- Wiadro Jumbo- Pojemnik Na Alkohol- Świeży Gabinet- Silikonowe Mufiny- Szef Kuchni- Ultra Plus- Lejek
- Pojemnik Na   Ciasto/Tort- Zestaw Bazyle- Mix Max- Kluseczkomania- Otwieracz- Miski Do Ciasta  Drożdżowego- Liliana- i wiele innych   zapytaj:)
 

WIADRO JUMBOTUPPERWARE

Pojemność: 8.5 L

a1-127.jpg

a2-69.jpg

- Fantastyczne wiadro przeznaczone do kiszenia ogórków, kapusty, papryki,   robienia surówek, przechowywania produktów sypkich, peklowania i   marynowania mięs

- Szczelnie zamykana pokrywka zapewni świeżość na dłużej

- Specjalny odczepiany uchwwyt ułatwi przenoszenie.

- Wiadro wykonane ze specjalnego bezwonnego tworzywa

 

 

                                                          

 

 

 

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.