Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

JAJA PERLICZKI PERLICZEK PERLICA PERLIC PERLICZE


Witam na mojej aukcji !
Przedmiotem aukcji jest 10 jajeczek od perliczek

Opis przedmiotu :

W stadzie jest 18 ptaków, jak widać na real foto nie szczędzę na samcach. Jajka są płodne, mam już po nich młode z wczesnych lęgów ( zdjęcia w galerii ). W stadzie są perliczki o ubarwieniu standardowym, niebieskim i białym. Młode jak widać wielokolorowe, barwę dzidziczą po rodzicachi. Jajeczka wystawiam na licytacje, bowiem mi już wystarczy tych ptaków. Całe stado pochodzi od paru hodowców, są więc wymieszane genetycznie ( brak pokrewieństwa ), stado jest z ubiegłego roku.

Pakowanie :
Zapraszam do obejrzenia moich komentarzy, staram się zawsze zapakować towar. Każde jajo jest owinięte papierem, chusteczką, włożone do wytłaczanki, która jest zlepiona. Wokół wytłaczanki, sianko sloma lub produkt po niszczarce do papieru. Paczka nadana zawsze na warunkach szczególnych z opcją ostroznie, gdzie jest ściśle określona gówa paczki i jasno widniejący napis : OSTROŻNIE JAJA LĘGOWE. Paczka jest wysyłana od poniedzialku do środy i dociera do ciebie w nie więcej niż 24 godziny od momentu jej nadania. W galerii umieściłem zdjecie przykładowej paczki z jajami.

UWAGA - NAŁOŻYŁEM JAJKA DO INKUBATORA NA 15 - 13 ZALĘŻONYCH. MAM 10 - 12 JAJ DZIENNIE.CHCESZ WIECEJ JAJ ? ZAPYTAJ, WYSTAWIE NA ALLEGRO.Moja real galeria, Stada perliczek, przykładowych jaj, pisklat pozyskanych z wczesniejszych jaj.

( kliknij na foto aby je powiększyć )
p1.JPG p2.JPG p3.JPG
p4.JPG p5.jpg p6.jpg

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.