Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

! JEDYNY PRAWDZIWY E-PAPIEROS SLIM TRENDY CIENKI

NAJCIEŃSZY e-papieros na rynku
6mm średnicy (tylko o 1 mm więcej niż prawdziwy analog)

dsc01149.jpg

 

 

Zaawansowana miniaturyzacja wreszcie pozwoliła Nam na przedstawienie jedynego w POLSCE prawdziwego Slima w wersji elektronicznej. Zestaw posiada baterię która swoją pojemnością wystarczy na wypalenie 4-6 wkładów, szybką ładowarkę która ładuje baterię w ciągu tylko 20minut, 10 zabezpieczonych wkładów które odpowiadają 6-9 papierosom.

Sposób używania - atomizerem przebijamy zabezpieczenie wkładu, palimy lekkimi zaciągnięciami co 20-30s.

Wkład uzupełniamy poprzez wysunięcie zbiornika przy pomocy spinacza biurowego i zakropienie watki płynem uzupełniającym Trendy (dostępny na specjalne życzenie w 6 mocach 0, 6, 11, 18, 24, 36mg i ponad 100 smakach). Zalecamy uzupełnianie wkładów większą ilość na raz lub zakładać za każdym wkłady nowe dostępne na innych Naszych aukcjach. Uzupełnianie najlepiej przeprowadzać strzykawką z igłą eliminując w ten sposób bąbelek powietrza.

Zestaw w opakowaniu zastępczym - woreczku bez pudełka, towar wyprzedażowy NOWY bez wad. Promocyjna cena obowiązuje do wyczerpania zapasów. Kupujący zgadza się zrezygnować z prawa do zwrotu towaru. Towar sprawny bez gwarancji informacja na paragonie

 

Zestaw zawiera:
- 1xbateria 85mAh
- 1x mini atomizer o bardzo dużej wydajności
- 10xwkłady MED Standard-M lub Mint w przypadku braku wyboru losowo
- 1xładowarkę USB

dsc01158.jpg
dsc01148.jpg
1975.jpg
Powyższe zdjęcie przedstawia pełny zestaw w cenie 129zł
W skład licytowanego zestawu nie wchodzi zapasowa bateria, adapter 230V, oraz metalowe etui (dostępne jako dodatkowe wyposażenie na innych Naszych aukcjach)

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.