Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Kamera IP WIFI BEZPRZEWODOWA ZEWNĘTRZNA 24 IR FW

calosc_15.gif

Przedsiębiorstwo ACTION

Kontakt:5389434216

Dział handlowy:
shop@action.one.pl
gg
: 2251412 
gg: 10592627
tel: 095 7830117
fax: 095 7373131
tel. kom: 790434995

Dział wysyłkowy i reklamacji
serwis@action.one.pl
fax: 095 7373131
gg
: 724368

Pracujemy w godz:
10.00 - 17.00
w dni robocze.

Koszt przesyłki:

Poczta Polska - paczka priorytetowa
11zł - płatność przelewem
17zł - płatność przy odbiorze.

GLS - przesyłka kurierska - ubezpieczona, doręczana w 24 godziny
17zł - płatność przelewem.
20zł - płatności przy odbiorze.

Kupując kilka rzeczy płacisz za koszty wysyłki tylko raz. Koszty wysyłki są takie same niezależnie od ilości kupionego towaru.

Wystawiamy paragony lub faktury VAT

Z zakupionego produktu konsument może zrezygnować w ciągu 10 dni od daty doręczenia paczki, szczegóły na stronie "o mnie"

Copyright  2000-2006 ACTION. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacji.
Model: AC5389
Statyw model: AC1000

Kamera IP ,
Kamera zewnętrzna hermetyczna z normą szczelności IP66 ,
24 diody podczerwieni IR oświetlające obraz do 25m,
Bezprzewodowa WIFI
802.11B/G
Technologia DSP.

Kamera kolorowa z przetwornikiem CMOS 1/4 300 000 pixels ,
Liczna linii  480TVL  ,
Obudowa kamery: aluminiowa emaliowana, solidnie wykonana,
Obiektyw stały 6mm (kąt widzenia 53st),
+ Statyw,
+ Zasilacz,

+ Licencjonowany programem do podglądu , nagrywania i odtwarzania nagrań z kamer IP.
+ Instrukcja obsługi w języku polskim, filmy instruktażowe
Technologia DSP  - W dobrych warunkach oświetlenia (w dzień) kamera nagrywa w kolorze. W słabych warunkach oświetlenia przełącza się w tryb czarno biały i włącza diody podczerwieni. W trybie czarno biały kamera potrzebuje znacznie mniej światła żeby nagrywać ostry poprawny obraz.

  Istnieje możliwość zamiany obiektywu kamery na inny:3,6mm (kąt widzenia 92') - zamiana bez dopłaty16mm (kąt widzenia 17') - zamiana bez dopłaty12mm (kąt widzenia 25') - zamiana bez dopłaty8mm (kąt widzenia 40') - zamiana bez dopłaty6mm (kąt widzenia 53') - zamiana bez dopłaty2,8mm (kąt widzenia 115') - dopłata 12zł2,5mm (kąt widzenia 130') - dopłata 25zł2,1mm (kąt widzenia 150') - dopłata 33zł25mm (kąt widzenia 11') - dopłata 33złIm szerszy kąt widzenia obiektywu tym widok z kamery staje się bardziej oddalony ale kamera obejmuje większy obszar. Obiektyw z szerszym kątem widzenia sprawdza się w sytuacji kiedy kamera znajduje się w bliskiej odległości od monitorowanego obiektu. Jeśli np:. chcemy monitorować prawie całe pomieszczenie jedną kamerą stosujemy obiektyw 2,8mm, 2,5mm lub 2,1mm.

Im węższy kąt widzenia, tym widok z kamery staje się bardziej przybliżony, a kamera obejmuje mniejszy obszar. Obiektyw z wąskim kątem widzenia stosuje się kiedy chcemy monitorować obiekt znacznie oddalony od kamery. Obiekt taki przy takim obiektywie będzie znacznie przybliżony.

W razie wyboru obiektywu z dopłatą proszę napisać do nas a wystawimy aukcje z wybranym obiektywem.

Możliwości kamery IP:
Format zapisu: M-JPEG
Rozdzielczość obrazu:VGA (640x480) , QVGA(320x240)
Transmisja 30 kl/sTryb pracy: Indoor(50/60Hz) , Outdoor 
Tryb pracy nocnej: DSP
Wbudowany serwer WWWWidok z kamery można zobaczyć na dowolnej przeglądarce internetowej (IE, Firefox, Opera, Google Chrome ...)Kamera bezprzewodowa: WIFI 802.11B/G z możliwością podłączenia do sieci szyfrowanych WEP , WPA Personal (TKIP),WPA Personal (AES),WPA2 Personal (TKIP),WPA2 Personal (AES).Obsługiwane protokoły: TCP/IP , UDP , HTTP, DHCP , PPPoE , DNS , DDNS , SMTP , NTP , FTP.Możliwość wysyłania zdjęć na serwer FTP co pewien ustalony czas np 3 sek. Funkcja ta pozwala umieścić na dowolnej stronie internetowej widoku z kamery.W razie wykrycia ruchu lub otrzymania sygnału z czujek alarmowych kamera może wysłać e-mail ze zdjęciami i/lub zacząć wysyłać zdjęcia na serwer FTP. Może też uruchomić alarm poprzez wyjście IO. Funkcja dotycząca detekcji ruchu lub alarmu mogą działać w określonych godzinach (wg ustalonego tygodniowego harmonogramu)
Kamera umożliwia wysłanie e-maila z dwoma zdjęciami w razie wykrycia ruchu. Funkcja ta pozwala w łatwy sposób powiadomić o wykryciu ruchu w polu widoku kamery. Jeśli twoja skrzynka email potrafi powiadomić smsem o nowych wiadomościach email to pozwoli to po kilku sekundach po wykryciu ruchu powiadomić Ciebie o tym. Skrzynki emailowe z natychmiastowym powiadomieniem SMS o nowych wiadomościach udostępniają operatorzy komórkowi: ORANGE, PLUS, ERA.Z kamerą można się komunikować za pomocą skryptów CGI. Pozwala to np: umieszczenie widoku z kamer na dowolnej stronie WWW, współpracę z programami do zapisu video, napisanie własnych aplikacji które będą współpracowały z kamerą. Instrukcje wykorzystania skryptów CGI dołączamy do kamery
Kamera IP współpracuje z programami do zapisu i podglądu video z kamer IP: CrazyPixels, GO1984, Active WebCam , LuxRiot. W razie problemów pomożemy w konfiguracji połączenia z tymi programami. Program LuxRiot umożliwia stworzenie lokalnych serwerów dla kamer, natomiast program klienta pozwala połączyć wszystkie serwery w jeden program. Posiadamy gotowe skrypty w PHP do umieszczenia na dowolnej stronie WWW. Pozwalają one umieścić widok z kamery na dowolnej stronie internetowej. Umieszczenie widoku z kamery na stronie WWW ogranicza się do skopiowania kodu skryptu w wybrane miejsce na stronie internetowej. W razie zainteresowania tym skryptem możemy go dołączyć do kamery. Posiadamy prawa autorskie do tych skryptów.Kamera i oprogramowanie może współpracować z innymi kamerami IP z naszej oferty. Modele kompatybilnych kamer IP: ACTIO AC5089 , ACTIO AC5189 , ACTIO AC5289 , ACTIO AC5389 , ACTIO AC5589 

Filmy przedstawiają działanie programu kamery w dzień (film w serwisie , proszę nie sugerować się jakością nagrania i płynnością odświeżania gdyż jest o wiele gorsza niż w rzeczywistości. Proszę oglądać w wersji HD na pełnym ekranie):
Dzień - Pomieszczenie
Dzień - Na zewnątrz zimowy szary dzień

Noc - Pomieszczenie
Noc - Na zewnątrz


Kamera IP pełni funkcję samodzielnego serwera. Posiada wbudowany serwer WWW. Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, na której można będzie się zalogować i oglądać widok z kamery.  
Kamera potrafi również wysłać informacje o alarmie po detekcji ruchu na adres email oraz zapisać zdjęcia z detekcji ruchu na serwer ftp.
Serwer umożliwia podłączenie do 4 kamer IP.
Dostęp do serwera podzielony jest na 3 grupy: Administrator , Operator , Gość. Każda z grup posiada odpowiednie uprawnienia. Można zdefiniować kilka kont dla każdej z grup.
Serwer da się ustawić dla zmiennego adresu IP (Neostrada, Netia ... na życzenie możemy udostępnić instrukcję obsługi takiego połączenia).
Film przedstawiający działanie programu serwera www kamery (film w serwisie , proszę nie sugerować się jakością nagrania i płynnością odświeżania gdyż jest o wiele gorsza niż w rzeczywistości. Proszę oglądać w wersji HD na pełnym ekranie):
Serwer WWW w kamerze

Do kamery dołączamy licencjonowane oprogramowanie umożliwiające podgląd , zapis i odtwarzanie obrazu z kamer IP na komputerze.

Program posiada funkcjonalność programów do obsługi kamer IP typu : CrazyPixels, GO1984, Active WebCam, które kosztują nawet do 500zł.

Główne możliwości programu:
Możliwość podłączenia do 64 kamer IPKompresja Video: MPG4, MPG
Podgląd w trybie rzeczywistym z kamer IPZapis obrazu z kamer na dysku twardym komputera (wg harmonogramu, detekcji ruchu, ręcznie)Przeglądanie nagranych materiałów video.Opcje alarmu w razie wykrycia detekcji ruchu.
Możliwość sterowania obrotnicami
Film przedstawiający działanie programu  (film w serwisie , proszę nie sugerować się jakością nagrania i płynnością odświeżania gdyż jest o wiele gorsza niż w rzeczywistości. Proszę oglądać w wersji HD na pełnym ekranie):
Działanie programu do kamery
 Specyfikacja techniczna : Kamera IPKamera z 24 dużymi diodami podczerwieni oświetlająca obszar do 25m.Kamera Zewnętrzna hermetyczna - Posiada normę szczelności IP66
Połączenie bezprzewodowe: WIFI 802.11B/G z możliwością podłączenia do sieci szyfrowanych WEP , WPA Personal (TKIP),WPA Personal (AES),WPA2 Personal (TKIP),WPA2 Personal (AES). Antena odkręcana, można podłączyć dowolną inną antenę w celu zwiększenia zasięgu. Kamera posiada również możliwość podłączenia przez kabel sieciowy RJ45Przetwornik: 1/4" CMOS 300000 pixel                
Ilość linii: 480 TVL       Obiektyw stały: 6mm
Kąt widzenia: 53' Czułość: 0 Lux/F 1.2 
Obiektyw: C/CSProcesor: ARM7
Temperatura pracy: Od -20° do +50°C masa: 698g Obudowa kamery: aluminiowa emaliowana, solidnie wykonana. Wymiary: 175x70x82mm
Zasilanie: 5V DCPobór energii: 3WParametry dołączonego zasilacza: 5V 2A 
Wyjście sieciowe: 1x RJ45 10/100 na kablu , I/O interfejs: 1x Wejście alarmu , TTL control wyjście (sterowanie obrotnicami, 1x przywrócenie ustawień fabrycznych.
Wejście zasilające: gniazdo zasilające na kabel 2,1/5,5Mocowanie statywu CS
Normy jakości: CE, ROHS, FC  
Okablowanie:
AC5389
 Widok Kamery z tyłu:
AC5389

Inne informacje:  Kamerę można zamontować na suficie lub na ścianie. Metalowy uchwyt pozwala na ustawienie kamery pod dowolnym kątem. Zestaw zawiera: Kamerę , antena, Statyw, zasilacz, kołki i śruby montażowe , instrukcje montażu, oprogramowanie, Instrukcja obsługi w języku polskimGwarancja pisemna: 24 miesiąceOferujemy pomoc przy doborze sprzętu do monitoringu.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.