Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

KOLEKTOR SŁONECZNY, PANEL.. Pzeczytaj...

Witam.

Jeśli tutaj trafiłeś, to z pewnością słyszałeś już o alternatywnych źródłach ogrzewania wody i Ty również chciałbyś mieć darmowe ogrzewanie.

Obserwując rynek, który oferuje kolektory słoneczne służące do ogrzewania wody zwróciłeś uwagę na cenę, która jest niewspółmiernie wysoka w stosunku do tego co otrzymasz.
Zastanawiasz się kiedy zwróci się koszt montażu paneli słonecznych, a może masz dość rachunków za prąd, czy gaz użyty do podgrzewania wody, albo nie masz ochoty w lecie palić w piecu centralnego..

Oferuję Ci możliwość zbudowania własnego panela słonecznego z wykorzystaniem materiałów ogólnie dostępnych w internecie, czy w sklepach.

Moją ofertą jest szczegółowy opis budowy takiego panela z zestawieniem kosztów i bogato ilustrowanym, gdzie koszt budowy nie przekracza 1/10 kosztów gotowych zestawów solarnych sprzedawanych w internecie, i jeszcze mniej niż ceny firm lokalnych sprzedających zestawy solarne.

Panel, z którego z zadowoleniem korzysta moja rodzina zbudowałem samodzielnie bez pomocy specjalistów, lub firm oferujących swoje usługi, a koszty jakie poniosłem do budowy panela to około 500 zł !! a zapewne można jeszcze taniej...

I gwarantuję, że nie proponuję w opisie aby użyć do budowy np. chłodnicy z auto złomu, albo pompki akwariowej, czy podobnych rzeczy..
Moim priorytetem w projekcie budowy był możliwie najniższy koszt budowy z możliwie najwyższą skutecznością działania panela.

Może podam kilka danych:
 
28 kwiecień  około południa, silny wiatr..

Temperatura powietrza około 20 stopni, temperatura uruchomienia pompki obiegowej w układzie 60 stopni, temperatura wody w kranie 40 stopni...

No, cóż jestem przekonany, że warto było wydać kwotę około 500 zł, a nie dziesięciokrotnie więcej lub ponad i swój wkład w wysokości poświęconych godzin popołudniowych przez okres do tygodnia, aby cieszyć się ciepłą wodą w kranie zupełnie za darmo... no może za wyjątkiem zużycia prądu przez pompkę obiegową i sterownik...
Cały system jest całkowicie bezobsługowy.
Jeśli masz choć odrobinę sprytu i chęci, to przy pomocy mojego opisu sam zbudujesz tani wydajny panel słoneczny do podgrzewania wody w swoim domu.
Dla pracowników allegro:
Przedmiotem aukcji jest opracowany osobiście szczegółowy opis, który wysyłam w formie elektronicznej zapisaną na płytce CD, którą wysyłam pocztą przesyłką priorytetową!! w kopercie bąbelkowej !!
Masz w ten sposób pewność, że wszystkie dane nie zostaną utracone

Plik jest z rozszerzeniem (pdf). i do odczytu należy użyć programu adobe reader lub foxit reader, albo innych darmowych programów do odczytu plików z takim rozszerzeniem.


Zapraszam


Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.