Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

KOSA SPALINOWA STIHL FS-45-UŻYWANA- STAN BDB!

 Witam serdecznie na mojej aukcji! Przedmiotem aukcji jest kosa spalinowa znakomitej , renomowanej marki STIHL FS-45. Kosa została zakupiona w listopadzie 2005 roku u autoryzowanego partnera Stihl. (dowód zakupu widoczny na foto). Kosa jest używana, kompletna, w stanie bardzo dobrym. Użytkowana była przez trzy sezony przez mojego ojca, do pielęgnacji trawnika na działce. Zachęcam zainteresowanych do zakupu ze względu na symboliczne zużycie i niewygórowaną cenę. Możliwy odbiór osobisty lub przedpłata na konto i przesyłka kurierem. Aukcja grzecznościowa, w razie pytań proszę o kontakt na tel. 091 818 05 15.
Dane technicze:

Wyjątkowo lekka kosa mechaniczna z systemem ErgoStart (E) i komfortowym systemem uruchamiania. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i schodów w prywatnym ogrodzie.

Ciężar 4,3 kg Długość całkowita 1,48 m Moc 0,75/1,0 kW/KM Narzędzie tnące Głowica żyłkowa AutoCut C Pojemność skokowa 27,2 cm³ Pojemność zbiornika paliwa 0,33 l Poziom wibracji uchwyt lewy/prawy 7,5/6,0 m/s²

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.