Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

KREDKA DO LAKIERU SAMOCHODOWEGO ''PISAK ZAPRAWKA''

WITAM NA KOLEJNEJ MOJEJ AUKCJI

 

ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW KREDEK KOLORYZUJĄCYCH, WOSKOWYCH.

po aukcji napisz nam jaki kolor mamy wysłać

 

KREDKA KOLORYZUJĄCA SCHRACH STICK ANGIELSKIEJ FIRMY TETROSYL LTD PRZEZNACZONA JEST DO MASKOWANIA DUŻYCH RYS, ZADRAPAŃ I ODPRYSKÓW WYSTĘPUJĄCYCH NA POWIERZCHNIACH LAKIEROWANYCH. CHRONI USZKODZONE MIEJSCA PRZED UTLENIANIEM I KOROZJĄ. ZAWIERA LAKIER AKRYLOWY. PROSTA W UZYCIU, IDEALNA DO WSZYSTKICH TYPÓW LAKIERÓW. DOSTĘPNA W 8 PODSTAWOWYCH KOLORACH.

SPOSÓB UZYCIA:

PRZYGOTOWANIE; 1.UMYĆ SAMOCHÓD SZAMPONEM I WYSUSZYĆ GO. 2.ODTŁUŚCIĆ USZKODZONĄ POWIERZCHNIĘ SPIRYTUSEM.

UŻYCIE KREDKI KOLORYZUJĄCEJ: W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU USZKODZENIA UŻYWAĆ KREDKI ZGODNIE Z ILUSTRACJAMI ZAMIESZCZONYMI NA OPAKOWANIU.

KOLORY:

CZERWONY,

NIEBIESKI,

GRANATOWY,

CIEMNO CZERWONY- BORDOWY,

BIAŁY,

SZARY,

CZARNY,

ZIELONY.

NASTĘPNIE DOBRZE JEST SAMOCHÓD-LAKIER NAWOSKOWAĆ, POLECAM WOSKI RÓWNIEŻ ANGIELSKIEJ FIRMY SIMONIZ ( DOSTĘPNE NA INNEJ MOJEJ AUKCJI-WOSK KOLORYZUJĄCY, W REWELACYJNEJ CENIE + GRATIS, DO TEGO MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH PRZESYŁKI)

W ZALEŻNOŚCI OD DOSTAWY NA KREDCE WIDNIEJE NAPIS CarPlan lub AUTO PRACTIC MULTI KOLOR ALE PRODUCENT JEST TEN SAM; ANGIELSKA FIRMA TETROSYL LTD.

 

WOSK KOLORYZUJĄCY SIMONIZ WZBOGACA LAKIER ABY UWYDATNIĆ ORYGINALNY KOLOR. POKRYWA LEKKIE ZADRAPANIA I INNE USZKODZENIA LAKIERU. DŁUGOTRWAŁY OCHRONNY POŁYSK DLA SAMOCHODU. ODPOWIEDNI DO WSZYSTKICH RODZAJÓW LAKIERÓW WŁĄCZNIE Z LAKIERAMI METALICZNYMI. WYBIERA SIĘ EMULSJĘ O KOLORZE ZBLIŻONYM DO KOLORU TWOJEGO SAMOCHODU. ŚCISŁE DOPASOWANIE NIE JEST KONIECZNE.   SPOSÓB UŻYCIA: UMYĆ I OSUSZYĆ SAMOCHÓD, DOBRZE WSTRZĄSNĄĆ BUTELKĄ, NAKŁADAĆ NA POWIERZCHNIĘ ZA POMOCĄ WILGOTNEJ GĄBKI. PO UKAZANIU SIĘ MGIEŁKI WYPOLEROWAĆ DO POŁYSKU MIEKKĄ, CZYSTĄ I SUCHĄ ŚCIERECZKĄ. W PRZYPADKU POWAŻNYCH ZADRAPAŃ I ODBARWIEŃ POWIERZCHNI CZYNNOŚĆ POWTÓRZYĆ...

DLA ZDECYDOWANYCH KONTO:4711 402017 0000 410204068615

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

Na życzenie wystawiam fakturę Vat,nawet jeśli nie potrzebujesz p.fiskalny i komentarz 

ZAPRASZAM CIĘ DO ODWIEDZENIA INNYCH MOICH AUKCJI-MOŻE TAM ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE.

JEŚLI KUPISZ KILKA PRODUKTÓW WSZYSTKO WYŚLĘ CI W JEDNEJ PACZCE

POZDRAWIAM TYCH Z MAŁĄ I DUŻĄ ILOŚCIĄ GWIAZDEK

SIMONIZ produkuje wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji samochodu od 1910 roku, nieustannie dbając o ich dostosowanie do zmieniających się potrzeb motoryzacji. Jest bezwzględnym liderem w branży kosmetyków samochodowych w Wielkiej Brytanii. Wieloletnie doświadczenie SIMONIZ w dziedzinie pielęgnacji samochodów w połączeniu z nowoczesnymi metodami i technologiami umożliwia wytwarzanie najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku motoryzacyjnymi. Simoniz, wraz z Holts i Redex wchodzi w skład grupy Holt Lloyd

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.