Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: KRETY ZWALCZAMY ! kret, nornica, karczownik (numer 309900910)
 • Cena: 499,00 zł
 • Data wystawienia: 2008-02-08
 • Dane kontaktowe:
  Numer komórkowy (1)
KRETY ZWALCZAMY ! kret, nornica, karczownik

Treść aukcji:


Licytujesz usługę zwalczania kreta, nornicy, karczownika ziemnowodnego na terenie o powierzchni do 1000 m2 , w miejscu oddalonym od siedziby naszej firmy do 30 km.

Mniejsze lub większe powierzchnie wyceniane są odrębnie po konsultacji telefonicznej
( tel.#-######### ) Dla konkretnej usługi wystawię odrębna licytację.

Bardzo często nieproszonym gościem w naszym ogrodzie jest kret, nornica lub karczownik ziemnowodny. Kret wyrządza szkody poprzez wyrzucanie ziemi na powierzchnię trawnika, w postaci kopców i drążenie korytarzy pod ziemią

Kret żyje w środowisku nieskażonym, o dużej ilości dżdżownic, ślimaków, gąsienic i pędraków. Zwalczanie kretów powinno być „humanitarne” i uwzględniać aspekt ekologiczny, najlepiej powierzyć to fachowcom z branży DDD (dezynfekcja , dezynsekcja, deratyzacja )

Kret europejski zimuje w korytarzach, w glebie na głębokości 50-60 cm poniżej poziomu zamarzania, ale nie zapada w sen zimowy. Wiosną kopie pod powierzchnią gleby korytarze żerowiskowe, tworząc kopczyki - kretowiska, które przysypują młode roślinki.

Kret objęty jest w Polsce ochroną gatunkową. Jego zwalczanie jest dopuszczalne jedynie w ściśle określonych przypadkach.

UWAGA ! Nasza firma podejmuje się likwidacji kretowisk tylko i wyłącznie w przypadkach określonych w Ustawie. Nie podejmujemy się działań niezgodnych z prawem.


Do likwidacji kretowisk stosujemy specjalistyczne preparaty o działaniu gazowym ( dostępne tylko dla osób zawodowo zajmujących się usługami DDD )
Do stosowania ww preparatów posiadamy stosowne uprawnienia (do wglądu ).

Gwarantujemy skuteczność , bezpieczeństwo podczas wykonywanego zabiegu jak również udzielamy gwarancji na wykonaną usługę. Po zabiegu wystawiamy protokół pozabiegowy oraz fakturę VAT

PAMIĘTAJ !
W warunkach licznego występowania szkodników, skuteczną metodą ich zwalczania jest po prostu zlecenie wykonania zabiegu naszej firmie która BEZPIECZNIE , HUMANITARNIE, SKUTECZNIE i ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM zlikwiduje nieproszonych gości na Twoim terenie.


zapraszam na naszą stronę
www.overland.com.pl
Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item309900910.html