Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Kur-a-san Krautersalbe dr. Forster

Normal 0 21 OKAZJA MAŚĆ ZIOŁOWAMade in germany 250 ml     Unikalna mieszanka olejków eterycznych i ziół, przede wszystkim rumianku, lawendy oraz kamfory. Ta kompozycja, znana ludziom od wielu lat okazuje się być bardzo pomocna w wielu sytuacjach. Maść ma działanie rozgrzewające, istotny jest również jej zapach skomponowany z olejków  eterycznych zawartych w niej ziół. Ma on zbawienne działanie, nie tylko relaksujące. Maść należy nałożyć na wybrane miejsce i wmasowywać.
     Można użyć jej ponownie w zależności od potrzeb i długości jej oddziaływania.
Zawiera wartościowe, cenne dla zdrowia, olejki ziołowe. Odżywcza kamfora, odświeżający rozmaryn, uwalniająca
siły witalne Lawenda oraz łagodzące i kojące działanie ekstraktu z rozmarynu.
Rumianek - w medycynie i kosmetyce używa się olejku. Najczęściej jest stosowany doustnie jako środek przeciwzapalny i przeciwskurczowy układu pokarmowego, ma też działanie przeciwalergiczne. Użyty zewnętrznie przeciwdziała stanom zapalnym skóry.

Rozmaryn - działa dezodorująco i aseptycznie, pobudza krążenie krwi,   działa ożywczo. Poprawia pamięć, działa przeciwdepresyjnie, antyreumatycznie, pomaga przy wzmożonym napięciu nerwowym, przeziębieniach, kaszlu, łagodzi dolegliwości związane z żylakami.

Lawenda - Zarówno surowiec jak i olejek mają działanie przeciwskurczowe, uspokajające i antyseptyczne. Kwiaty służą do sporządzania toników dla delikatnej skóry. Przyspieszają one regenerację naskórka, działają antyseptycznie i przeciwtrądzikowo.

Kamfora to środek silnie rozgrzewający. Działa dezynfekująco, pobudzająco i niweluje ból.

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.