Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: LANOS, NUBIRA, LEGANZA - instalacja elektryczna (numer 159050926)
 • Cena: 24,99 zł
 • Data wystawienia: 2007-01-20
 • Dane kontaktowe:
  Numer użytkownika (1)
  ,
  Adres e-mail (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

LANOS, NUBIRA, LEGANZA - instalacja elektryczna

Treść aukcji:

Przedmiotem mojej aukcji jest nowa książka

„Instalacja elektryczna” popularnych u nas samochodów

DAEWOO Lanos

DAEWOO Nubira

DAEWOO Leganza

Książka opracowana jest przez producenta tych samochodów i zawiera informacje dotyczące budowy i naprawy instalacji elektrycznej. Książka nowa (nieużywana), a jej format to: 300 x 207 mm (prawie A4). W książce rozdziałami zawarto następujące zagadnienia:

1.    JAK CZYTAĆ SCHEMATY ELEKTRYCZNE.

2.    POŁOŻENIE KONEKTORÓW I PRZEWODÓW MASOWYCH (rysunki pokazujące gdzie w danym samochodzie znajdują się wiązki, złącza, podane są  także oznaczenia końcówek danego złącza konektorowego)

3.    ZASTOSOWANIE I AMPERAŻ BEZPIECZNIKÓW W SKRZYNCE

4.    SCHEMATY ELEKTRYCZNE (układ rozruchowy silnika, klimatyzator, silnik dmuchawy, reflektor przedni, korektor ustawienia reflektora przedniego HLLD, światła postojowe, przednie i tylne światła przeciwmgielne NB, kierunkowskazy, światła awaryjne, światła STOP, oświetlenie bagażnika, wnętrza, kontrolka otwarcia, światło cofania, oświetlenie schowka, klakson, brzęczyk, zegar, wycieraczki, przednie i tylne wycieraczki, elektrycznie podnoszone szyby, zamek centralny, radio, zestaw wskaźników w rozbiciu na układy, poduszka powietrzna, immobilizer, szyberdach). 

    Książka zawiera 74 strony z dokładnymi opisami, ze schematami poszczególnych układów elektrycznych, z rysunkami rozmieszczenia poszczególnych elementów w samochodzie, z rysunkami złączy konektorowych i opisem ich końcówek itp. Jest to typowa, dokładna książka serwisowa opisująca z detalami wszystkie urządzenia elektryczne w samochodzie (poza silnikiem). Książka wydana została przez producenta tego samochodu w Polsce, na podstawie oryginału koreańskiego. Książkę wystawiam na aukcję jako używaną ponieważ na 7 kartkach (3 z przodu + 4 od tyłu) w górnym zewnętrznym narożniku widoczne są bardzo minimalne zacieki, a poza tym na niektórych jej stronach są uwagi dokonane długopisem dodatkowo wyjaśniające jakieś oznaczenie lub schemat (patrz zdjęcia). Uważam, że uwagi te będą bardzo pomocne przy korzystaniu z książki ale powodują one, że nie mogę wystawić książki jako nowa. Ewentualne zapytania proszę kierować na: ?????@????????.??

 

Zapraszam do licytacji

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item159050926.html

Lista kupujących

Kupujący Ilość sztuk Cena za sztukę Data transakcji
Misun (112) 1 24,99 PLN 2007-03-22 18:25:00
Komentarz Pozytywny: OK !