Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

laptop HP Pavilion dv5-1170 4/320/GF9600 VHP64 PL

  logo.jpg   

Zapraszamy Państwa do zakupów na naszych aukcjach.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem (naprawą) laptopów od 1998r . Stawiamy sobie za cel posiadanie w swojej ofercie możliwie szerokiej gamy sprzętu różnych marek.

 Więcej szczegółów o firmie znajdą Państwo na stronie "o mnie"

infolinia.jpg


TYLKO U NAS SERIA DV5 Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAINSTALOWANIA WINDOWS XPPARAMETRY TECHNICZNE i INFORMACJE O SPRZĘCIE:

MODEL:
HP Pavilion seria DV5 -DV5-1170ep
PRODUCENT:
Hewlett Packard - Compaq
PROCESOR:
core2duo2.jpg

DWURDZENIOWY 64-bitowy. Technologia Centrion Duo

Intel® Core™ 2 Duo P8600
2 x 2,4 GHz
, 3MB cache L2 RDZEŃ PENRYN!

PAMIĘĆ:
ram.jpg

4 GB (2+2GB). Obsługa do 8 GB RAM.

System XP oraz Vista 32 bit "nie widzi" wiecej niż 3 GB RAM.

Istnieje możliwość zwiększenia pamięci RAM za dopłatą.

DYSK:
dysk.jpg

320 GB SATA 5400 obr./min.

GRAFIKA:
gf.jpg

nVIDIA GeForce 9600M GT.

512 MB pamięci własnej. Plus 1 GB pamięci TURBOCACHE

Prędkość rdzenia 500 MHz, prędkość pamięci 800 MHz

Pełne wsparcie DX10

3D MARK 2003 około 14400 pkt
(4x więcej niż GF8400; 2,5x więcej niż GF8600)

3D MARK 2006 około 5100 pkt

MATRYCA:

TFT 15,4" WXGA Brightview
Rozdzielczość: 1280x800, błyszcząca, panoramiczna

NAPĘD/Y:
Nagrywarka DVD dwuwarstwowa (DOUBLE LAYER) z technologią wypalania etykiet (Lightscribe)
DZWIĘK:
Wbudowana karta wraz z głośnikami
BATERIA:
Czas pracy około 2h
KLAWIATURA:
QWERTY PL, Polski układ. Bez żadnych naklejek maskujących!

SYSTEM OPERACYJNY:ikona.jpg

W zestawie: MS Windows Vista Home Premium wersja polskojęzyczna, 64bit (obsluga do 8GB RAM), z nośnikiem z hologramem, z możliwością upgrade do Windows 7 Premium + recovery

Opcjonalnie można dokupić inny system operacyjny z listy poniżej:

systemy.jpg

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Zawsze! zapytaj sprzedawcę o RECOVERY (producenta) lub oryginalny nośnik z hologramem. Tylko to uchronić może przed problemem z konfiskatą laptopa podczas kontroli.

My dajemy RECOVERY producenta lub PEŁNĄ licencję z nośnikiem (oryginalna płytka z hologramem), książeczką i nalepką licencyjną a także pozycją na FAKTURZE / paragonie.

INFORMACJE DLA OSÓB CHCĄCYCH WGRAĆ DO LAPTOPA SYSTEM XP

PROCEDURA WGRANIA SYSTEMU XP do współczesnego laptopa jest trudna i przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, na życzenie dołączamy sterowniki.

WYMIARY:
35,7x25,9x4,19
WAGA:
2,65 kg
KAMERA:
1.3 Mpix
WYJŚCIA/WEJŚCIA:
3 X USB 1 X VGA PILOT zdalnego sterowania dołączony Port HDMI IN/OUT AUDIO FIREWARE ExpressCard 54/34 Bluetooth Czytnik linii papilarnych
KOMUNIKACJA:

10/100/1000 (Gigabit Ethernet) Sieć LAN
Wbudowana karta WiFi Intel WiFi Link 5100
CZYTNIK KART 5 in 1:
SD MMC Memory Stick xD MS-Pro
INNE:

ORYGINALNY ZASILACZ 230/110 V

- laptop dostosowany jest do systemu Windows Vista, można na nim uruchomić również XP (szczegóły w sekcji "system operacyjny")

GWARANCJA:

12mcy door-to-door producenta (HP)+ 3-letni bezpłatny serwis.

Podczas naprawy pogwarancyjnej płatność jedynie za części
i transport, bezpłatna robocizna + extra możliwość wymiany laptopa w dowolnym momencie od daty zakupu na inny, za dopłatą; możliwość rozszerzenia RAM / HDD.

Laptop objęty jest europejską gwarancją HP (producenta) realizowaną przez naszą firmę.

CENA / FAKTURA VAT:
3 499,00,- zł brutto z VAT
INFORMACJA DODATKOWE:
produkt pochodzi z innego kanału dystrubucji, Renew Program (m.in. nadwyżki magazynowe HP)

 

sabina01.jpgkropka.jpgstopyra01.jpgkropka.jpggrzegorz01.jpgkropka.jpgchojnowski01.jpgkropka.jpgdariuszz01.jpgkropka.jpgdawid01.jpgkropka.jpgbiskup01.jpgkropka.jpgpetryna01.jpgkropka.jpg

..:: INFORMACJA DLA KLIENTÓW ::..

W naszym sklepie mają Państwo możliwość dokonania zakupu
przedmiotów w następująccych formach:

zagiel.jpg

leasing.jpg


infoliniaM.jpg

GWARANCJA SATYSFAKCJI - 100% ZADOWOLENIA!
ss.jpg
GWARANCJA SATYSFAKCJI - 100% ZADOWOLENIA!

Pamiętaj, że zawsze masz możliwość zmiany systemu!

systemy2.jpg

Opis laptopa

Wyposażenie dodatkowe: sterowniki pod system Vista, (na życzenie klienta) sterowniki pod system XP; zasilacz, bateria i //w zależności od opisu na aukcji // systemem operacyjnym (licencja)
Istnieje możliwość zmiany parametrów sprzętu, np rozszerzenie pamięci RAM, HDD itp.
Przeznaczenie laptopa - idealny do biura, pracy w Internecie, oglądania filmów
Praca biurowa, Internet, multimedia oraz gry (w tym wymagające akceleracji 3D)
 

nvid.jpg

Karty graficzne z procesorem graficznym NVIDIA® GeForce® 9600M GT zapewniają idealną równowagę pomiędzy mobilnością i wydajnością, oferując zadziwiające możliwości odtwarzania filmów dzięki technologii PureVideo® HD w połączeniu z funkcjami 3D, pozwalającymi na obsługę wymagających graficznie aplikacji i gier.

 

Otwierając nową erę obliczeń wizualnych, procesory graficzne NVIDIA® GeForce® 9600M GT zapewniają idealną równowagę pomiędzy mobilnością i wydajnością, oferując zdumiewające możliwości odtwarzania filmów dzięki technologii PureVideo® HD, połączone z funkcjami 3D wzbogacającymi wymagające wizualnie aplikacje i gry. Dodatkowo, korzystając z funkcji HybridPower™ technologii Hybrid SLI®, uzyskasz zwiększoną wydajność i optymalne zarządzanie energią, tworząc najdoskonalsze dostępne dzisiaj systemy. Produkty z tej serii obsługują także aplikacje CUDA oraz technologię NVIDIA PhysX.

1.jpg

Obliczenia wizualne 3D – dla każdego, codziennie, w dowolnym miejscu.

Dzięki silnikowi graficznemu GeForce, oferującemu niezrównaną jakość i wydajność, ciesz się programami 3D – od Google Earth do wymagających gier DX10.

   2.jpg
Inteligentnie przełączaj się między pełną mocą i długim czasem działania baterii.
Włącz oddzielną kartę graficzną aby uzyskać dodatkową wydajność w czasie gry lub oglądania filmów lub wyłącz oddzielną kartę graficzną i wykorzystaj procesor graficzny GeForce dla płyt głównych w sytuacji, gdy zależy ci na długim czasie działania baterii.
   3.jpg
Najlepsze wrażenia HD
Druga generacja technologii PureVideo® HD zapewnia realistyczny obraz i żywe kolory, zaś możliwości odciążania procesora głównego pozwalają na łatwe zarządzanie zdjęciami i filmami.

CECHY:

Technologia Hybrid SLI®
Technologia NVIDIA Hybrid SLI oferuje korzyści wynikające z zastosowania wielu procesorów graficznych gdy procesor graficzny dla płyt głównych NVIDIA połączony jest z oddzielnym procesorem graficznym NVIDIA.
Technologia HybridPower™
Technologia HybridPower podnosi wydajność grafiki wtedy, gdy tego potrzebujemy, lub pozwala przełączyć się w tryb niskiego poboru energii gdy wysoka wydajność nie jest nam potrzebna. Zmniejsza to wydatnie zużycie energii i wydłuża czas działania baterii do 25%
.
Technologia NVIDIA PureVideo® HD
Tchnij pełnię życia w filmy Blu-ray dzięki technologii PureVideo HD. Ostry obraz, płynne przejścia wideo i żywe kolory odwzorowywane są na ekranie przy użyciu niewielkiej energii. Zintegrowana z wiodącymi programowymi odtwarzaczami filmów HD, technologia PureVideo HD przejmuje zadania dekodowania wideo od bardzo energochłonnego CPU, wydłużając w ten sposób czas działania na bateriach, redukując hałas wentylatora oraz uwalniając możliwości wykonywania wielu zadań przez CPU.
Dedykowane wyjścia dla każdego typu wyświetlacza
Dedykowane wyjście z GeForce na wyświetlacz notebooka, wyświetlacze HDMI, DisplayPort oraz standardowe monitory VGA pozwalają ci na pracę, zabawę lub oglądanie filmów gdziekolwiek zechcesz.
Technologia NVIDIA PowerMizer®
Wyobraź sobie technologię PowerMizer jako anioła stróża baterii twojego notebooka. Dzięki najnowocześniejszym układom elektronicznym, PowerMizer inteligentnie zarządza wymaganiami procesora graficznego dotyczącymi energii. Jeśli uruchamiasz tylko proste aplikacje lub surfujesz po Sieci, PowerMizer przełączy GPU w tryb niewielkiego poboru energii. Ale jeśli zechcesz obejrzeć film lub zagrać w grę DirectX 10, PowerMizer automatycznie i dynamicznie dostarczy dodatkową moc do GPU. Gdy skończysz, PowerMizer ponownie przełączy GPU w tryb niewielkiego poboru energii. Dzięki temu możesz cieszyć się wydłużonym czasem działania na bateriach i prawdziwą mobilnością, nie musząc się martwić szukaniem gniazdka elektrycznego.

SPECYFIKACJA

 
GeForce 9600M GT
Technologia SLI Technology
TAK
Wsparcie dla Blu-Ray BD
TAK
Wsparcie dla Vista Premium
TAK
Rdzenie
32
Gigaflopy
120

 

Technologia Lightscribe //dostępna w wybranych modelach -> prosimy o sprawdzenie w sekcji NAPĘD w tabeli SPECYFIKACJA TECHNICZNA czy dany model posiada technologię LightScribe//
Teraz dostępna z produktami HP Pavilion jest niezwykle łatwa w instalacji i obsłudze. Laptop wyposażony jest w zintegrowaną nagrywarkę DVD z technologią LightScribe; nagrywarka opatrzona jest łatwo zauważalnym logo LightScribe. Nagrywanie nie wymaga dodatkowych ustawień - wystarczy otworzyć napęd, umieścić w nim płytę i nagrać dane, a następnie odwrócić płytę i wypalić etykietę.

Trzy najważniejsze okazje do wykorzystania technologii LightScribe:

...::: Ślub :::...
...::: Wakacje :::...
...::: Urodziny :::...
wedding.jpg
biking.jpg
birthday.jpg

W jaki sposób można wykorzystać technologię LightScribe?
Nigdy więcej rozmazujących się, niszczących dane markerów o nieprzyjemnym zapachulightscribe_mini.jpg lubutrudniających precyzyjne naklejanie etykiet samoprzylepnych. Dzięki technologii LightScribe eleganckieetykiety można wypalać laserowo - bezpośrednio na płytach CD i DVD.

Od dziś marker należy do przeszłości - jest możliwe samodzielne zaprojektowane etykiety na płytach CD i DVD dzięki technologii LightScribe.
Należy nagrać dane, odwrócić płytę i wypalić etykietę.

 

core2duo.jpg

 

Technologia dwurdzeniowa daje takie same efekty jak zainstalowanie dwóch procesorów, a dwa procesory współpracujące ze sobą zawsze będą pracować lepiej i szybciej niż jeden. Dwurdzeniowy procesor pozwala tym samym wykonać więcej zadań w krótszym czasie.

***

 

ODBIÓR OSOBISTY:

Salon komputerowy "Świat Laptopów" Bytom (woj. śląskie) ul. Konstytucji 91

KONTAKT:

Grzegorz Borkowski  0 508 221 583 ; biuro@swiatlaptopow.pl

Szczegóły dotyczące sprzedaży wysyłkowej oraz płatności znajdą Państwo na stronie "o mnie"

Zakup poprzez LEASING lub na RATY: Szczegóły ->> na stronie "o mnie".

Już od 0% wpłaty, uproszczona procedura, bez zaświadczeń z ZUS i US, formalności można załatwiać również w drodze wysyłkowej!

TWORZYMY ZESPÓŁ MŁODYCH PASJONATÓW LAPTOPÓW, CHĘTNIE ODPOWIEMY NA PAŃSTWA PYTANIA. 

Uczestnictwo w niniejszej aukcji oznacza akceptację REGULAMINU, który znajduje się na stronie "o mnie".

 

WAŻNA INFORMACJA!


Uprzejmie informujemy że jeśli na naszych aukcjach widnieje informacja o możliwości opcjonalnego rozszerzenia RAM-u, DYSKU TWARDEGO lub dokupienia (czy wymiany) systemu operacyjnego istnieje możliwość dokupienia tych "dodatków" na jednej z naszych aukcji z opcjami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Allegro.


Prosimy aby przed zakupem upewnić się u sprzedawcy czy dany model obsługuje taki system operacyjny jaki Państwo życzycie sobie do niego wgrać.

Obecnie na rynku modele tej serii laptopów (i nie tylko tej) sprzedawane są jedynie z systemem Vista i tylko taki system wspierają. Posiadamy ostatnei sztuki modeli obsługujących zarówno system Vista jak i XP, zawsze piszemy o tym w treści aukcji.

W związku z tym wszystkich chętnych do zakupu modeli pracujących pod kontrolą Wndowsa XP prosimy o kontakt w celu potwierdzenia że laptop jaki wybrali na naszych aukcjach obsługuje XP (chyba że jest to wyraźnie napisane w treści aukcji w sekcji system operacyjny).

Powyższa procedura pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych nieporozumień.

...::: // PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ POZOSTAŁYCH! // :::...

0.jpg

1.jpg

2.jpg

Serwis door to door w Polsce

FAKTURA VAT,

Dodatkowe informacje:

Czas realizacji zamówienia: ok 2- 4 dni robocze

Wysyłka kurierska UPS paczka ubezpieczona koszt 20zł, pobranie u kuriera - 30zł

(możliwy odbiór osobisty w naszym salonie w Bytomiu, woj. śląskie)

Wystawiamy faktury VAT (lub paragony), kwoty na aukcjach są brutto


Dane do przelewu znajdują się na stronie "o mnie"

     pasek.jpg  
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.