Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: LEKCJE TAŃCA - KURS PODSTAWOWY VCD + MUZYKA CD (numer 116493932)
 • Cena: 35,00 zł
 • Data wystawienia: 2006-07-19
 • Dane kontaktowe:
  Numer gg (1)
  ,
  Numer użytkownika (1)
  ,
  Adres e-mail (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

LEKCJE TAŃCA - KURS PODSTAWOWY VCD + MUZYKA CD

Treść aukcji:

.

.
.
P R O F E S J O N A L N Y     K U R S     T A Ń C A   -   2   PŁYTY   CD
..
STOPIEŃ  PODSTAWOWY  -  126 MINUT  -  JAKOŚĆ  VCD
.


Kilka zdań wstępu, które warto przeczytać ...


Mam przyjemność zaprezentować Państwu kurs tańca wykonany w sposób profesjonalny, przeznaczony głównie do samodzielnej nauki (osobno lub w parze), ewentualnie jako uzupełnienie tradycyjnych lekcji tańca. Program szkoleniowy porównywalny jest z zajęciami w tradycyjnej szkole tańca, dając jednak dużo lepsze rezultaty. Przede wszystkim ze względu na swobodną atmosferę bez elementów stresu, co często jest nieuniknione na zwykłym kursie oraz indywidualne podejście ze strony "wirtualnego nauczyciela".

Materiał wideo został opracowany w sposób bardzo przejrzysty i zarazem łatwy do opanowania, tak aby każdy mógł bez najmniejszego problemu nauczyć się tańczyć, w dowolnie wybranym czasie i miejscu. Zależnie od Państwa wymagań program treningowy można dostosować do własnych potrzeb.

Nie trać dłużej czasu, tak wiele możesz zyskać ... 

Dzięki tej metodzie w krótkim czasie również i Ty możesz nauczyć się tańczyć, a w efekcie będziesz doskonale bawić się na wszelkiego rodzaju dancingach, balach i dyskotekach. Poznasz kroki i figury tańców latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych, takich jak: walc wiedeński / angielski, tango, jive, foxtrot, cha - cha, rumba, samba, dwa na jeden, oraz wiele innych, które niebawem będą w przygotowaniu.

.
    zawartość  oferowanego  kursu

.
część 1 kursu :
.
▪ 
walc wiedeński (taniec weselny)
  walc angielski
  tango
  foxtrot

część 2 kursu :
.
▪  cha - cha
  rumba
  jive
  dwa na jeden (disco)
  samba

.
     ........

.
   prezentacja  lekcji  tańca


Kurs tańca został podzielony na kilka głównych etapów, dzięki czemu nauka jest jeszcze łatwiejsza. Materiał wideo "krok po kroku" ukazuje poszczególne elementy, które należy opanować łącząc je następnie w całość. Każdy z dostępnych tańców zaprezentowany został w następujący sposób:


▪ 
etap pierwszy - pokaz taneczny (wprowadzenie)
▪  etap drugi - omówienie kroków partnera
▪  etap trzeci - prezentacja kroków partnera
▪ 
etap czwarty - omówienie kroków partnerki
▪  etap piąty - prezentacja kroków partnerki
▪  etap szósty - pokaz taneczny (taniec w parze)
▪  etap siódmy - dodatkowe uwagi nauczyciela
▪  etap ósmy - szczegółowe omówienie postawy
▪  etap dziewiąty - pokaz taneczny (zakończenie)

     ........

.
   zalety  kursu  w  porównaniu  z  tradycyjną  szkołą  tańca

.
Najlepsza cena na Allegro w kategorii Dwupłytowy Kurs Tańca na CD wraz z muzyką taneczną o łącznym czasie przekraczającym 120 minut ;-)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy kurs tańca, który jest uniwersalny, prosty w swym przekazie, bez względu na wiek, stopień wymagań oraz ilość czasu jakim Państwo będą dysponować na naukę tańca. Materiał szkoleniowy został przygotowany w najdrobniejszych szczegółach, dając gwarancję sukcesu już po pierwszych godzinach ćwiczeń.

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zajęcia w tradycyjnej szkole tańca. Chociażby ze względu na brak czasu lub możliwości dojazdu do takiej szkoły. Decydującą rolę może odgrywać tutaj również strona finansowa takiego przedsięwzięcia, a ceny jak wiadomo mogą sięgać niekiedy nawet kilkuset złotych, biorąc pod uwagę stopień zaawansowania kursu.

Nieco rzadziej wspomina się o pewnego rodzaju niechęci czy nieśmiałości osób, które chciałyby się nauczyć tańczyć, spowodowane również brakiem partnera lub partnerki do tańca. Zdecydowanie dla wielu osób jest to poważny problem, do tego stopnia iż niemal połowa takich osób rezygnuje z nauki tańca, tracąc tym samym szansę na dobrą zabawę, realizację swoich planów lub nawet marzeń. Teraz to juz przeszłość, zapraszam do udziału w licytacji ...

.
Główne zalety mojego kursu tańca :
.
▪  najlepszy na Allegro dwupłytowy kurs (niska cena)
▪  doskonały jako prezent, również dla bliskiej osoby
▪ 
bogata zawartość merytoryczna nagrania wideo
  gwarancja nauki tańca w bardzo krótkim czasie
  uniwersalny i przystępny program szkoleniowy

.
     ........
.

.
   przykładowe  ujęcia  z  kursu  tańca

.
         
.
         
.
         
.

.
   plik  wideo  do  pobrania

.

.

.
Zapraszam do obejrzenia fragmentu wideo z kursu tańca (wystarczy "kliknąć" na zdjęcie po lewej). Proszę jednocześnie pamiętać, iż jest to jedynie krótka prezentacja, mająca na celu przybliżenie zawartości oferowanych lekcji. Materiał został pocięty a następnie ponownie zmontowany i zapisany w niskiej rozdzielczości. Zamieszczony fragment  ma długość 78 sekund, wielkość natomiast pliku to 16MB. Do kompresji użyto kodeka XviD
.
Opis oryginalnej wersji nagrania :
.
  czas trwania kursu: 126 minut
  jakość nagrania wideo: 352 x 288, PAL 4:3
  odtwarzanie: stacjonarne DVD lub komputer z CD
  ilość płyt w komplecie: 2 płyty CD
  cena za komplet: 35zł + koszt wysyłki

.
   opinie  allegrowiczów / pozostałe  informacje ...

.
..-..Big_Boro , 21.04.2005 - Wszystko w jak najlepszym porządku. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Dobry kontakt. Jeśli chodzi o sam kurs, to dopiero zacząłem się z nim zapoznawać, ale wygląda na bardzo przystępny dla początkujących. POLECAM
.
..-..Dziwy1 , 01.05.2005 - Super!!!!, wielki pozytyw!!!!!!, nie ma lepszej nauki tańca na płytach, nie ma takiej na allegro, polecam -- lepiej kupić te 2 płyty DVD niż inne kupywać.. Naprawde jest to super wydanie i szczegółowo omawiające nauke tańca... POLECAM!!!!!!!!!!
.
..-..mniamnia , 16.05.2005 - Wszystko odbyło się w tempie cha-cha, z powagą walca angielskiego, z zadowoleniem bliskim i uśmiechem jak w sambie ;-)))) - przesyłka zapakowana bardzo dobrze - kupujący zadowolony. Tak trzymać ! Państwu spokojnie POLECAM.
.
..-..tyhenry , 28.04.2006 - Szybka transakcja (2 dni), Kurs lepszy jak u konkurencji. Polecam!!!

..-..Tombost , 23.06.2005 - Wszystko ok. Towar dostarczony szybko i wszystko zgodne z opisem. Dobry kurs dla pragnacych opanowac podstawy sztuki tanecznej. POLECAM!!
.
..-..Piotrkrol234 , 12.09.2005 - Wszystko szybko i sprawnie tak jak powinno być. W razie problemów użytkownik ten służy pomocą. Oby więcej takich na allegro. Gorąco polecam!!!!

.
Na moich pozostałych aukcjach
kurs tańca dostępny na innych nosnikach
:
..
35zł - muzyka taneczna na CD - format Audio
35zł - kurs tańca na 2 płytach CD - format VCD
40zł - kurs tańca na 4 płytach CD - format SVCD
45zł
- kurs tańca na 2 płytach DVD
45zł - kurs tańca na 1 kasecie VHS
.
Finalizacja transakcji :


Zaraz po wygranej aukcji otrzymają Państwo odpowiedź automatyczną od Allegro, wraz z instruktażem, danymi oraz numerem konta do dokonania wpłaty. Zwykle czekam dwa tygodnie na wpłatę pieniążków, w tym czasie wysyłam upomnienie. W przypadku braku odpowiedzi zmuszony będę wystawić komentarz negatywny. Mam nadzieję, że nigdy nie będzie takiej konieczności, dołożę ku temu wiele starań ze swojej strony, o co również i Państwa bardzo proszę. Płyty wysyłam przeważnie w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania pieniędzy na moim koncie !!!

Koszt przesyłki :
.

06zł - przesyłka listem poleconym + priorytet
10zł - przesyłka za pobraniem (płatna przy odbiorze)
możliwość wysyłki za granicę
.
Kontakt :.

 
 
 

.
   komentarze / wskaźniki sprzedaży ...

.
Poniżej zamieszczam "screen" (obraz) jednych z ostatnich aukcji, wykonany na godzinę przed zakończeniem licytacji. Jeśli do kogoś przemawiają wysokie wskaźniki sprzedaży zapraszam do obejrzenia screen'a . Klikając w obraz można go powiększyć (działa z większością zdjęć w tym opisie aukcji).


...............

.
   świetny  prezent  -  na  każdą  okazję  -  także  z  dedykacją

.
Warto pomyśleć o płytach z nauką tańca jako doskonałym prezencie dla bliskiej Państwu osoby. Tylko teraz istnieje możliwość zamówienia płyt z dowolnym nadrukiem lub też dedykacją. Na specjalne życzenie (oczywiście nieodpłatnie) mogę zamieścić na płycie dowolny element graficzny lub niewielki napis. Grafikę czy też pytania z tym związane proszę wysyłać do mnie na adres e-mail.

Zdjęcie po stronie prawej obrazuje przykładowe użycie kilku różnych czcionek, zwykle bardzo proszę o limit związany z długością dedykacji, ażeby nie przekraczała ona 4 wersów. Elementy graficzne natomiast można wkomponować w dowolne miejsce.

.

.

.
    muzyka  taneczna  -  specjalnie  do  kursu  -  tylko na mojej aukcji

.
Specjalnie do kursu tańca skomponowana została muzyka taneczna, teraz dostępna  w ofercie razem z kursem tańca, lub osobno na mojej innej aukcji.

Spis utworów :
.
  Walc Wiedeński (2:44)
  Walc Angielski (3:09)
  Tango (2:31)
  Foxtrot (3:15)
  Cha - Cha (3:44)
  Rumba (3:11)
  Jive (2:21)
 Dwa Na Jeden - Disco (2:49)
▪  Samba (3:42)
  Quickstep (2:25)
  Blues (3:29)
  Salsa (2:30)
  Pasodoble (2:40)
  Rock 'n' Roll (2:38)
  Hip Hop (2:48)..

.
Osoby zainteresowane wyłącznie muzyką taneczną (bez nagrania wideo z kursu tańca) zapraszam na moje pozostałe aukcje. Jest to w pełni profesjonalne nagranie wykonane przez doświadczonego muzyka i kompozytora. Cena za płytę CD w formacie Audio - 25zł. Muzyka tego rodzaju jest naprawdę trudnodostępna i jednocześnie nie należy do najtańszych, cena przeważnie kształtuje się w granicy 50 - 120zł za płytę CD.

...">.
   obniżka  cen  na  wszystkie  nośniki< można  nie  już  taniej  -  size >

.
Na moich pozostałych aukcjach znajdą Państwo przede wszystkim wszelkiego rodzaju nagrania wideo (kolejne już wkrótce) oraz elementy związane z informatyką, malarstwem i grafiką komputerową. Nie wspominając o pozostałych aukcjach, które mogą dotyczyć niemal wszystkiego ;-)

.

.

  35zł - kurs tańca na 2 płytach CD - format VCD
  cena zawiera koszt płyty Audio z muzyką taneczną

  czas trwania kursu:
126 minut
  jakość nagrania wideo: 352 x 288, PAL 4:3
  odtwarzanie: stacjonarne DVD lub komputer z CD
  ilość płyt w komplecie: 2 płyty CD
  cena za komplet: 35zł + koszt wysyłki

 
  40zł - kurs tańca na 4 płytach CD - format SVCD
  cena zawiera koszt płyty Audio z muzyką taneczną
.
  czas trwania kursu:
126 minut
  jakość nagrania wideo: 480 x 576, PAL 4:3
  odtwarzanie: stacjonarne DVD lub komputer z CD
  ilość płyt w komplecie: 4 płyty CD
  cena za komplet: 40zł + koszt wysyłki
 
  45zł - kurs tańca na 2 płytach DVD
  cena zawiera koszt płyty Audio z muzyką taneczną
.
  czas trwania kursu:
126 minut
  jakość nagrania wideo: 720 x 576, PAL 4:3
  odtwarzanie: stacjonarne
DVD. lub komputer z DVD
  ilość płyt w komplecie: 2 płyty DVD
  cena za komplet: 45zł + koszt wysyłki
 
  45zł - kurs tańca na kasecie VHS
  cena zawiera koszt płyty Audio z muzyką taneczną
.
  czas trwania kursu:
126 minut
  jakość nagrania wideo: 352 x 288, PAL 4:3
  odtwarzanie: magnetowid VHS lub combo DVD
  ilość płyt w komplecie: 1 kaseta VHS
  cena za komplet: 45zł + koszt wysyłki
   

..
Jestem jedyną osobą posiadającą wszelkie prawa do sprzedaży "Kursu Tańca - w stopniu podstawowym" oraz muzyki tanecznej, na
podstawie umowy "kupna-sprzedaży", co w treści niniejszej zostało zawarte. Ponadto zastrzegam sobie prawo do opisu aukcji włącznie z jej tytułem ;-)


.
słowa do wyszukiwarki : internetowa szkoła tańca, e-taniec, taniec, tańczyć, nauka tańca, kurs tańca, lekcje tańca, taniec weselny, towarzyski, studniówkowy, latynoski, romantyczny, seksowny, seks, sex, wesele, przyjęcie, studniówka, dyskoteka, cd, vcd, svcd, dvd, vhs, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, cha-cha, rumba, jive, samba, dwa na jeden, film, video, wideo, muzyka, podkład muzyczny, mp3, audio, CD, CD-ROM, komputer, stacjonarny odtwarzacz DVD, magnetowid VHS

 


Wiadomość dla Administratora Allegro:

Opisy moich aukcji nie zawierają niedozwolonych adresów stron WWW (w tym linków/odnośników). Chyba że stanowią one jedynie element poszerzenia opisu konkretnego towaru jakim jest w tym przypadku komplet płyt CD/DVD lub kaseta VHS z nauką tańca. W opisie aukcji nie występują zdjęcia, czy adresy stron WWW o charakterze promocyjnym lub reklamowym, a przynajmniej nie takie, które bezpośrednio nie dotyczą danej aukcji. Co przypominam nie jest sprzeczne z żadnym z punktów regulaminu Allegro.

Ponadto linki do własnych (w ramach jednego konta) aukcji, list aukcji, kart komentarzy i strony "o mnie" są dozwolone. Także następnym razem proszę o kontakt w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej moich aukcji, zanim zostaną one usunięte, będzie to z korzyścią dla obu stron.

 

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item116493932.html