Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Lektury w kl 1. Wesoła szkoła-łukasik. WSIP

Wesoła szkoła. Lektury w klasie 1.

Zeszyt ćwiczeńNumer wydania: XII zmienione
Rok wydania: 2008
Liczba stron: 100
Zamieszczone w zeszycie ćwiczenia językowe, zagadki, rebusy i historyjki obrazkowe pozwalają uczniowi w formie zabawy lepiej poznać i zrozumieć wszystkie lektury przeznaczone dla klasy pierwszej.
Dzieci są wprowadzane w świat następujących książek: "Plastusiowy Pamiętnik", "Czarna owieczka", "Kopciuszek", "Jak Wojtek został strażakiem", "Nasza mama czarodziejka", "Co słonko widziało", "Pilot i ja", "Najmilsi", "Cudaczek-Wyśmiewaczek", "Jacek, Wacek i Pankracek" oraz wierszy Juliana Tuwima i Danuty Wawiłow.

Książka jest pięknie i bogato zilustrowana oraz wyposażona w zestaw nalepek, odnoszących się do wybranych ćwiczeń.

PO DOKONANIU ZAKUPU BARDZO PROSZE O E-MAIL W SPRAWIE FORMY PŁATNOŚCI I WYSYłKI!!!!!!!!!!!


REGULAMIN AUKCJI:
koszty wysyłki podane są zawsze w aukcji, jest to tylko i wyłącznie koszt paczki pocztowej, nie doliczam za opakowaniew przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu, proszę ZAPYTAĆ O CENĘ PRZESYŁKI. Jej wysokość podam w mailu po zakończeniu aukcjizakupiony towar wysyłamy zawsze od poniedziałku do piątku, do 2 dni po zaksięgowaniu gotówki na naszym koncie.zmiana adresu wysyłki może nastąpić tylko i wyłącznie po wysłaniu maila z informacją zaraz po zakupie przedmiotu (maksymalnie do 1 godziny)przy wpłacie na konto należy w tytule przelewu ZAWSZE podać NICK z Allegro oraz NUMER aukcji. Przyspieszy to znaczenie realizację zlecenia oraz wysyłkę towaruna wpłatę czekam maksymalnie 10 dnikupującego proszę o wystawienie komentarza po otrzymaniu przesyłki - jest to dla mnie sygnał, że paczka doszłaproszę o przemyślane składanie ofert, bo ich nie odwołujęNIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, proszę o maila, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.