Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Listwy boczne ozdobne ochronne Toyota Yaris 5d

blank.gif blank.gif blank.gif moto-right.gif blank.gifblank.gif   SUPER OKAZJAsize="6">

Przedmiotem aukcji są listwy boczne ozdobne i ochronne do samochodu Toyota Yaris 5D firmy Rider-lidera w produkcji listew samochodowych. Pasują do modelu 1999-2006 i do modelu od 2005.


Wykonane są z poliuretanu, materiału odpornego na szarzenie, pękanie i odbarwianie. Listwy mocowane są za pomocą dwustronnych taśm 3M, jednych z najlepszych na świecie. Odlewane są z formy, przez co zyskują przyjemny dla oka design, mają wtopiony znaczek Yaris. Nie jest to oryginalny wyrób Toyoty, ale wygląda równie atrakcyjnie.


Komplet składa się z 4 sztuk (2przednich i 2 tylnych).
Listwy przednie są o długości 98.5 cm i szerokości-tył listwy 4.5 cm zwężający się ku przodowi do 2.6 cm. Listwy tylne są o długości 64.5 cm i szerokości-tył 5.7 cm zwężające się do 4.5 cm.


Listwa tylna posiada wklejony znaczek Yaris (posiadam tez listwy ze znaczkiem Exclusive, które można zastosować do aut o podobnym rozmiarze drzwi np. Opel Corsa C, D, Nissan Micra K12, Toyota Auris, Fiat Bravo nowy i inne. Chętnych na listwy ze znaczkiem Exclusive proszę o wcześniejsze powiadomienie mailem lub telefonicznie.)

W komplecie znajdują się szczegółowa instrukcja montażu i ściereczki do odtłuszczania karoserii przed klejeniem. Przed klejeniem zaleca się dodatkowo odtłuścić lakier, najlepiej benzyną ekstrakcyjną i kleić listwy w temperaturze minimum 15 stopni C (im cieplej tym lepiej).


Cena kompletu wynosi 95zł + koszty przesyłki.


Paczka pocztowa gabaryt B
-ekonomiczna 12zł
-priorytetowa 14.50zł.


Przesyłkę wysyłam na drugi dzień po zaksięgowaniu na koncie.
Numer konta PKO BP SA o/Tychy
90 1020 2528 0000 0802 0075 2998
Do każdego zakupu wystawiam paragon fiskalny. Faktury VAT wystawiam po uprzednim zaznaczeniu. Proszę podać nick z allegro, nazwę wylicytowanego przedmiotu i adres na który ma być wysłany.
Kontakt ze mną:
-telefon: 880-465-210
-e-mail: p.miler@interia.pl.
Możliwość odbioru osobistego Jaworzno ul. Starowiejska 19/13 po uprzednim powiadomieniu telefonicznym.

size="4">Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.