Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: MALINY, MALINA - REKORDOWE ZBIORY !!!!!!!!!!! (numer 225111562)
 • Cena: 10,00 zł
 • Data wystawienia: 2007-08-12
 • Dane kontaktowe:
  Numer użytkownika (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

MALINY, MALINA - REKORDOWE ZBIORY !!!!!!!!!!!

Treść aukcji:

 
 

Jestem ogrodnikiem amatorem i do swoich roslin podchodzę z sercem co odwzajemniają mi niesamowitym wzrostem, rozrostem i olbrzymimi plonami. Nie zawsze znam nazwy wszystkich roślin ale będę starać się opisywać je jak najdokładniej i myślę że dla wielu amatorów zapaleńców takich jak ja opisy dadzą dużo więcej niż botaniczne nazwy a w razie pytań zawsze postaram się poradzić i będą to rady nie encyklopedyczne tylko te praktyczne.

Tym razem chcę zaproponować sadzonki maliny "POLANA" jest to malina powtarzalna. Owocuje na tegorocznych pędach czyli sadzonki które posadzisz wiosną już w tym samym roku dadzą Ci plony - niewielkie ale satysfakcjonujące. Sadzonki kupione w tej chwili plonów pewnie już nie dadzą w tym roku ale za to w przyszłym dadzą większe. Owoce pojawiają się w zależności od pogody czasami już w lipcu i są aż do przymrozków czyli niejednokrotnie aż do listopada. Owoce zbiera się co drugi dzień. Ja mam u siebie 40 krzaczków i owoców mam przeogromną ilość. W trzecim roku od posadzenia na obecne stanowisko zebrałam ponad 70 litrów i od tej pory co roku jest coraz więcej. Owoce są bardzo słodkie i smaczne. Są bardzo duże i co najważniejsze W TYCH MALINACH NIE MA ROBAKÓW !!!!! Jesienią kiedy malina jest już unikatem w sklepach za półlitrowy koszyczek płaci się od 3 do 8 zł. Możesz te luksusy mieć za dużo niższą cenę. Malina jest rośliną mało wymagającą lubi słońce ale u mnie rośnie też pod wielkimi drzewami, potrzebuje wilgoci bo bez tego owoc będzie drobniejszy ale na pewno będzie. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie uprawy chętnie odpowiem.

Kupując na tej aukcji kupujesz 5 szt sadzonek jako komplet. Pakując przesyłkę zawsze dołożę coś dodatkowo na sytuację gdyby miała się któraś nie przyjąć. Po posadzeniu malinie trzeba zapewnić większą ilość wody żeby łatwiej się ukorzeniła. Sadzonki są mniej więcej takiej wielkości jak na zdjęciu z wiaderkiem.

MALINY MOŻNA SADZIĆ PRZEZ CAŁY SEZON TYLKO NALEŻY PAMIETAĆ O DOBRYM NAWODNIENIU !

ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW BO WARTO TO MIEĆ

Przesyłki wysyłam od poniedziałku do środy, tylko priorytetem.

Koszt przesyłki 9,- bez względu na ilość zakupionych sadzonek.

NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM !!!!!

 

(1310)

 
 

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item225111562.html

Lista kupujących

Kupujący Ilość sztuk Cena za sztukę Data transakcji
j-m1 (46) 1 10,00 PLN 2007-09-01 20:07:46
Komentarz Pozytywny: Wszystko OK. Sadzonki doszły w dobrym stanie-polecam tego allegrowicza.
ITBoy (213) 1 10,00 PLN 2007-08-21 20:41:34
Komentarz Pozytywny: Piękne Sadzonki, Szybka i Bezpiecznie zapakowana Przesyłka. MEGA POZYTYW gdyż gratis dostałem deszcz i burze by sadzonki się lepiej sadziło ... Dosłownie Pomoc Niebios. SERDECZNIE POLECAM
Tomapol (33) 1 10,00 PLN 2007-08-31 08:21:32
Komentarz Pozytywny: Kolejny pozytyw dla tego allegrowicza! ale jak nie dać pozytywu jak wszystko jest na medal. Pozdrawiam