Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

MAŁY ARTYSTA 2/2010 Wielkanoc Wiosna

naglowek.jpg

Siedziba redakcji:

KEJ Sp. z o.o.
ul. Norwida 17/6
50-374 Wrocław

Telefon:

71 328 00 58
71 328 17 71

Fax:

71 328 09 06

Mail:

sklep@kej.wroc.pl

Skype:

redakcja.kej.wroc.pl
ma_logo.jpg

MAŁY ARTYSTA przeznaczony dla dzieci i osób pracujących z dziećmi. To skarbnica pomysłów na zajęcia plastyczne. Obrazki, laurki, zawieszki, pudełeczka, pojemniki, ozdoby… wszystko wykonane z papieru. Przy odrobinie fantazji można wyczarować wspaniałe podarunki na Dzień Mamy, Babci czy inne okazje.


MAŁY ARTYSTA cieszy się ogromną popularnością wśród nauczycieli przedszkola oraz wychowania początkowego. A starsze dzieci z radością wykonują ozdoby do swoich pokoi.


MAŁY ARTYSTA to dwumiesięcznik z motywami dekoracyjnymi do samodzielnego wykonania. Każdy numer zawiera piękne, kolorowe fotografie albo skany prac oraz schematy w oryginalnej wielkości ułatwiające wykonanie dzieła.


Tytuł obecny na polskim rynku prasowym od 2001 roku.

FORMAT: 213 x 297 mm,
OBJĘTOŚĆ: 32 strony + 2 arkuszeMały Artysta nr 2 z 2010 roku

Choć jeszcze zima w pełni, to dzięki nam wiosna nieco szybciej zagościć może w Waszych domach, szkołach i przedszkolach. Przedstawiamy mnóstwo nowych pomysłów plastycznych o tematyce wiosennej i wielkanocnej. Są wśród nich niezwykle proste i bardzo oryginalne prace: z pasków tektury karbowanej - koszyczki wielkanocne, pisanki, kurczęta, baranki; z kolorowych sznurków papierowych zwiniętych z krepiny - pisanki, zajączki; ze sznurków twist art - kwiatowe dekoracje na wielkanocny stół; z kolorowego kartonu - kartki wielkanocne, obrazki okienne, dekoracje wielkanocne, zwierzątka. Są też prace trudniejsze z masy papierowej, z której wykonana jest efektowna i niezwykle dekoracyjna pisanka i piękny ogromny zając ze schowkiem na niespodzianki wielkanocne oraz koszyczek z papierowej wikliny. Mamy nadzieję, że coś dla siebie interesującego znajdą i wybiorą zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi majsterkowicze.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.