Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: MARKOWY ORBITREK DO 150KG KOŁO 12KG HERTZ BY410B (numer 2059787443)
 • Cena: 849,00 zł
 • Data zakończenia: 2012-01-29 23:18:54
  Data wystawienia: 2012-01-19 23:18:54
 • Dane kontaktowe:
  Numer komórkowy (1)
  ,
  Numer użytkownika (1)
  ,
  Adres e-mail (2)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

MARKOWY ORBITREK DO 150KG KOŁO 12KG HERTZ BY410B

Treść aukcji:

Oferujemy Państwu:

ORBITREK HERTZ BY 410B

HERTZ BY 410B
Wysokiej klasy wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń i treningów fitness renomowanej marki HERTZ.

Kupując sprzęt do ćwiczeń zwracaj uwagę na solidność wykonania i bezpieczeństwo urządzenia podczas ćwiczeń, nie kupuj tanio marnych podróbek, zainwestuj w komfort i trwałość.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji orbitrek jest bardziej stabilny i pracuje cicho

Najwyższa jakość gwarantowana
Ćwiczenia na orbitreku HERTZ pozwalają :
 • zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej
 • zwiększyć odporność organizmu na stres
 • zwiększyć wydolność organizmu
 • wysmuklić mięśnie ud i łydek,rozwinąć wydolność krążeniowo-oddechową, zwalczać cellulit.
DANE TECHNICZNE:
Komputer Treningowy Monitor wyświetla 7 funkcji:
 • Czas ćwiczenia
 • Prędkość
 • Przejechany dystans
 • Ilość spalonych kalorii
 • Puls
 • Przebyta droga (odometer)
 • Skanowanie wszystkich parametrów
Magnetyczny system oporu ośmiostopniowa regulacja oporu pozwalająca na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu.
Pedały Szerokie, antypoślizowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napędu Paskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
Gwarancja Produkt jest objęty 24- miesięczną gwarancją. Podstawą do gwarancji jest wystawiony imienny rachunek uproszczony lub faktura Vat.
Waga koła zamachowego 12 kg
Waga produktu 42 kg
Wymiary produktu Wysokość 160cm, Szerokość 60cm, Długość 130cm
Maksymalna waga osoby ćwiczącej 150 kg
Stylowo zaprojektowany korpus kryje 12-sto kilogramowe koło zamachowe z magnetycznym systemem oporu. Obudowa jest wyciszona co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.
obracające się części są osadzone na wysokiej jakości łożyskach zapewniających komfort i trwałość.
Stabilność urządzenia zapewniają solidne podpory. Przednia podpora wyposażona jest w obrotowe rolki ułatwiająca przestawianie rowerka.
Tylna podpora jest wyposażona w system precyzyjnego poziomowania urządzenia.
Szerokie platformy z antypoślizgową powierzchnią zapewniają solidne podparcie dla nóg ćwiczącego. Pozycję pedałów można regulować w celu dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb.
Starannie zaprojektowany kokpit oferuje pomiar pulsu dzięki sensorom wbudowanym w uchwyty, łatwy dostęp do pokrętła regulacji oporu oraz stałą kontrolę przebiegu ćwiczenia dzięki wielofunkcyjnemu komputerowi treningowemu.
Ośmiostopniowa regulacja oporu magnetycznego
Wielofunkcyjny komputer treningowy będący na wyposażeniu rowerka posiada następujące funkcje:
 • Czas ćwiczenia
 • Prędkość
 • Przejechany dystans
 • Ilość spalonych kalorii
 • Puls
 • Przebyta droga (odometer)
 • Skanowanie wszystkich parametrów


Proszę zapoznać się z  regulaminem naszego sklepu zamieszczonym na naszej stronie "o mnie". Zalicytowanie jest równoznaczne z zaakceptowanie wszelkich zawartych w regulaminie ustaleń.

Zgodnie z regulaminem allegro oraz ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. nr 16, poz. 93 z późn. zm.) zalicytowanie jest prawnie wiążące oraz równoznaczne z zaakceptowaniem warunków zawartych w ogólnodostępnej stornie "o mnie" w panelu sprzedawcy.

 • Najważniejsze punkty regulaminu:

 • ZAWARCIE TRANSAKCJI


  W każdej aukcji są podane cena i koszt wysyłki które należy uiścić za zakup oferowanego towaru.

  Po dokonaniu transakcji oczekujemy na wpłatę lub informację o wybraniu formy płatności przy odbiorze. W przypadku zakupiony przedmiot jest dostępny w różnych kolorach, należy na przekazać inforamcję dotyczącą wyboru koloru, w innym wypadku zostanie wysłany kolor wybrany losowo.

  Wysyłając do nas wiadomość upewnij się, że zawiera ona imię i nazwisko wysyłającego. Jeśli wiadomość dotyczy transakcji zawartej za pośrednictwem serwisu Allegro koniecznie musi być podany nick (nazwa użytkownika)

  Odpisując na maila używaj funkcji "odpowiedz" tak aby w treści wiadomości znalazła się poprzednia korespondencja, ułatwi i przyśpieszy to odpowiedz.

  Jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w Allegro, prosimy podać go w wiadomości email bezpośrednio po dokonaniu zakupu, nigdy przed zakupem.

 • PŁATNOŚĆ


  POBRANIE:

  W przypadku wyboru wysyłki za pobraniem należy poinformować nas o tym mailem. W tytule maila zawsze proszę wpisywać "POBRANIE" - przyśpieszy to identyfikacje i wysyłkę towaru.

  Ważne dla nowych allegrowiczów:
  Za pobraniem nie wysyłamy osobom bez pełnej aktywacji konta ( koperty ) w serwisie allegro.

  WPŁATA NA KONTO :

  Wszelkie informacje potrzebne do dokonania wpłaty otrzymasz w mailu wysłanym bezpośrednio po zakończeniu aukcji.

  Przy wpłacie na konto nie wymagamy żadnego potwierdzenia, po zaksięgowaniu przelewu przystępujemy do realizacji transakcji.

  Dokonując wpłaty w tytule Z A W S Z E wpisuj swój nick z allegro ! Brak tej informacji może opóźnić wysyłkę towaru, a czasem zupełnie uniemożliwić identyfikację wpłacającego. Niezidentyfikowane wpłaty po upływie 7 dni będą zwracane na rachunek z którego zostały wpłacone.

  Momentem zaksięgowania wpłaty jest moment wpływu pieniędzy na nasze konto a nie moment zlecenia przez państwa wykonania przelewu. Ze względu na procedury bankowe i czas realizacji polecenia przelewu wpływ należności na konto może się wahać od 24 do 96 godzin ( dni robocze ) od momentu zlecenia, na co nie mamy wpływu. Wszelkie reklamacje względem czasu realizacji przelewu proszę kierować do banku.

  Należy pamiętać , że moment wysłania przelewu nie jest momentem wysłania paczki .

  Od momentu zakupu oczekujemy 14 dni na dokonanie płatności, po upływie tego terminu niezwłocznie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji od allegro. Jej ukończenie skutkuje udzieleniem ostrzeżenia kupującemu przez serwis allegro lub zawieszeniem konta użytkownika.

  SPRZEDAŻ RATALNA

  Istnieje możliwość dokonania zapłaty za zakupiony towar w ratach. W przypadku wybrania takij formy zapłaty, do kosztu wysyłki zostanie doliczna kwota 30zł za przesłanie kurierem umowy kredytowej klientowi do podpisu
  Sprzedaż ratalna jest obsługiwana przez firmę "Żagiel"

  Jak kupić na raty...
  Oblicz ratę
 • WYSYŁKA TOWARÓW


  Koszty wysyłki są podane w aukcji.

  Jeśli zakupili państwo przedmioty na kilku aukcjach, to zostaną one wysłane w jednej przesyłce gdy płatność za wszystkie przedmioty zostanie wykonana jednocześnie.

  W przypadku zamówienia wielu przedmiotów koszt wysyłki całego zamówienia będzie sumą kosztu wysłki każdego zamówionego towaru, o ile sprzedawca nie określi tego inaczej. Przed zakupem można ustalić ze sprzedawcą, czy nie ma możliwości uzyskania preferncyjnego kosztu wysyłki wszystkich przedmiotów.

  Przesyłki wysyłamy tylko po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub otrzymaniu maila o pobraniu, dlatego prosimy nie przesyłać potwierdzeń nadania przelewu.

  Wszystkie zaksięgowane przelewy oraz maile z pobraniami otrzymane do godz 8:00 rano wysyłamy tego samego dnia roboczego. Przelewy oraz maile otrzymane po tym czasie wysyłamy następnego dnia roboczego.

  W wyniku zaistnienia różnych nieprzewidzianych okoliczności: awarie systemów bankowych , serwisu allegro , braki w dostawie prądu, wyjazdy służbowe oraz nadmierna ilość zamówień, czas realizacji może ulec wydłużeniu. W wyjątkowych okolicznościach zastrzegamy sobie prawo do opóźnienia wysyłki towaru do 96 godzin od zaksięgowania wpłaty.

  Kurier dostarcza paczki w godzinach od 8 do 18 - dostarczenie paszki poza tymi godzinami lub na wyznaczoną godzinę podlega dodatkowej opłacie - informacja: mail. Przypominamy, że zamówienie przesyłki kurierskiej oznacza, że kupujący ma obowiązek odebrać przesyłkę, w chwili kiedy kurier ją doręczy

  Towar wysyłamy do jednego dnia od zaksięgowania przez nas przelewu. Robiąc przelew należy brać pod uwagę fakt, że może być realizowany przez system bankowy parę dni od moment wykonania wpłaty.

  Klient jest na bieżąco informowany mailowo o zmianie statusu przesyłki.

 • Pełna treść regulaminu znajduje się na naszej stronie "o mnie"

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item2059787443.html

Lista kupujących

Kupujący Ilość sztuk Cena za sztukę Data transakcji
L...9 (11) 1 849,00 PLN 2012-01-29 23:18:54
s...h (117) 2 849,00 PLN 2012-01-29 23:18:54