Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

MEBLE DLA DZIECI, Z IKEA, UŻYWANE

blank.gif

 

Przedmiotem aukcji jest zestaw używanych mebli dziecięcych z Ikea (obecnie już nie sprzedawanych) składający się z 4 elementów: szafy, komody, szafki i regału.

Meble wykonane są z białych korpusów i blatów ze sklejki. Dzięki metalowym nóżkom i uchwytom wykonanym ze sznura mebelki odznaczają się nowoczesnym wyglądem, nabierają wdzięku, łatwo utrzymać wokół nich porządek i ew. schować pod nimi dodatkowe rzeczy. Meble są przyjazne dla dzieci: istniej możliwość zamocowania ich do ściany, co zabezpiecza je przed wywróceniem, blaty mają lekko zaokrąglone kanty, szuflady posiadają blokady przed wysunięciem. Szuflady komody mają dodatkowe zabezpieczenia przed otworzeniem przez małe dzieci (można je zdemontować). Meble są stabilne, wytrzymałe, łatwo utrzymać je w czystości. 

 

Wymiary poszczególnych części (szerokość, głębokość, wysokość, w cm):

SZAFA - 71x49x140

drążek na ubrania  - 67cm, regulowana półka 67x47 cm

SZAFKA  - 71x43x80

REGAŁ - 92x33x80

KOMODA - 71x43x80

3 szuflady 64x36x21

 

Stan mebli jest dobry. Meble noszą zwykle ślady użytkowania. Drewniane blaty są miejscami zarysowane. Ich powierzchnię można odświeżyć papierem ściernym i polakierować, ale moim zdaniem nie jest to konieczne. Części mechaniczne działają bez zarzutu. Białe korpusy nie mają uszkodzeń z wyjątkiem regału, w którym z boku w tylnej części ułamała się niewielka część płyty długości ok 10 cm (została ona przyklejona, gdy meble stoją obok siebie uszkodzenie w ogóle nie jest widoczne). Ponadto po obu bokach regału znajduje się kilka dziurek – pozostałość po zamontowanym koszu na piłki. 

 Meble są bardzo dobrze przemyślane i sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. 

ZAPRASZAMblank.gif
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.