Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Miernik poziomu dzwieku SVAN 945 KLASA 1

Witam!

Mam do sprzedania nowy KLASY 1 miernik poziomu dzwięku :

SVAN 945A

Przenośny analizator/miernik dźwięku


SVAN 945A jest cyfrowym analizatorem i miernikiem dźwięku klasy 1. Przyrząd ten jest przeznaczony do wszelkich pomiarów akustycznych, a w szczególności do monitorowania hałasu w środowisku oraz pomiarów zagrożenia hałasem w miejscu pracy.

W analizatorze zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki temu, ten niezwykle mały, lekki przyrząd posiada możliwości pomiarowe dotychczas dostępne jedynie w dużych urządzeniach. Zastosowany w urządzeniu cyfrowy procesor sygnałowy umożliwia wykonanie w czasie pomiaru poziomu dźwięku analizy dźwięku w pasmach oktawowych i lub tercjowych łącznie z analizą statystyczną.

W mierniku wbudowane są wszystkie wymagane normami filtry korekcyjne. Możliwy jest jednoczesny pomiar z trzema niezależnie określonymi zestawami: filtr korekcyjny i stała czasowa, na przykład: filtr A i stała Slow, filtr C i stała Impulse, filtr G i stała Slow. Dla każdego z zestawów parametrów możliwe jest zapamiętanie historii pomiaru w buforze wyników.

Bardzo duża, 8 MB albo 48 MB (opcja), nieulotna pamięć, interfejsy RS 232 i USB 1.1 oraz program komputerowy SvanPC uzupełniają wielkie, unikalne możliwości analizy dźwięku oferowane przez przyrząd SVAN 945A. Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i mocnej, lekkiej konstrukcji przyrząd może być używany do pomiarów w trudnych warunkach otoczenia przez ponad osiem godzin.

WŁAŚCIWOŚCI

Pomiary poziomu dźwięku, Klasa 1 Jednoczesny pomiar w trzech równoległych profilach Jeden zakres pomiarowy 22 dBA RMS ÷ 140 dBA Peak w trybie miernika Analiza dźwięku w pasmach oktawowych lub tercjowych równoczesna z pomiarem Leq (opcja) Analiza FFT w czasie rzeczywistym, widmo z 1920 liniami (opcja) Pomiar czasu pogłosu RT 60 (opcja) Duża nieulotna pamięć o pojemności 8 MB albo 48 MB (opcja) Funkcja pomiaru głośności (opcja) Funkcja pomiaru tonalności (opcja) Łatwa obsługa Interfejsy USB 1.1 i RS 232 SvanPC - pogram do przenoszenia i obróbki danych pomiarowych Wewnętrzne akumulatory Mocna konstrukcja Niewielka masa ( 600 g razem z akumulatorami)

Właściowosci z stosowania tego miernika wynikające z doświadczenia podczas pracy to :

Miernik poziomu dźwięku klasy 1 dostosowany do standardów: IEC 651, EN 60651, IEC 804, EN 60804, IEC 61672 oraz ANSI S1 4-1983 (R 2001). Umożliwia uzyskanie następujących wyników pomiarów: SPL, Leq , Lden , Ltm3 , Ltm5 , SEL, Peak, Statistics, LMan , LMin , LPeak , historia czasowa z krokiem 2ms; Najwyższy poziom techniczny - "3 mierniki w jednym" - trzy równocześnie pracujące profile w funkcji analizy częstotliwości;

Osłona wszechpogodowa SA201 pozwala na zastosowanie przyrządu do monitoringu.

Poszczególne funkcje do zaawansowanych analiz oferowane są jako opcje (dostępne również po zakupie bez konieczności odsyłania przyrządu do działu produkcji). Analiza oktawowa oraz tercjowa wraz ze statystyką i z zapisem widma w czasie rzeczywistym (krok 2 ms) Analiza FFT w paśmie 20 kHz (z możliwością tworzeni pod-pasm) w czasie rzeczywistym w wysokiej rozdzielczości (1920 linii); Czas pogłosu - RT60 w pasmach tercjowych; Pomiar tonalności Pomiar głośności Definiowane ustawienia użytkownika

Bardzo duża nie ulotna pamięć do 48 MB z możliwoścą automatycznego zapisu.

Bardzo długa praca -ponad 12 godzin na wewnętrznych akumulatorach, przy niewielkiej masie przyrządu ( 500 g wraz z bateriami)

Projekt na najwyższym poziomie technicznym (oparty na DSP) z mocną konstrukcją.

Interfejs USB zapewniający szybki transfer do komputera PC.

Ciągły rozwój i ulepszanie przyrządu gwarantuje spełnianie przyszłych międzynarodowych standardów.

Program SvanPC+ kompatybilny z systemami Windows 95, 98, NT, XP i 2000. Oprogramowanie to pozwala na pobieranie danych z przyrządu i prezentowaniu ich w łatwy i efektowny sposób, importowaniu do innych aplikacji, takich jak np. MS Excel itp. Svan PC+ jest darmowy i dostarczany wraz z każdym przyrządem.Polecam i pozdrawiam ! w razie pytan prosze o maila.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.