Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

MODYFIKATOR PLUS + MODIFIKATOR ZAPACH GRATIS

 
E-mail Wyślij wiadomośćTel.kom. 0-510-278-982Tel.kom. 0-509-960-354Gadu-Gadu gg 3202247
 
Moje komentarzeInne aukcjeDodaj do ulubionych
 
Numer 74 1240 4966 1111 0000 5444 5129 Bank Pekao s.a.
auta3.jpg

Na początku trochę z historii. W czasie II wojny światowej, często zdarzało się, że w ciężkich warunkach bojowych silniki czołgów i innych pojazdów wojskowych działały krócej niż przewidywano. Radziecka władza  zwróciła się więc do najwybitniejszych chemików i fizyków, aby temu zaradzić. Opracowano w wielkiej tajemnicy specyfik, który niewiarygodnie przedłużył żywotność silników, poprawiając jednocześnie osiągi. Czołgi stały się szybsze i bardziej niezawodne.  Produkt ten zmodyfikowano w latach siedemdziesiątych korzystając z najnowszych badań.  Dziś używany jest we wszystkich pojazdach mechanicznych, które służą rosyjskiej armii. Osiągnięto podstawowy cel, czyli  przedłużenie żywotności silników i różnych mechanizmów (np. skrzynie biegów). Teraz ta wojskowa receptura idzie także do cywila

newengine2ns3.gif
 

Więcej mocy, mniejsze spalanie i przedłużona żywotność silnika - to dla samochodu i jego właściciela marzenie. Niestety często nieosiągalne, szczególnie dla starszych pojazdów, których na polskich drogach nie brakuje. Przełomem może stać się preparat Modifikator Plus, który właśnie wchodzi na nasz rynek.

Jak to możliwe? Preparat nie wiąże się z olejem, a z metalową powierzchnią silnika. Na warstwie stworzonej w wyniku reakcji Modifikatora z metalem osiada cienka warstwa oleju. To zapobiega tzw. suchemu startowi - uruchomieniu silnika po całkowitym spłynięciu oleju do miski. Dzięki zastosowaniu Modifikatora Plus zmniejsza się tarcie wewnątrz silnika, co powoduje nieznaczny spadek spalania przy jednoczesnym wzroście mocy. Oczywiście wszystko to w granicach rozsądku. Nie należy się spodziewać, że uzyskamy dodatkowe 30 KM. Producent zapewnia, że preparat działa przez ok. 50000 km od momentu wlania go do silnika i nie koliduje z terminową wymianą oleju.

Modifikatora Plus dolewa się do komory silnika poprzez otwór wlewu oleju. Preparat nie wiąże się z olejem, a z metalową powierzchnią motoru, co pozwala na swobodną wymianę oleju podczas eksploatacji samochodu. Dzięki zastosowaniu Modifikatora Plus zmniejsza się tarcie wewnątrz silnika, co powoduje mniejsze spalanie i większą moc. Utworzona warstwa powstała w reakcji Modifikatora Plus i metalu dodatkowo konserwuje silnik, czyniąc go bardziej żywotnym. Zastosowanie preparatu chroni silnik przed tzw. suchym startem, bowiem ukształtowana warstwa Modifikatora zatrzymuje na sobie cienką warstwę oleju i nie pozwala na spłynięcie jej do miski olejowej. Udowodniono również, że po zastosowaniu wojskowego preparatu samochód jest w stanie przejechać 50 km bez oleju silnikowego nie szkodząc elementom mechanicznym!


picturespiraljd4.gif 

Modifikator Plus można stosować do każdego rodzaju silnika, skrzyń biegów czy mechanizmów, w których dochodzi do tarcia. Maksymalną efektywność preparat osiąga już po przejechaniu 1000 km i zapewnia ochronę silnika do ok. 50 000 km. Buteleczka płynu przewidziana jest na 5 litrów oleju znajdującego się w silniku.

Modyfikator Plus to rewolucyjny środek bazujący na obszernych badaniach naukowych i jest produktem wysokiej technologii wojskowej.Modyfikator Plus  jest ulepszaczem do metalu, a nie do oleju silnikowego. Nie wchodzi w reakcje z olejem, co znaczy, że olej tylko go transportuje do wszystkich metalowych części wewnątrz silnika.

UWAGA: Modyfikator Plus NIE ZAWIERA w swoim składzie teflonu, cząstek metalu, ceramiki ani żadnych innych substancji, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia silnika w trakcie eksploatacji.

Logicznym następstwem zmniejszenia tarcia pomiędzy poszczególnymi częściami jest zwiększenie mocy silnika, gdyż w tym przypadku parę znaczących kilowatów nie jest zużywane na pokonanie oporu  w samym silniku. Ponadto dochodzi do zwiększenia i wyrównania kompresji we wszystkich cylindrach. W wyniku tego, Twój samochód znowu zyska moc i przyśpieszenie, które posiadał, gdy był nowy.

 
graf2ey9.gif

W każdym silniku, cały olej przed startem znajduje się w kraterze, toteż nakładka i cylinder są całkiem suche. Podczas startowania silnika,  kilka pierwszych ścianek w cylindrze nie jest naoliwionych, co obowiązkowo prowadzi do uszkodzenia powierzchni. Podczas stosowania Modyfikatora Plus to zjawisko nigdy nie  zachodzi. Ukształtowana warstwa Modyfikatora Plus zawsze zatrzymuje na sobie cienką warstwę oleju i nie pozwala by spłynął do krateru. Tym samym, zawsze gwarantuje smarowanie i nie dochodzi do uszkodzeń. W wyniku tego znacznie ułatwiony jest także start silnika, gdyż nakładka i cylinder już przy pierwszych obrotach są naoliwione, a nie suche. Katodzie, jeśli w trakcie pracy silnika spadnie poziom oleju, Modyfikator Plus chroni silnik od zatarcia

W wyniku niskich temperatur zewnętrznych dochodzi do gęstnienia oleju, a samym tym do utrudnionego rozruszania części silnika. Ale nawet w warunkach ostrej zimy rosyjskiej, gdzie temperatura spada nawet poniżej -40C , silniki w których zastosowano Modifikator Plus osiągnęły nieprawdopodobne rezultaty.  Ułatwiony rozruch i praca silnika zarówno przy niskich, jak i wysokich temperaturach, znacznie przedłuża żywotność osprzętu silnika, jak na przykład rozrusznik czy akumulator.Modyfikator Plus daje doskonałe rezultaty zarówno przy ochronie silników nowych, jak i regeneracji silników starych i zniszczonych.

 
                                                        CERTYFIKATY
 
certyfikat02rf5.jpg
certyfikat3vf5.jpg
 
certyfikat1an7.jpg
 

NOWA MŁODOŚĆ TWOJEGO SAMOCHODU !

Jednokrotnym użyciem Modyfikatora Plus:

    * Przedłuża się wiek roboczy silnika  przynajmniej dwa razy
    * Zwiększa moc silnika
    * Powiększa i ujednolica kompresję we wszystkich cylindrach
    * Całkowicie  eliminuje  „zimny start silnika” (suchy start)
    * Silnik łatwiej nabiera przyśpieszenia - TUNING EFEKT
    * Zmniejsza zużycie paliwa
    * Ułatwia start silnika podczas niskich temperatur (nawet do - 40C)
    * Zmniejsza emisję wszystkich szkodliwych gazów
    * Zabezpiecza spokojniejszą i cichszą pracę silnika
* Chroni silnik przed zatarciem, gdy w silniku opadnie poziom oleju
* Długotrwała ochrona w silniku - 50 000 km
    * Zapewnia całkowitą ochronę silnika do tego stopnia, że w przypadku całkowitej utraty oleju w silniku umożliwia     przejechanie nie mniej niż 50 km, bez najmniejszego uszkodzenia silnika

                                                                      fireshotcapture2sw5.pngfireshotcapture1ep2.pngplik pdf
 
 
 

Dodano 2009-04-09 12:25

Dodano 2009-04-09 12:41
WITAM. UWAGA!!!! WYSTRZEGAJCIE SIĘ TAŃSZYCH PODRÓBEK!!!!!

WITAM MAM WYŁĄCZNOŚĆ SPRZEDAŻY NA ALLEGRO. JESTEM JEDYNYM DYSTRYBUTOREM NA ALLEGRO KTORY SPRZEDAJE ORGINALNY MODIFIKATOR PLUS, PROSZE WYSTRZEGAĆ SIĘ TAŃSZYCH PODRÓBEK!!!
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.