Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

MORELA HARCOT

 Morela Harcot


Przedmiotem aukcji są sadzonki moreli Harcot.

Sadzonki pochodzą ze szkółki kwalifikowanej drzewek i krzewów.
Wysokość sadzonek do 120 cm.Drzewo o silnym wzroście. Korona rozłożysta, lekko spłaszczona. Owoce dojrzewają na przełomie lipca i sierpnia, są średnie do dużych, kulisto-jajowate. Skórka pomarańczowa, z czerwonym rumieńcem. Miąższ soczysty, zwięzły, dość dobrze odchodzi od pestki. Owoce są bardzo atrakcyjne, deserowe, nadają się również do przetwórstwa. Drzewo odporne na mróz.

Owoce mają dużą zawartość karotenu, doskonale nadają się także na przetwory oraz mrożonki. Wykorzystywane są do dekoracji deserów oraz w innych potrawach. Można je też suszyć.
morela harcot foto.jpg

Sadzonki na czas wysyłki są  zabezpieczone poprzez umieszczenie korzeni w wilgotnej ziemi i szczelnie owinięte w folię, tak aby miały dostateczną ilość wilgoci. Wierzchołki drzewek są przed wysyłką odpowiednio przycięte w celu prawidłowego rozkrzewiania się.Zobacz też inne nasze aukcjeDokonując zakupów na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz a Twoje zamówienia wysyłamy w jednej paczce.

Cena dostawy dotyczy jednej sadzonki. W przypadku zamówienia większej ilości może ulec niewielkiej zmianie (patrz dodatkowe informacje o dostawie i płatności).

Kontakt:
724 811 195 lub 790 876 167
mail: szkolkaroslin@wp.pl


template_22_top.giftemplate_22_left.gif panelall.php?userid=18733&typ=3&coro=0&s=1%7C2%7C3%7C4%7C5%7C6%7C7%7C8&napisykol=000000&ramakol=AAFF66&cenakol=FF3300 template_22_right.gif template_22_footer.gif
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.