Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Najmocniejsza replika ASG M24 TANAKA ok 650fps

Niestety muszę się rozstać z moją repliką. Jest to najsilniejszy na rynku ASG karabin snajperski M24 firmy Tanaka. Replika ta w wersji stokowej ma 540fps, moja została mocno zmodyfikowana. Zostały wymienione następujące elementy na tuningowe.

Mocowanie lufy i komory Hop-up( w standarcie jest palstikowa) została zamontowana oryginalna aluminowa firmy tanaka( koszt 240zł)

Lufa precyzyjna 6,04 teflonowa ( zapłaciłem za nia 380zł)

magazynki te małe mają zamontowane bezpośrednie popychacze co podnosi mocno moc ( koszt 340zł)

Do repliki dołączam również pokrowiec na replikę, pokrowiec na kolbę  2 magi małe, Lunet Edenberg 4-12x56E z podświetlanym krzyżem i zaślepkami na okular, dwójnóg Clasic Army, tłumik Clasic Army( naprawdę wycisza strzał)wszystkie oryginalne części zastąpione tuningowanymi. Wszystkie części do tego modelu są dostępne na rynku więc nie ma się co bać o brak serwisu. Jak pisałem wcześniej jest to model najlepszej na rynku firmy Tanaka, replika ta ma 1rok. Była używana przy temperaturze -5 stopni i nic nie syfonuje. Ma założone wszystkie gumki silikonowe G&G. Aukcja bez minimum za ile wylicytujesz za tyle masz. Rozpoczynamy od 1600zł.Jest to cena samej repliki bez dodatków a u mnie masz cały kpl. o wartości 3500zł . Zapomniałem dopisać że sprzedawana replika to wersja M24 SWS z regulowaną kolbą. Zdjęcia dużej rozdzielczości wysyłam na meila. Tylko poważne oferty. Życzę miłej licytacji

Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.