Dane kontaktowe - otwórz formularz odblokowania.

Kategorie:

 • Fraza:
 • Możesz sprecyzować datę Wybierz datę
 • Szukaj

   w Wszystkie kategorie (Dowolna data)

Dane dotyczące aukcji

 • Tytuł: naklejki na sciane scienne MESSI RONALDO 150cm (numer 1511812897)
 • Cena: 52,90 zł
 • Data zakończenia: 2011-04-15 06:03:09
  Data wystawienia: 2011-03-16 06:03:09
 • Dane kontaktowe:
  Numer użytkownika (1)
Aby wyświetlić dane kontaktowe wyślij SMS o treści AP.AA9 na numer 79068 i wprowadź otrzymany kod tutaj:

Cena SMS to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto Kod z SMS jest jednorazowy. Za co płacę?
Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay Reklamacje Regulamin
Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi

naklejki na sciane scienne MESSI RONALDO 150cm

Treść aukcji:Przedmiotem aukcji są naklejki w rozmiarze 150 cm, czyli dłuższy bok naklejki ma 150 cm, a wielkość krótszego boku wynika z proporcji.
Naklejki wykonywane są techniką ploterową z wysokiej jakości folii matowej firmy ORACAL, dzięki czemu nadają się na wieloletnie ekspozycje tak wewnątrz, na różnego rodzaju podłoża (ściany, meble itd.), jak i na zewnątrz. Folie Oracal są odporne na wpływ warunków atmosferycznych. 

Naklejki oklejane są papierem transportowym, również firmy Oracal, dzięki czemu łatwe jest ich nanoszenie na powierzchnie. Naklejki są dzielone na pasy o szerokości 50 cm, co bardzo ułatwia ich naklejanie oraz obniża koszt wysyłki. Nie bójcie się tego podziału, naklejanie jest naprawdę ZNACZNIE łatwiejsze, linia łączenia praktycznie niewidoczna, a efekt naklejki wspaniały!Naklejki wysyłamy odpowiednio zabezpieczone w kartonowej tubie. Dołączamy instrukcję naklejania, a na żądanie- fakturę VAT.

Zamówiony towar wysyłany jest w ciągu 2 do 5 dni roboczych (od poniedziałku  do piątku) po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Przedmiot kupiony po godzinie 16-tej traktowany jest jako zakupiony dnia następnego. Naklejki wycinamy sukcesywnie w miarę napływu zleceń. Przelew zaksięgowany po godzinie 16-tej traktowany jest również jako zrealizowany dnia następnego.

Opcja wysyłki za pobraniem dostępna jest dla osób, posiadających na koncie Allegro minimum 5 pozytywnych komentarzy i innych, posiadających minimum 95% komentarzy POZYTYWNYCH.
Sprawdź inne nasze aukcje, gdzie znajdziesz większą ilość niepowtarzalnych wzorów naklejek.

W odniesieniu do komentarzy na aukcjach innych sprzedających naklejki: nie kradniemy nikomu wzorów, korzystamy z własnych projektów, grafikach zakupionych w postaci plików, lub clipartów dodawanych w zestawach dodawanych do legalnie zakupionych programów graficznych oraz wzorów ogólnodostępnych (freeware) w internecie. Jesteśmy zarejestrowaną firmą.


Dla pracowników Allegro: rodzaj wzoru nie wpływa na cenę aukcji. Zapewniamy pełną liczbę oferowanych przedmiotów w określonych kolorach i wzorach.

Powyższy cytat pochodzi ze strony: http://allegro.pl/item1511812897.html

Lista kupujących

Kupujący Ilość sztuk Cena za sztukę Data transakcji
k...y (127) 1 52,90 PLN 2011-04-15 06:03:09