Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

naklejki na sciane scienne MESSI RONALDO 150cm

obrazek_number_one_wyrownana_zmiana

Przedmiotem aukcji są naklejki w rozmiarze 150 cm, czyli dłuższy bok naklejki ma 150 cm, a wielkość krótszego boku wynika z proporcji.
Naklejki wykonywane są techniką ploterową z wysokiej jakości folii matowej firmy ORACAL, dzięki czemu nadają się na wieloletnie ekspozycje tak wewnątrz, na różnego rodzaju podłoża (ściany, meble itd.), jak i na zewnątrz. Folie Oracal są odporne na wpływ warunków atmosferycznych. 

Naklejki oklejane są papierem transportowym, również firmy Oracal, dzięki czemu łatwe jest ich nanoszenie na powierzchnie. Naklejki są dzielone na pasy o szerokości 50 cm, co bardzo ułatwia ich naklejanie oraz obniża koszt wysyłki. Nie bójcie się tego podziału, naklejanie jest naprawdę ZNACZNIE łatwiejsze, linia łączenia praktycznie niewidoczna, a efekt naklejki wspaniały!


2r5pAmQ2vQ8
3fKxfkTtcU4
1R24rOlB2yw


Naklejki wysyłamy odpowiednio zabezpieczone w kartonowej tubie. Dołączamy instrukcję naklejania, a na żądanie- fakturę VAT.

Zamówiony towar wysyłany jest w ciągu 2 do 5 dni roboczych (od poniedziałku  do piątku) po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Przedmiot kupiony po godzinie 16-tej traktowany jest jako zakupiony dnia następnego. Naklejki wycinamy sukcesywnie w miarę napływu zleceń. Przelew zaksięgowany po godzinie 16-tej traktowany jest również jako zrealizowany dnia następnego.

Opcja wysyłki za pobraniem dostępna jest dla osób, posiadających na koncie Allegro minimum 5 pozytywnych komentarzy i innych, posiadających minimum 95% komentarzy POZYTYWNYCH.

kolorystyka_new


Sprawdź inne nasze aukcje, gdzie znajdziesz większą ilość niepowtarzalnych wzorów naklejek.

W odniesieniu do komentarzy na aukcjach innych sprzedających naklejki: nie kradniemy nikomu wzorów, korzystamy z własnych projektów, grafikach zakupionych w postaci plików, lub clipartów dodawanych w zestawach dodawanych do legalnie zakupionych programów graficznych oraz wzorów ogólnodostępnych (freeware) w internecie. Jesteśmy zarejestrowaną firmą.


Dla pracowników Allegro: rodzaj wzoru nie wpływa na cenę aukcji. Zapewniamy pełną liczbę oferowanych przedmiotów w określonych kolorach i wzorach.
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.