Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Nannacara anomala - AKARKA PASKOWANA.

ant-cor-left.gifant-middle.gifant-cor-right.gif

Nannacara anomala - AKARKA PASKOWANA

pierwsze dwa zdjecia z internetu kolejne real foto.rybki z wlasnej hodowli mlode (4 stycznia 2009 zaczely samodzielnie plywac) . odbior osobisty na terenie krakowa nie wysylam rybek.wiecej info na email mariusz-f@o2.pl

zapraszam 

 Na giełde akwarystyczą w każdą niedzielę, w godz. 8 - 12, w Szkole Podstawowej nr 25 na Osiedlu Podwawelskim (naprzeciw byłego hotelu Forum), pomiędzy Rondem Matecznym a Rondem Grunwaldzkim. Gdzie mozna zobaczyć rybki na żywo, jak i zakupu innych gatunkow ryb w atrakcyjnych cenach. odbior na gieldzie preferowany.

Nannacara anomala - AKARKA PASKOWANA  

POCHODZENIE:
Ameryka Południowa
WIELKOŚĆ:
Samiec 9cm, samica 5cm.  
ZACHOWANIE:
Ruchliwa, łagodna i towarzyska ryba. Odpowiednia do zespołu łagodnych gatunków. Zajmuje przydenną część zbiornika. 
DYMORFIZM:
Samiec większy i żywiej ubarwiony. Płetwa grzbietowa samca ostro zakończona. 
TEMPERATURA:
22-25*C 
WODA:
pH 6,0-7,5 ; woda miękka do średnio twardej. 
POKARM:
Wszystkożerna. Chętnie zjada żywe i mrożone larwy komarów, suche płatki i granulaty. 
ROZMNAŻANIE:
Temperatura 26-28*C. Woda średnio twarda. Ikra składana w grotach skalnych w ilości 50-300 ziaren. Samica troskliwie opiekuje się potomstwem. W tym czasie jest silnie terytorialna i agresywna w stosunku do ryb zbliżających się do gniazda. Wylęg następuje po 3-4 dniach. Należy karmić larwami solowca i pylistą suchą paszą.  
OPIS:
Wymaga zbiornika o długości conajmniej 50cm. Podłoże z drobnego żwiru lub piasku. Akwarium gęsto obsadzone roślinami. Jednak wystarczająca ilość miejsca do pływania. Dekoracje z kamieni, korzeni i łupin orzecha kokosowego, tworzące liczne kryjówki.

żródlo:
http://www.akwarium.info.pl/index.php?Itemid=122&id=99&option=com_content&task=viewStrona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.