Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Nawigacja LARK 35.7 aktualizacja gratis FV Gwar.PL

    Telefon: 608 575 053
                     91 4840809
      
    Gadu-gadu: 13452290
      
    E-mail: musicbox@op.pl
      
    Adres: Szczecin
Al. Boh. Warszawy 42-43
      Aleja 2 Pawilon 2
  Prosimy o składanie przemyślanych ofert.

Licytacja oznacza że zgadzasz się z naszymi warunkami podanymi na stronie "o mnie".

 

Przesyłka zostanie nadana w ciągu 24godzin w dni robocze od wpłynięcia pieniędzy na konto lub wybrania przesyłki pobraniowej.

 

7.jpg

kol.jpg


poczta.jpg

pla.jpg   Wpłata na konto
Płatności Allegro
Płatność za pobraniem - wyłącznie dla użytkowników posiadających minimum 10 pozytywnych komentarzy!!!)

 

Proponujemy zakup zestawu nawigacji samochodowej 

LARK FreeBird 35.7 + MapaMap 6.4.10 (mapa Polski)

356_2.jpg

Program nawigacyjny można bezpłatnie zaktualizować do najnowszej wersji 6.4.10 i pobrać najnowsza mapę PL_1260-200909 SE po zarejestrowaniu się jako użytkownik na stronie: mojemapy.imagis.pl .

Uwaga!! Jeżeli ktoś z nabywców nawigacji nie czuje sie na siłach aby ja samodzielnie zaktualizować moge to wykonać bezpłatnie i wysłać już gotowa nawigację!!!!

Zestaw jest fabrycznie nowy ( nie używany!!! ), orginalnie zapakowany, pochodzi z polskiej dystrybucji i zawiera oprogramowanie oczywiście w języku polskim!!

UWAGA!!! Nawigacja ma unikatową funkcję która umożliwia BEZ ODBLOKOWYWANIA!!!! uruchomić każdą mapę ( np TomTom, Auto Mapa, Destinator i inne), wystarczy zainstalować ją na karcie pamięci, wybrać w menu urządzenia i gotowe!!!! Funkcja szczególnie cenna bo nie traci sie gwarancji jak w innych urządzeniach!

Również dzięki licznym opisom w internecie można w łatwy sposób odblokować urządzenie i korzystać z niego jak z palmtopa z systemem Windows Mobile7

Główne zalety produktu

20-kanałowy odbiornik GPS
Bardzo czuły odbiornik GPS zapewnia dokładną nawigację nawet w trudnych warunkach środowiska. Niezawodnie ustali Twoje położenie

Jasny i wyraźny ekran
Ekran dotykowy o przekątnej 3,5" i rozdzielczość 320 x 240 pikseli

Funkcje multimedialne
Odtwarzacz plików audio i wideo
Odczyt dokumentów tekstowych (funkcja E-Book)
Wbudowana przeglądarka plików graficznych

Oprogramowanie MapaMap
Najbogatsza baza nawigacyjna w Polsce. Zawiera szczegółowe plany miast i miejscowości z adresami i nazwami ulic, które umożliwiają nawigację "od drzwi do drzwi" po całej Polsce. Dodatkowo system posiada bazę fotoradarów udostępnioną dzięki uprzejmości Komendy Głównej Policji oraz blisko 100 tys. POI, czyli punktów użyteczności publicznej takich jak hotele, restauracje, stacje benzynowe, bankomaty, szpitale, apteki, warsztaty samochodowe oraz wiele innych, które mogą okazać się przydatne podczas podróży.

MapaMap_60_ekran.jpg


MapaMap

Finger Friendly
Intuicyjny w obsłudze interface użytkownika, zaprojektowany w technologii Finger Friendly, umożliwia prostą obsługę urządzenia nawigacyjnego jednym palcem.

Profesjonalne komunikaty głosowe
Komunikaty głosowe wykorzystywane w systemach nawigacyjnych MapaMap sa przygotowywane przez doświadczonego pilota rajdowego - Macieja Wisławskiego, Mistrza Europy w rajdach samochodowych.

MapaMap z mapą Polski (dane geograficzne IMAGIS)

Pokrycie mapami Polski oferowanymi w produkcie wynosi:
•  1 260 adresowych planów miast i miejscowości
•  307 336 kilometrów dróg ogółem
•  94 899 obiektów użyteczności publicznej (POI)

•  1,700 mln adresów budynków

Funkcjonalność MapyMap

wyszukiwanie najbliższych obiektów użyteczności publicznej (POI), automatyczne wyznaczanie tras dojazdu z bieżącej lokalizacji do wybranego miejsca, automatyczne wyznaczanie tras pomiędzy dowolnymi miejscami
kalkulacja optymalnej trasy przy uwzględnianiu punktów pośrednich (VIA), kalkulacja optymalnej trasy przy uwzględnianiu podawanych przez użytkownika preferencji wyboru drogi, stałe śledzenie bieżącej lokalizacji na podstawie sygnału odbieranego
z podłączonego urządzenia GPS, nawigowanie po wyznaczonej trasie przy pomocy komunikatów głosowych
i informacji wyświetlanych na ekranie, automatyczne przeliczanie trasy po zjechaniu z niej tworzenie listy
wiejsc ulubionych użytkownika.

Więcej informacji o produktach MapaMap oraz pomoc znajdziesz na stronie producenta programu www.mapamap.pl

MapaMap otrzymała Srebrny Laur w kategorii "Mapy Cyfrowe"

Laur Konsumenta to program konsumencki który pozwala wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na rynku krajowym, pozytywnie oceniane przez konsumentów. Badania przeprowadzane były od stycznia za pomocą ankiet telefonicznych (gospodarstwa domowe, firmy), elektronicznych, a także bezpośrednich (ankieterzy w 12 największych miastach w Polsce) Oceniana była przede wszystkim jakość produktów, innowacyjność, chęć rekomendacji znajomym, przywiązanie klienta do danej marki oraz wpływ doświadczeń osobistych na decyzję zakupu. Pytania w ankietach są otwarte, także klient sam musi wskazać markę która jego zdaniem jest najlepsza, najpopularniejsza w danej kategorii.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

3.5" dotykowy monitor LCD bardzo dobrej jakości (duży kontrast, bezproblemowa obsługa palcem) Rozdzielczość ekranu 320x240 pikseli System operacy jny WIN CE 5.0 Core Procesor : Centrality Atlas III Moduł GPS : SiRF Star III   Pamięci RAM : 64 MB SDRAM Wbudowana pamięć flash : 1GB !!! Obsługa kart SD Wbudowany głośnik 1,5W Zasilanie: akumulator litowo-jonowy Pobór mocy: 1.5W Wymiary: 91mm x 76mm x 21mm Waga: około 160g
Sprzedawany zestaw zawiera:

Urządzenie nawigacyjne Lark FreeBird 35.7
Zainstalowana MapaMap 5 ( bezpłatna aktualizacja do 6.4.10 )
uchwyt na szybę do montarzu w samochodzie
ładowarka samochodowa
Etuii-pokrowiec na urządzenie
kabel do transferu danych USB
instrukcja obsługi
karta gwarancyjna 24 miesiące
paragon zakupu lub Faktura Vat

OPCJA!!!! Za dodatkową opłatą w wysokości 25zł razem ze sprzedawaną nawigacją można nabyć  kartę 2GB lub za 40zł kartę pamięci SDHC 4GB  (oryginalna, szybka - zapewnia odpowiednią prędkość i płynność działania) w celu wgrania dodatkowych map!

Każdy nabywca wraz z kompletem nawigacji otrzymuje paragon z kasy fiskalnej lub na życzenie fakturę VAT oraz kartę gwarancyjną na okres 24 miesięcy.
 

 


  mbox_39.jpgmbox_40.jpg    
Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.