Dane kontaktowe
Wystawiona przez:
Użytkownik ukryty
Telefony stacjonarne:
brak
Telefony komórkowe:
brak
E-maile:
brak

Dane aukcji
Treść aukcji

Nimfy perłowe odmiany!!! Śliczne 2009r.Zobacz!!

 
 
Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel.kom. 792752294
O sprzedającym Moje komentarze Inne aukcje Dodaj do ulubionych Strona "O mnie"
Koszty przesyłkiPrzelew18 zł Zapobraniem25 zł Odbiór osobisty0 zł
Konta bankoweNumer 73 1020 3121 0000 6402 0037 6913 Bank Pko Bp
Regulamin
1. Po dokonaniu zakupu na mojej aukcji proszę o kontakt mailowy z informacją o wybranym rodzaju płatności za towar: wpłata na konto  lub płatność przy odbiorze.
 
2. Żywy towar nie podlega reklamacji  ani wymianie.
 
3.  Ptaki wysyłam od poniedziałku do czwartku.
 
4. Realizujemy wysyłki ptaków Pocztą Polską - na szczególnych warunkach.
 
5. Kupując więcej ptaków za przesyłkę płacisz tylko raz!

Okno
Dane
 
Miłosz Małyga
ul.Przyjemskiego 27
Rawicz kod poczt. 63-900

 Nimfy-perłowe ciemne i jasne    
Witam! Mam na sprzedaż papugi nimfy(perłowe) z roku 2009 z tegorocznych lęgów. Bardzo ładne okazy w bardzo dobrych budowach. Papugi mogą się legnąć w wiosną 2010r. Mają one 2 -3miesiące można je oswoić. Jeden samczyk i dwie samiczki są z dwóch gniazd. Mogę dobrać niespokrewnioną parę. Cena dotyczy jednej sztuki. Samczyk posiada obrączkę stałą.  Mam również na sprzedaż kozy(Modrolotki czerwonoczelne) samczyk lutnio(żółta), a samiczka oliwkowa jest to para niespokrewniona. Cena za samczyka 70zł, a samiczka 60zł. Za parkę 120zł. Papugi posiadają dokumenty.  Papugi mogą być świetnym prezentem na swięta dla dzieci wszczególności.
  
    Papugi są odrobaczone. Papugi są z mojej hodowli. Hodowane są w pomieszczeniu zewnątrz i wewnątrz.    
 
·    Papugi są bardzo dobrze karmiona warzywami, owocami i jajkami. Ze z warzyw lubią marchew, a z owoców jabko,gruszkę, kiwi, truskawke, pomarańcza, mandarynki.
 
·    Ja stosuję pokarmy Deli naturale. Piasek biały krzemowy z anyżkiem, Mineral, Grit i Biovit pokarm jajeczny. Dzięki temu są ptaki zdrowsze. Wszysktim hodowcą i ludzią którzy są mieć papuge w domu powinni to posiadać, żeby papuga się czuła szczęśliwa i miała zróżnicowany pokarm. Polecam. Mam artykuły swojej ofercie i inne naprzykład:kostki wapiene, Biovit poidła 100ml i inne, różne minerały, pokarmy Deli natural.
 
·   Odżywki Aquamid stosuję do  wody. Bardzo dużo witamin zawierają też mam swojej ofercie. 
 
·    Przesyłka zależy od ilości sztuk i od masy papug przedstawiłem ile sztuk za ile przesyłka. Za pobraniem wysyłam osobom, które mają 1-2punkty-2-3komentarze pozytywne!!!Nadwyżki mojej hodowli sprzedaję przez serwis Allegro. Do każdej transakcji staram się podchodzić z pełnym profesjonalizmem o czym świadczą otrzymana prze zemnie komentarze. Zmiana nicka na allegro.pl. Tam można poczytać komentarze.Mój po przedni nick to- emido123
 
·   W razie pytań można dzwonić na numer 792752294. Nie od powiadam na sms.
 
 
·Zapraszam wszyskich na inne aukcje.
                                       
 
                   s6303059.jpg           s6303066.jpg           s6303072.jpg           s6303065.jpg         s6305131.jpg              s6304400delinaturalssss.jpg             Również mam do zaoferowania transportówki, które są profesjonalnie i estetycznie wykonane, w nich najlepiej  papugi  przeżyją podróż. Papugi mają bardzo dobry dostęp do powierza. Transportówki są przestronne.  Mogę wysłać w nich różne gatunki papug. Koszt jednej transportówki to 20zł. Transportówka będzie również bardzo dobrze oznaczona. Najbezpieczniejszy transport w transportówce!!!!   Koszt wysyłki podanej na allegro.pl nie zawiera kosztu transpotówki.                  s6305005transporwkkkkkk.jpg          Papugi wysyłam w kartonach. Za karton nic się nie płaci-Gratis!!!


 


Strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.